Obložení mozaikou


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Obložení obývací stěny mozaikou

5.0
7 500 Kč
Obložení obývací stěny mozaikou
Obložení obývací stěny mozaikou
Obložení obývací stěny mozaikou
Zadání
Zákazník si přál obložit obývací stěnu mozaikou, kterou si sám zakoupil. Na stěnu byl zabudován výklopný držák na Tv a uchycení na závěsnou skříňku
Hodnocení
Bezvadná komunikace i provedení práce. Milé jednání. Dochvilnost a ochota vyjit vstříc. Byli jsme moc spokojeni a určitě se na firmu opět obrátíme i s jinou zakázkou. Vřele doporučujeme.
Dodavatel
Ivo Reichman - Marty-Plzeň
Třemošná

Obložení kuchyňské linky mozaikou

4.7
— Kč
Zadání
Poptávám kompletní obložení kuchyňské linky skleněnou mozaikou (cca 5m2) a související práce, standardní prostor mezi kuchyňskou deskou a kuch. skří… Více
Hodnocení
Práce provedena spolehlivě, rychle, dle dohody.
Dodavatel
Vodrážka Radek
Klatovy

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?