Obložení mozaikou


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Koupelna - obklady + zdění

5.0
— Kč
Koupelna - obklady + zdění
Koupelna - obklady + zdění
Zadání
Dobrý den, poptáváme řemeslníka na realizaci těchto prací: - dozdění dveřního otvoru v koupelně (zmenšení z nynějších cca 77 cm šířky na otvor … Více
Hodnocení
Spolupráce s panem Niessnerem byla absolutně bezproblémová. Práce kvalitní a dobrá domluva. S výsledkem jsme absolutně spokojeni
Dodavatel
Pavel Niessner
Vojkovice

Obklad koupelny

5.0
23 000 Kč
Obklad koupelny
Zadání
Poptáváme dlažbu a obklad koupelny, včetně obkladu sprchového koutu a vany a založení odtokového kanálku. - podlaha: dlažba Rako Pietra 60x60 cca … Více
Hodnocení
S kvalitou, rychlostí i přístupem jsme byli velice spokojeni. Pan Roštejsnký nám ještě vyšel i vstříc a dodělal práci, která nebyla původně součástí zakázky. Práce nad rámec a nějaký materiál, který… Více
Dodavatel
Petr Roštejnský
Poděbrady

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?