Malování dětského pokoje


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Malířské práce a tapetování

4.0
4 600 Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám malířské práce (1 dětský pokoj), dále jedna stěna v dalším pokoji. Zároveň poptávám tapetování jedné stěny. Jedná se o n… Více
Hodnocení
Realizace proběhla k naší spokojenosti a velmi brzy od zadání poptávky. Komunikace OK, mohu doporučit.
Dodavatel
Petr Kubec - Devatero řemesel
Brno

Vymalování tři místnosti - rodinný dům, v patře

5.0
— Kč
Zadání
Vymalování ložnice, 2x dětský pokoj, vše bílá, jedna stěna v ložnici šedá Cena po dohodě Termín nejlépe v týdnu od 8.-12.11. 2011
Hodnocení
Rychle, kvalitně vřele doporucuji
Dodavatel
Miroslav Dočkal - MALÍŘ-NATĚRAČ-BRNO
Brno

Malování dětského pokoje, 1 místnost, 12 m²

5.0
— Kč
Zadání
Očekávaná cena 5 000 Kč Počet místností k vymalování: 1 místnost Velikost prostor k malování v m² (podlahová plocha): 12 Je třeba stěny … Více
Hodnocení
Naprostá spokojenost, dobrá domluva a ochota vyhovět.
Dodavatel
Pavel Holešovský
Brno

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?