Sauny


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Přivedení 380V z přízemí do prvního patra domu

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, hledám řemeslníka, či společnost pro rekonstrukci elektřiny v domě. Nejde o žádnou velkou zakázku. Jen o přivedení 380 V z přízemí do … Více
Hodnocení
Perfektní jednání a skvěle provedená práce!
Dodavatel
Libor Půlpán
PLCH

Montáž kuchyňské linky IkeaTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Montáž kuchyňské linky Ikea
Montáž kuchyňské linky Ikea
Montáž kuchyňské linky Ikea
Zadání
Dobrý den, poptávám montáž kuchyňské linky Ikea na chalupu v Rudníku-Javorníku, Hájenka pod Vyhlídkou. Jedná se o linku dlouhou cca 2,5 metr… Více
Hodnocení
Výborná domluva a spolupráce od začátku do konce. Velmi kvalitně odvedená práce. Rádi bychom se domluvili i na další zakázky. Moc děkujeme.
Dodavatel
Ivo Rybařík
Vrchlabí

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?