Získejte nabídky zdarma

Prověřené firmy z vašeho okolí

Víme, kdo je dobrý

Recenze prací v této kategorii

Rekonstrukce bytu 1 + 1 v 8. NP, Vybourání 3*ocel.zárubně a začištění, příprava na osazení obložkovými zárubněmi, vydláždění lodžie (cca 4,5 m2) a srovnání podlahy+položení plovoucí podlahy (20m2)
5.0

Hodnocení

Realizace dopadla na výbornou, sice se trochu protáhla (dovolená, subdodavatelské zpoždění), ale výsledek za to stál. Na všem se dalo domluvit, oceňuji to, že obklady a dlažbu se mnou jeli vybírat do obchodu, což mě překvapilo a potěšilo. Cena byla dodržena přesně, vše bylo konzultováno dopředu. Firmu doporučuji a jsem ráda, že jsme se nakonec rozhodli pro celkovou rekonstrukci jádra touto firmou a ne jen původně zamýšlenou zakázkou na vybourání zárubní a položení podlahy (podlahu nakonec dělá jiná firma a lituji, že ji stavební firma Ing. Josef Nedělník, s.r.o nedělá taky). Vše po sobě uklidili a byt a dílo předali čisté.

Dodavatel

Ing. Josef Nedělník, s.r.o.

Kompletní rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytových jader a koupelen, služby bytového architekta, veškeré zednické a obkladačské práce, elektro, vodo-instalo, podlahářské a malířské práce, interiérové dveře, topení a plyn.

Rekonstrukce bytu - podlahy, koupelna, posunutí SDK stěny, elektroinstalace
5.0

Hodnocení

Spolupráce s panem Tarbajem byla od začátku až do úplného konce absolutně špičková. Vše proběhlo velmi profesionálně, byl schopný poradit i s věcma, na které jsme jako laici vůbec nemysleli, nic pro něj nebyl problém - koupit, dovézt, zajistit, sehnat. Komunikace ohledně rekonstrukce probíhala na jedničku a absolutně bez problémů. Ať už na začátku při domlouvání, tak v průběhu. Vždy jsme věděli, co je potřeba, co chybí a co je případně nutné dokoupit, nikdy nejednal za našimi zády bez toho, aniž by nejdřív vše nezkonzultoval. Kdykoli bylo třeba, řekl jeho profesionální názor, když jsme ale stejně chtěli něco provést jinak, udělal vše pro to, aby to vyšlo. Veškerá práce byla odvedena kvalitně, "do čista". Nic nenechal nedodělané. Ocenili jsme i flexibilitu v provedení prací, na kterých jsme prve nebyli domluveni /včetně složení některých kusů nábytku!/ Vše se dělo automaticky, na nic jsme v průběhu prací nemuseli myslet, na nic upozorňovat, jedna práce navazovala na druhou, tak jak bylo potřeba. Dokonce pravidelně uklízeli společné prostory domu. Cenová nabídka byla dodržena, nekonala se žádná překvapení na konečné faktuře. Ve výsledku jsme tedy spokojeni se vším - zednické a obkladačské práce, kompletní nová elektroinstalace, položení a vyrovnání podlah, instalatérské práce atd. Pana Tarbaje a řemeslníky, se kterými spolupracuje, můžeme na 100% doporučit. A to nejen kvůli perfektně odvedené práci, ale i lidskému přístupu od všech z jeho týmu :) (Na konečných fotkách ještě nejsou instalovaná světla, proto tak tmavé.)

Dodavatel

Marek Tarbaj

Kompletné rekonštrukcie bytov.

Rekonstrukce bytu 3+1 cihlová zástavba
5.0
1 524 000 Kč

Hodnocení

S panem Jaroslavem Havlátem, který dodává a koordinuje celou naší rekonstrukci je skvělá komunikace a spolupráce. Rekonstrukce je těsně před dokončením. Zdržení v dokončení je způsobeno zejména některými dodavateli vybavení: volně stojící vana s dodací lhůtou 14 dní po více jak dvou měsících zatím nedorazila, ale máme krásně obložený sprchový kout, takže to tolik nevadí. Zasouvací dveře na WC, dodatečně objednané, jsou ještě ve výrobě, ale o tom jsme byli při objednávce informování. Dílo bylo provedeno profesně zdatnými odborníky, kteří odvedli práci dobře a kvalitně, tak jak jsme požadovali. Případné nedostatky byly promptně odstraněny a celkový dojem z finálního stavu je velmi dobrý. Zejména chci vyzvednou kvalitu práce obkladačů a elektro-instalatéra. Malou výhradu mám k dodavateli vodo-instalace kde bych si přál, aby se více držel pravidla 2x měř a pak řež. Chci v rámci tohoto hodnocení zároveň poděkovat panu Havlátovi za skvělou spolupráci a pomocnou ruku při řešení nastalých situací. Oproti předpokladu bylo nutné zcela odstranit dřevěné podlahy a nahradit podloží ze škváry speciálním odlehčeným betonem. Dále nám pan Havlát s jeho kolegy obkladači dobře poradili s dispozičním uspořádání koupelny a WC, protože projekt, který nám za nemalý peníz navrhnul původně oslovený dodavatel, nebyl správně zaměřen a tím byl nerealizovatelný. Díky těmto více-pracem a změnám projektu, u rekonstrukce starších objektů obvyklých, došlo k navýšení celkové částky, ale hotové dílo stojí za to. Firmu pana Jaroslava Havláta mohu vřele doporučit všem, kteří dbají na detail, chtějí mít dobře odvedené stavební práce a přitom mít za parťáka člověka, který je příjemný, komunikativní a nápomocný. Takového dodavatele si myslím přeje mít každý. Děkuji.

Dodavatel

Jaroslav Havlát

25 let praxe ve stavebnictví, děláme veškerou stavební činnost s hlavním zaměřením na rekonstrukce bytů a výstavby rodinných domů.

Částečná rekonstrukce domu
1.0
950 000 Kč

Hodnocení

Recenzi píšu s odstupem více než měsíce, abych mohl poskytnout celkový pohled i z užívání rekonstruovaného prostoru. REAKCE NA UPRAVENÝ KOMENTÁŘ DODAVATELE: Hodnocení NENÍ reakci na požadavek k úhradě faktur, které byly všechny uhrazeny dávno před psaním recenze. Fotodokumentace je autentická a mapuje průběh a výsledky nekvalitně odvedené práce dodavatele, podle kterých si každý může udělat vlastní obrázek o úrovni realizace. Rád bych se také vymezil k několika lživým informacím. Dům byl obydlený a užívaný až do zahájení rekonstrukce včetně všech rozvodů, které nebyly v havarijním stavu, pouze podle staré normy u elektriky a ocelových rozvodu u topení. Taktéž nebylo požadováno ani provedeno (zřízení domácí vodárny, venkovní přečerpávací jímky, zesílení konstrukce krovu). Pouze jsem chtěl u nového WC udělal přípravu pro připojení alternativního rozvodu vody. Zarovnání šliců bylo navrženo a odsouhlaseno, ale dodavatel neprovedl!!! Výmalbu dodavatel neřešil. Lživé a urážející vyjádření dobře odvedené práci ověřeného malíře, je zarážející a nevhodné. Rozhodně neproběhlo seškrabování staré výmalby a podobě. Pan Černovský vůbec nemá ponětí, co tu malíř dělal, tak by se k tomu neměl vyjadřovat. PROCE stavby se zaměřuje i na celkové rekonstrukce a přes informaci pana Černovského, že na každou část mají „odborníka“ (obkladač, elektrikář, člověk přes kuchyně) tak nakonec byl výsledek takový, že vše dělali jeden až dva „univerzální“ zaměstnanci a podle toho také vypadá špatný finální výsledek. FIRMU JEDNOZNAČNĚ NIKOMU DOPORUČIT NEMOHU. Rekonstrukce v bodech, které byly požadovány: Topení: Změna potrubí na měděné a výměna litinových radiátorů za plechové. Firma neodhraňovala vnitřek potrubí, což způsobuje hluk při provozu a do budoucna i další potíže. Částečně používali zřejmě již použité potrubí viz foto. Izolaci potrubí jsem musel několikrát urgovat a například v prostupech stěn byla „narafičená“ jen na oko viz foto. Při pájení poškodili povrchy podlah a stěn v okolí spojů plamenem. Topení nebylo při zkoušce řádně propláchnuto, což vedlo k opakovanému ucpání filtru na zpětné větvi. U jednoho radiátoru zapomněli osadit armaturu pro regulaci. Podlahy: Objednáno vyrovnání podlah a položení plovoucí vinylové krytiny. Po zjištění stavu v jednom pokoji jsme se rozhodili vyměnit popraskaný a nesoudržný betonový podklad. Postupně p. Černovský navrhl vyměnit podklad i v dalších 3 pokojích s tím, že vytvoří nový soudržný betonový potěr s rovinností pro pokládku krytiny bez nutnosti nivelace. Podlahu vybetonovali křivě s obrovskými nerovnostmi. Beton na několika místech praskl. Požadoval jsem nivelaci, tu ale odmítli dělat plošně a udělali pouze „lokálně“. Výsledek, samozřejmě podlaha nebyla stále vyrovnaná. Následovalo přebroušení (ruční rotační bruskou) a oprava. Ano již druhá oprava a tedy třetí pokus. Na to položili zámkové vinylové dílce. Podlaha je nyní stále křivá se znatelnými boulemi a prohlubněmi. Slabé vinylové zámky již slyšitelně praskají. Návrh na opětovné lokální rozebrání krytiny a pořadí 4. pokus o vyrovnání jsme odmítli. Při montáži podlahových lišt podlahu na mnoha místech upatlali akrylátem. Podlahy neumí!!! Elektrika: Výměna rozvodů v patře. Stejné jako topení a podlahy. Nepodařené! Připravili krátké rozvody a nastavovali je (kabel pro světlo nevedl doprostřed místnosti, ale na kraj) a to ve dvou případech. Některé vypínače zapomněli a dodělávali zpětně po upozornění i když měli k dispozici přesně rozkreslený plán. Ve vypínačích zapojen k ovládání modrý i zelenožlutý vodič! Elektrikář zřejmě nevěděl co dělá. Jasně zakreslenou pozici pro vypínače dvěma kótami v ložnici udělali až na 3 pokus, foto obě krabice mimo plán. Spatně zahlazené a vyrovnané zednické práce po šlicích od elektriky i okolí vypínačů a zásuvek. Vypínače namontované křivě. Rekonstrukce WC: Až na drobnosti proběhla v pořádku. SDK podhled: Vytvoření SDK podhledů a jedné příčky. Práce na stropech se celkem podařila, pouze akrylátování ve spojích je nedostatečné a okamžitě popraskalo a je takové „ chlupaté“. Na příčku stavitel zapomněl. Po urgenci doplnil. Shrnuto: Firma navrhuje rozšiřování rekonstrukce i když na to nemají kapacitu a schopnosti. Výsledek rekonstrukce je neuspokojivý, jak časově, tak především kvalitativně. Pracovníci na místě nechávají nepořádek, kouří přes opakovaný zákaz a nechávají v domě otevřená okna. Komunikace s p. Černovským se po množení problémů stala velmi náročná. Zavěsí vám telefon v půlce hovoru, na el. komunikaci reaguje pozdě až po urgenci. A nakonec přikládám fotografií detailů, které podtrhují celkově špatný finální dojem, který firma PROCES pana Černovského zanechala.

Dodavatel

Ing. Zdeněk Černovský, Ph.D. - PROCE

rekonstrukce-budov a bytů, stavby, novostavby, sanační práce, práce na klíč, Chytré domy Loxone, Chytré vytápění a chlazení, zabezpečení objektů, odborné instalační práce (elektro, voda, topení, tepelná čerpadla a solární systémy), kotel, kotle, fotovoltaika, fve, domácí automatizace, spot energie

Půdní vestavba (i jednotlivé profese)
4.0

Hodnocení

S výsledkem jsme spokojeni. Práce byly rozděleny na dvě části. První část byla hrubá stavba v podkroví (podlahy, rozvody, zateplení, sádrokartony). Rozvody řešil pan Budil subdodavatelsky. S elektrikářem jsme velmi spokojení a nevylučujeme, že ho budeme kontaktovat i na další práce. Práce instalatérů průměrná, chování však neprofesionální. Co se týká samotné práce pana Budila a jeho pomocníků v rámci první části rekonstrukce jsme byli velmi spokojeni. Veškeré naše připomínky a úpravy od projektové dokumentace byly zapracovány. Pár věcí se na naši žádost muselo předělat, ale nic zásadního a velmi oceňuji, že se dalo na všem domluvit. Termín první části rekonstrukce byl dodržen. Cena byla navýšena o práce a materiál, který byl použit navíc oproti kalkulaci ve smlouvě. V druhé části rekonstrukce šlo o dokončovací práce - položení finálních podlah, obkladů, drobné dodělávky atd. Tato část se trochu protáhla z důvodu nesouladu termínu dodání obkladů (naše chyba) a dalších zakázek pana Budila. Nyní kvůli počasí ještě čekáme na začištění fasády kolem oken, která se dělala ve štítech v podkroví. Doporučujeme na detailech, na kterých vám záleží a které může někdo jiný přehlédnout, se s panem Budilem předem podrobně dohodnout. Pan Budil se při pochybnostech nad různými variantami finálního řešení dokáže operativně rozhodnout pro konkrétní postup a dokáže si tedy poradit, což je vlastnost vesměs pozitivní, nicméně toto ne vždy znamená, že zvolené řešení bude za všech okolností tou nejlepší variantou i pro zákazníka. Ale jak jsem již řekla, většina věcí šla předělat k naší spokojenosti i dodatečně. Vyzdvihuji práci s "novými" materiály (liapor) a možnost udělání kamenických rohů, kterou jsme využili. Celkově jsme s prací spokojeni. Samozřejmě by se dalo ledacos ještě vylepšit. Cena více-méně odpovídala, nějakým vícepracím jsme se však nevyhnuli, jak tomu u větších projektů bývá. Pan Budil u nás pracoval již na druhé zakázce a zvolili jsme si ho také proto, že mu můžeme důvěřovat a nebáli jsme se svěřit mu klíče od domu, čemuž se při tak rozsáhlé rekonstrukci nevyhnete. Do příloh přikládám fotografie díla.

Dodavatel

Pavel Budil - Stavitelství

rekonstrukce koupelen,dlažby,obklady rekonstrukce bytů,domů, průmyslových objektů přístavby, RD na klíč služby autorizovaného technika pro pozemní stavby

Zateplení nové prádelny, relokace dveří, zrušení schodů do sklepa
3.7
232 954 Kč

Hodnocení

Na začátku musím pochválit velmi rychlou a spolehlivou domluvu. Práce na sádrokartonech a dlažbě perfektní, zde mohu plně doporučit. Také se mi líbilo dodávání faktur jak má být - žádné "jo pane, ale ta cena byla bez papíru". Bohužel opakovaně se stávalo, že něco poptávaného chybělo v nabídce, já jako laik jsem nepoznal, že to není součást ostatních naceněných prací a následně byla na faktuře neočekávaná částka. Byla také moje chyba, že z počátku jsem vícepráce odsouhlasil ústně, pak ta výsledná cena bývala dost jinde. Někdy jsem to uhádal, někdy ne. Bylo mi nabídnuto vyměnit eternitové vlnovky na přístěnku nad prádelnou za trapézové plechy s tím, že to bude stát kolem 10 000. Nakonec stála jen práce 30 000 a zvlášť byl ještě materiál. S vlnovkami bylo nakládáno jako s běžným odpadem (házení do kontejneru, sunutí přes hranu střechy), nikoliv jako s nebezpečným materiálem. Montáž plechů mi přišla neodborná, vruty nebyly správně dotáhnuté a komínek kotle byl jen oblepený páskou. Na moji výtku to bylo opraveno, ale vůbec skutečnost, že považovali takovou práci za hodnu předání, otřásla mou důvěrou. Do vzduchotechniky pro větrání koupelny byla instalována nevhodná zpětná klapka pro digestoře, kterou koupelnový větrák nemá šanci utáhnout. Kdybych nenainstaloval do koupelny vlhkoměry, vůbec bych nezjistil, že je ten větrák úplně zbytečný. Objednal jsem si na vlastní náklady správné záklopky, ale utopil jsem dohromady necelých 1000 kč navíc za nepoužitelné komponenty vzduchotechniky. Opět otřáslo mou důvěrou to, že mi vzduchotechniku dělá někdo, kdo si neumí u výrobku přečíst nápis "nevhodné pro koupelnové větráky". Oproti původnímu zadání jsme dělali i překlad garáže a betonovou podlahu. Tam to bylo až na výše zmíněný problém chybějících položek v nabídce, které, abych byl fér, jsem občas uhádal, poměrně v pohodě, až na drobná další nedorozumění. Poslední položkou bylo dodání dveří, které se velmi (několik měsíců) zpozdilo vinou dodavatele. Dostal jsem za to uspokojující slevu. Chtěl jsem ale aby mi dveře těsnily, aby se mi nedostal hmyz a myši ze sklepa domů. Jedny dveře jsou v pořádku, pod druhými dveřmi je ale škvíra 15 mm, což je víc, než kolik mohu utěsnit nějakým gumovým přechodem nebo padacím prahem. Prý je to z důvodu křivé podlahy v dílně, ale i v otevřeném stavu je pod dveřmi dostatek místa, takže to šlo udělat dobře. Kdybychom dělali pouze sádrokartony a podlahu, tak bych byl velmi spokojen. Pokud bychom k tomu dělali ještě tu garáž, byl bych pořád vcelku spokojen. Takhle jsem rád, že je ta práce hotová, ale má to mírnou hořkou pachuť. V ceně prací nezohledňuji garáž, pouze práce a materiál kolem prádelny. Garáž betonová podlaha a překlad byla za dalších 139 018,- Kč.

Dodavatel

Jan Svoboda

Stavební práce, bourací a vyklízecí práce, sádrokartony, hodinový práce, výkopové práce minibagrem.

Rekonstrukce podlahy - parkety
3.7

Hodnocení

Ve sjednaném termínu rekonstrukce podlahy byla zahájena, termín dokončení se mírně prodloužil z důvodu technologie provádění. Část podlahy byla vyrovnána, doloženy parkety, napojení provedeno dle dohody. Po dobu realizace byla horší komunikace se zhotovitelem. Nelze kladně hodnotit průběžný úklid po provedení prací v daném dni, i když od počátku jsem avizoval, že byt bude využívaný. To mě poměrně mrzelo. Výsledek jsem očekával o trochu lepší, některá místa nejsou na 100% (nedotmelené části spar mezi parketami, místy zalakované drobné nečistoty), očekával jsem to prostě lepší. Upozorňoval jsem na drobné nedostatky v realizaci, nicméně marně. V závěrečném vyúčtování byly drobné potíže, ale vše se nakonec zdárně vyřešilo. Znečištěná stěna od vyrovnávací betonové stěrky celkovému dojmu vůbec nepřidala. Bohužel, čekal jsem lepší výsledek a průběh.

Dodavatel

Daniel Veselý - Parkety Veselý

Naše firma provádí veškeré podlahářské práce jako jsou renovace parket, pokládka parket, vícevrstvé dřevěné podlahy, vinyl, PVC, plovoucí podlahy, koberce a samozřejmá je i příprava a nivelace podkladů.

Částečná rekonstrukce bytu (jádro, podlahy, elektroinstalace, malířské práce)
4.7

Hodnocení

Firmu FPK interier jsem si vybrala hlavně kvůli dobrému jednání a tomu, že už během prohlídky před kalkulací ceny mi navrhli další možnosti řešení určitých "problému" v prostoru. V bytě po rekonstrukci bydlím týden a zatím plná spokojenost. Byt úžasně prokoukl. I když zatím nemáme dveře (nebyly součástí zakázky a teprve se vyrábí) a chybí podlahové lišty (ty jsem si prostě nabyla schopná vybrat, tak jsem to zatím nechala bez nich, že se dodělají až seženu "ty pravé"), tak mám z "nového" prostoru úžasný pocit. Musím pochválit hlavně kvalitu obložení (keramické rohy v nice, úzké spáry i když byly nerektifikované obklady) a keraštuk (je sice drahší než vápenná omítka, ale stěnám skutečně výrazně prospěl - díky jemnému zrnu dodává zdem "něco navíc" takže ani v bílé nejsou nudné - jsem ráda, že mi ho p. Fabová navrhla). Taky oceňuju, jak je položena podlaha (jedná se korek v plovoucí upravě), prakticky nejdou vidět spáry mezi jednotlivými díly. Kvalitu práce chválil i můj stavební dozor. Dohodnutý termín byl dodržen (ostatně firma si sama ve smlouvě stanovuje penále za překročení času - což byla další motivace k tomu si je vybrat). Cena taky byla dodržena. Komunikace byla po celou dobu výborná. Prakticky všechny detaily jsme konzultovali s paní Fabovou buď osobně na stavbě, nebo po telefonu. Když se mi něco nezdálo (na stavbu jsem chodila "kontrolovat" téměř denně), tak nebyl problém jí zavolat a domluvit se o co jde, nebo na případné úpravě. A samozřejmě probíhaly pravidelné kontrolní dny. Při předání byl sepsán seznam nedodělků (byl opravdu velmi krátký :-D a šlo v podstatě pouze o kosmetické drobnosti typu šmouha na zdi), ty byly následně odstraněny během dohodnutého termínu. Jediná závada, co se zatím vyskytla byla jedna nefunkční zásuvka - a to bylo firmou taky bez problémů opraveno. S firmou mám rozhodně pozitivní zkušenost a určitě ji můžu doporučit. Pokud někdy budu rekonstruovat nějaký další byt, tak se zas obrátím na ně.

Dodavatel

FPK interier s.r.o.

specialista na kompletní rekonstrukce bytů a interiérů, včetně návrhu dispozic

Rekonstrukce sklepa
1.3
1 300 000 Kč

Hodnocení

Ze začátku bylo vše v pořádku, práce působily profesionálně a komunikace byla okamžitá. Bohužel v momentě, kdy pan Balog vycítil, že se moje důvěra láme – například poté, co jsem zjistila, že mi zaúčtoval 70 tisíc za výměnu elektroinstalace, která vůbec nebyla provedena (vyměněné byly jen vypínače) – začal výrazně zrychlovat a snažil se ze mě dostat další finance na zálohách. Nejdříve byla smlouva č. 1, poté další a pak měla přijít ještě další smlouva. Na základě názorů několika nezávislých firem a upozornění externích řemeslníků co na stavbu chodili a to upozorňuju, že snad všech co tam pracovali, byla celá zakázka několikanásobně předražená, a to i kdybych počítala nejvyšší možné sazby za práci i materiál na pouhých 25 m² ze mě chtěl dosta 1,3 milionu korun.. Pan Balog se neustále vymlouval na to, že „každý řemeslník má své ceny“, ale od toho existují standardy, normy a tabulky se kterými by on jako odborník, jak o sobě tvrdí, měl přijít ke klientovi sám jako první a nevyťukat si částku na mobilu podle toho jak potřebuje. Když jsem žádala konkrétní výpočty za m², neuměl je doložit – počítal vše na mobilu bez jakéhokoliv podkladu. Následně mi řekl, že jsem si o výpočty na začátku sama neřekla. Jako moje první zkušenost s rekonstrukcí jsem bohužel naivně důvěřovala a hodně tvrdě na to doplatila. Podle slov řemeslníků nejsem jediná.. Také pozor na návrhy různých nápadů, za které si naúčtuje opět extrémně vysoké částky. Hlavně se sádrokartonem a pod. Z doslechu na jedné zakázce udělal nesmyslně sádrokarton pod topení, teď jí tam neproudí vzduch.. u mě mělo být za cca 6m2 stěnu a dvou rohových podhledů s bodovými světli, podél 4m stěny účtováno zhruba 110 tisíc + 30 tisíc za vývod kabelu na světlo.. Řemeslníky neplatil — jeden mi doma brečel, že celý týden nedostal zaplaceno, druhý si stěžoval na totéž. I když u mě byli zhruba 10 hodin denně, ať je práce co nejrychleji hotová.. na tom by nebylo nic špatného, velmi bych to ocenila, ale ne s tím pozadím o kterém jsem věděla.. Co se týká provedených prací, nebyl ochotný ke kompromisu. Všechno „muselo být“ a s každým dalším návrhem přišlo další navýšení ceny — ne o stovky nebo tisíce korun, ale o desítky až stovky tisíc, a to často za nejlevnější možný materiál (zjistěno po kontrole dalšími firmamy, nechal mi materiál doma). Choval se arogantně, hádavě a bez respektu vůči klientovi a následně se vás snaží uchlácholit hezkýma řečma, jak bude vše v pořádku. Je to jak na horské dráze. V momentě, kdy jsem se ptala na postupy nebo ceny, reagoval nepřiměřeně. Budu muset rekonstrukci dělat znovu, podlaha je o několik cm výš než měla být, kanalizace je špatně posunutá, na dvoře mi zbyly tuny sutě a to nemluvím o tom, že mi na začátku nechali pytle sutě před domem na hlavní komunikaci asi týden.. spousta práce co mám zaplaceno není provedena a dokončena i když dostal zaplaceno snad 90%. Nějaké férové vyrovnání neexistuje, reklamace také ne, protože váš názor není podstatný.. Po ukončení spolupráce po mě požadoval ještě dalších sto tisíc korun se slovy "chci sto tisíc! nějak to udělejte!".. Následně se hádal i s mým tátou, stále byla agresivní komunikace, odešel za doprovodu policie. Nenechte se oklamat jeho počátečním chováním. Pan Balog velmi dobře ví, jak manipulovat s lidmi. Možná mu záleží na tom, aby práce nějak vypadaly, ale mnohem víc mu záleží na tom, kolik peněz z vás dostane — a rozhodně se nejedná o pár tisíc. Pokud nechcete přijít i o boty, doporučuji se mu vyhnout obloukem.. Tohle není otázka subjektivního dojmu, ale prokazatelných skutečností: práce, které mi byly vyúčtované, nebyly provedené, ceny byly násobně nadhodnocené oproti běžným standardům a řemeslníci, které měl zaplatit, odcházeli bez výdělku i přes to, že zaplatíte stovky tisíc. Když jsem chtěla doložit výpočty, nebyl schopný předložit jediný podklad. Místo toho reagoval hádkami, arogancí a nerespektem – a v momentě, kdy ztrácel kontrolu, zrychloval práci, zvyšoval tlak.. To jsou fakta, která nelze vyvrátit žádnou výmluvou. Poctivá práce obhajobu potřebuje, tahle ne.

Dodavatel

Vítězslav Balog - Vítězslavstav

Dobrý den nabízime:Zednické práce: Fasádnické práce, zateplení fasády, renovace fasády, oprava či obnova omítek jakého koliv typu, rekonstrukce bytů/baráků, reknstr: Jádra , terení úpravy, rekonstrukce omítek, potáhnutí kamenného koberce, potáhnutí marmolitu, položení zámkové dlažby + obrubníky, rekonstrukci koupelny, obkladačské práce , obkladačské práce štipányho kamene, výkopové práce, bourací + demoliční práce, sádrokartony, opěrné betonové stěny + ploty betonové, renovace podlah, napojení kanalizací, betonovaní základů + betonovaní podlahy, Nivelací podlahy, hydroizolace balkonů + terasy + plochých střech, kamenový přírodní obklady ( kámen) . izolace základu na RD. renovace parkety, rekonstrukce stropů, snížení stropu ze SKD včetně zateplení stropů vatou, výstavby příček ze SKD nebo-li Ytong či cihla atd. , elektro instalace včetně revizí, instalace vody

Načítám recenze…

Najděte řemeslníky pro váš další projekt

Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.

Kolik to bude stát

Ceny v kategorii rekonstrukce podlahy

Pokládka laminátové podlahy
Praha 514
5 000 Kč
Pokládka linolea
Praha 4
20 700 Kč
Nová podlaha
Dolní Lukavice
70 000 Kč

Bude se vám hodit

Podívejte se na užitečná videa

Jak na suché podlahy?
Akustická izolace Montážní návod: Jak na akustickou izolaci podlahy

Jak se vyhnout fušerům

Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky

Potřebujete poradit?