Využijte rychlé přihlášení nebo se registrujte




138 firem
Získejte nabídky zdarma
Víme, kdo je dobrý

Hodnocení
S panem majitelem se dalo dobře domluvit, včetně dodatečných úprav v průběhu realizace. Bohužel kvalita práce firmy už byla výrazně horší. Po nových štucích zdi vlnité (prakticky kopie původního stavu, na to, že ve faktuře bylo "vyrovnání tři centimetry", vidět to není). U štuků ve výklenku nad krbem byl zjevně někdo líný si vzít štafle, takže dno výklenku je nerovné a zakydané štukem. Dvě místnosti po práci pěkně očištěné, na další už se zjevně z časových důvodů nedostalo, zbytky štuku a lepidla jsme drbali z podlah, oken i skříní další týden. Žádost o vyplnění díry u podlahového topení vyřešena vložením kousku tvárnice do otvoru a tím to zhaslo. Je toho víc, ale nechce se mi to vypisovat. Údajně "hotová koupelna, připravená k používání" neměla připojený bojler (chyběl kabel), zrcadlo nenasadili, protože se jim prý zdálo vysoko. No fajn, a to nemohl někdo zavolat? Termín dokončení posunut cca o tři týdny - z mého pohledu dáno pracovní dobou - zedníci k nám jezdili třikrát do týdne na cca čtyři hodiny. Všechno se dohánělo poslední týden. Jinak provedení koupelny celkem dobré, jen silikon na rozích kolem obložení vany by nemusel odhalovat ostrou hranu obkladů a trochu hulvátské mi přijde, že do silikonu kolem umyvadla se nějakému, a teď pardon, ale to už se nedá pochopit, takže na rovinu - nějakému pitomci povedlo přimíchat něco červeného, takže v černobílé koupelně máme bílorůžový pruh silikonu. Na konci jsme sice dostali slevu vzhledem k výše uvedenému, ale za mě to nepokryje zpackanou práci. Až splatíme půjčku, vyzkoušíme jinou firmu. V příloze foto, víceméně po malování (aneb lepší už to nebude)
Dodavatel
Borek, okr. České Budějovice
Zadání
Dobrý den, chystáme se rekonstruovat jednopodlažní rodinný dům v obci Borek. Potřebovali bychom zadělat drážky po elektroinstalaci (bude se kompletně předělávat) a především položit nové obklady a dlažbu v koupelně. Možné je i štukování několika místností, to uvidíme, až oškrábeme staré nátěry (případně si necháme poradit). plocha k obkladu je asi 30 m2, dlažba cca 8 m2. Projektová dokumentace není, fotky v případě samotné koupelny nemají valný význam a fotit prázdné zdi, kde se za měsíc povede elektrika, to asi také ne. Nejvhodnější termín pro začátek prací by byl v první polovině dubna, rádi bychom, kdyby se vše stihlo realizovat do konce května.
Hodnocení
S panem majitelem se dalo dobře domluvit, včetně dodatečných úprav v průběhu realizace. Bohužel kvalita práce firmy už byla výrazně horší. Po nových štucích zdi vlnité (prakticky kopie původního stavu, na to, že ve faktuře bylo "vyrovnání tři centimetry", vidět to není). U štuků ve výklenku nad krbem byl zjevně někdo líný si vzít štafle, takže dno výklenku je nerovné a zakydané štukem. Dvě místnosti po práci pěkně očištěné, na další už se zjevně z časových důvodů nedostalo, zbytky štuku a lepidla jsme drbali z podlah, oken i skříní další týden. Žádost o vyplnění díry u podlahového topení vyřešena vložením kousku tvárnice do otvoru a tím to zhaslo. Je toho víc, ale nechce se mi to vypisovat. Údajně "hotová koupelna, připravená k používání" neměla připojený bojler (chyběl kabel), zrcadlo nenasadili, protože se jim prý zdálo vysoko. No fajn, a to nemohl někdo zavolat? Termín dokončení posunut cca o tři týdny - z mého pohledu dáno pracovní dobou - zedníci k nám jezdili třikrát do týdne na cca čtyři hodiny. Všechno se dohánělo poslední týden. Jinak provedení koupelny celkem dobré, jen silikon na rozích kolem obložení vany by nemusel odhalovat ostrou hranu obkladů a trochu hulvátské mi přijde, že do silikonu kolem umyvadla se nějakému, a teď pardon, ale to už se nedá pochopit, takže na rovinu - nějakému pitomci povedlo přimíchat něco červeného, takže v černobílé koupelně máme bílorůžový pruh silikonu. Na konci jsme sice dostali slevu vzhledem k výše uvedenému, ale za mě to nepokryje zpackanou práci. Až splatíme půjčku, vyzkoušíme jinou firmu. V příloze foto, víceméně po malování (aneb lepší už to nebude)

Hodnocení
Pan Světnička Vinyl podlahu položil. Druhý den přišel jiný truhlář, zkušený s pokládáním podlah, zaměřovat pro kuchyňskou linku a upozornil mě na nedostatečnou mezeru mezi vinylem a stěnou. Místy byla mezera 2 mm a na asi dvou 2 místech 0. Pana Světničku jsem hned kontaktoval emailaem a 2x telefonem. Nereagoval. Zařínul jsem tedy podlahu sám bez demontáže a zvětšil mezeru na 5 mm. Takové věci umím. Asi před 3mi roky jsem si sám instaloval vinylovou podlahu v koupeně. Pan Světnička, ale trval na tom, že 2 mm jsou dostatečné. Když jsem byl s prací napůl hotov tak bez ohlášení přišel, ale ani nenabídl, že by to dokončil. Rovněž na opačné zalištované stěně nechal mezeru mezi stěnou a lištou cca 8 mm. Ani toho si nevšiml a odešel. Posléze mi napsal, že mi nedá záruku, protože jsem si to opravil sám. Já mu tedy asi nezaplatím poslední fakturu, která je splatná za týden v částce cca 5060 Kč. Záruka má také svou hodnotu. Před započetím prací jsem složil zálohu 12000 Kč. Sám jsem si obstaral, zaplatil a přivezl vinyl. Pan Světnička, ale požadoval abych mu zaplatil 20% z kupní ceny tohoto materiálu a to i z DPH. Snažil jsem se vyjednávat, ale pan Světnička rozzlobeně odvezl 2 balíky mého materiálu a nehodlal vrátit dokud mu nezaplatím další zálohu včetně této přirážky, kterou posléze snížil na 2000 Kč. Nechtěl jsem to hrotit a tak jsem mu další zálohu 7930 Kč dal. To zahrnovalo i přirážku za mnou obstaraný materiál. Pak teprve pokračoval. Pan Světnička také agresivně účtuje. Za místnost, která má 13.2 m2, účtuje za 14 m2 i další věci. Za odstranění staré podlahy chtěl 7800 Kč. Udělal jsem to sám, trvalo to 4 hodiny. Jednou mi také výhružně telefonoval : „já si tě podám“. Zavěsil jsem. Nakonec jsem mu vše doplatil, protože nečekaně opět přijel a když jsem otevřel okno, tak vytrhl síť a napadl mě pěstmi. Tak jsem mu raději dal vše co požadoval abych od něho měl pokoj. Nevím co by dále dělal. V inzerátu uvádí, že je ze Soběslavi, ale pak účtuje cestu z Tábora a z Katova. Vybral jsem ho právě proto, že byl z nabídek nejblíže. Další nabídka byla až z Tábora. Jinak bohapustě pomlouvá, že někde něco negativního slyšel. Já své účty poctivě poctivým řemeslníkům platím a jsou to daleko větší částky než Světničkovi za podlahu. Když firma práci rozdělá ale nedokončí, tak podle zákona nemusí dostat zaplaceno. Takovou zkušenost jsem měl a Světničkovi u kávy sdělil. Firma utekla od rozdělané koupelny a nechala mě v zimě bez topení, bez WC a teplé vody. Ani fakturu neposlala. Myslím, že mé fotky podlahy zhotovené p. Světničkou mluví za vše. Mimochodem, truhlář, který mne na chyby v podlaze upozornil mi následně dělal práci za cca 250 000. Vše dostal zaplaceno bez námitek.
Dodavatel

Hodinový manžel Nabízím různé řemeslné práce -Výměna oken a dveří, opravy, seštelování kování, výměna zámků. -Montáž obložkových zárubní -Opravy nábytku -Položení podlahové krytiny -Složení nábytku, který jste si objednali. -Drobné zednické opravy -Opravy v domě - Výměna vodovodní baterie, vyčištění odpadu, atd.. -Položení zámkové dlažby. -Výkopové práce -Truhlářské práce -Dřevokonstrukce (pergoly, zastřešení terasy, dřevníky,atd.) -Výměna pracovní desky ve vaší kuchyni. -Výměna světel a zásuvek -Úklid a údržba zahrady -Sekání trávníku. -Prořezání stromů a keřů -Renovace plotu -Vyklízení místnosti, sklepa nebo půdy. Pokud potřebujete cokoliv udělat a nemáte se na koho obrátit, jsem tu pro Vás.
Veselí nad Lužnicí
Zadání
Kuchyně je vyklizená, má cca 13 m2. Materiál nemám, ale můžu koupit.
Hodnocení
Pan Světnička Vinyl podlahu položil. Druhý den přišel jiný truhlář, zkušený s pokládáním podlah, zaměřovat pro kuchyňskou linku a upozornil mě na nedostatečnou mezeru mezi vinylem a stěnou. Místy byla mezera 2 mm a na asi dvou 2 místech 0. Pana Světničku jsem hned kontaktoval emailaem a 2x telefonem. Nereagoval. Zařínul jsem tedy podlahu sám bez demontáže a zvětšil mezeru na 5 mm. Takové věci umím. Asi před 3mi roky jsem si sám instaloval vinylovou podlahu v koupeně. Pan Světnička, ale trval na tom, že 2 mm jsou dostatečné. Když jsem byl s prací napůl hotov tak bez ohlášení přišel, ale ani nenabídl, že by to dokončil. Rovněž na opačné zalištované stěně nechal mezeru mezi stěnou a lištou cca 8 mm. Ani toho si nevšiml a odešel. Posléze mi napsal, že mi nedá záruku, protože jsem si to opravil sám. Já mu tedy asi nezaplatím poslední fakturu, která je splatná za týden v částce cca 5060 Kč. Záruka má také svou hodnotu. Před započetím prací jsem složil zálohu 12000 Kč. Sám jsem si obstaral, zaplatil a přivezl vinyl. Pan Světnička, ale požadoval abych mu zaplatil 20% z kupní ceny tohoto materiálu a to i z DPH. Snažil jsem se vyjednávat, ale pan Světnička rozzlobeně odvezl 2 balíky mého materiálu a nehodlal vrátit dokud mu nezaplatím další zálohu včetně této přirážky, kterou posléze snížil na 2000 Kč. Nechtěl jsem to hrotit a tak jsem mu další zálohu 7930 Kč dal. To zahrnovalo i přirážku za mnou obstaraný materiál. Pak teprve pokračoval. Pan Světnička také agresivně účtuje. Za místnost, která má 13.2 m2, účtuje za 14 m2 i další věci. Za odstranění staré podlahy chtěl 7800 Kč. Udělal jsem to sám, trvalo to 4 hodiny. Jednou mi také výhružně telefonoval : „já si tě podám“. Zavěsil jsem. Nakonec jsem mu vše doplatil, protože nečekaně opět přijel a když jsem otevřel okno, tak vytrhl síť a napadl mě pěstmi. Tak jsem mu raději dal vše co požadoval abych od něho měl pokoj. Nevím co by dále dělal. V inzerátu uvádí, že je ze Soběslavi, ale pak účtuje cestu z Tábora a z Katova. Vybral jsem ho právě proto, že byl z nabídek nejblíže. Další nabídka byla až z Tábora. Jinak bohapustě pomlouvá, že někde něco negativního slyšel. Já své účty poctivě poctivým řemeslníkům platím a jsou to daleko větší částky než Světničkovi za podlahu. Když firma práci rozdělá ale nedokončí, tak podle zákona nemusí dostat zaplaceno. Takovou zkušenost jsem měl a Světničkovi u kávy sdělil. Firma utekla od rozdělané koupelny a nechala mě v zimě bez topení, bez WC a teplé vody. Ani fakturu neposlala. Myslím, že mé fotky podlahy zhotovené p. Světničkou mluví za vše. Mimochodem, truhlář, který mne na chyby v podlaze upozornil mi následně dělal práci za cca 250 000. Vše dostal zaplaceno bez námitek.

Hodnocení
Perfektní spolupráce po všech stránkách a velice solidní domluva. Děkujeme.
Dodavatel

Nabízím veškeré služby architekta od prvotního návrhu staveb, přes zpracování dokumentací ke stavebnímu řízení , provedení stavby až po autorský dozor na stavbě. Dále nabízím návrhy interiérů a tvorbou 3D modelů a vizualizací.
Hluboká nad Vltavou
Zadání
Poptávám projektanta a architekta, kteří by vypracovali studii kompletní rekonstrukce/přestavby rodinného domu v Jižních Čechách. Jde o dům z roku 1931. Stavěný v době nedostatku. Posléze částečně rekonstruovaný (topení radiátory s plynovým kotlem, elektřina, voda, šindelová střecha), avšak vše již má svůj věk. Dům je podsklepený, nepodřezaný, pouze drenáž po obvodu. Není na betonové základní desce. Sklep sice není mokrý, ale vlhkost ve stěnách způsobuje výkvět. Sklep je přímo schodištěm propojený s chodbou, což má za následek chlad a pocit zatuchliny a vlhkosti v celém domě. Dům není zateplený, stropy i podlahy jsou víceméně původní. Okna špaletová, dvojitá, původní dřevěná. Dispozice je velice nepraktická - původně zamýšlena jako dvě bytové jednotky 1+1, avšak množství různých kamrlíků v podkroví, případně nezateplený vstup, vedle něhož je dříve promrzající koupelna jsou velké komplikace. Již více než půl století funguje pouze jako rekreační objekt přes letní sezónu. Je udržovaný. Nemáme spolehlivé informace o použitých materiálech, proto očekávám nutnost jistých sond do zdiva a dalších nutných testů. Cílem projektu, respektive studie je zjistit proveditelnost a cenovou náročnost kompletní rekonstrukce, přestavby za účelem trvalého bydlení. Jinými slovy, chceme zjistit, jestli má rekonstrukce domu ekonomický význam (a jaký cca by byl výsledek) nebo jestli je lepší dům kompletně zbourat a vystavět nový.
Hodnocení
Perfektní spolupráce po všech stránkách a velice solidní domluva. Děkujeme.

Hodnocení
S panem Mullerem jsme byli velice spokojení ve všech ohledech. Naprosto skvělá komunikace jak před samotným procesem přestavby tak i během. Výsledná práce je precizní, kvalitně odvedená a splněná v řádném termínu, který byl domluven předem. Všem p. Mullera doporučuji a při další přestavbě by jsme se jistě ozvali opět jemu.
Dodavatel

Nabízím veškeré zednické práce: -rekonstrukce domů -obkladačské práce (obkládání koupelen, pokládka podlah) -sádrokartonové konstrukce -bytová jádra Na veškeré práce mohu poskytnout i materiál se slevou. Nabídky a prohlídky Vašich objektů dělám zcela zdarma.
Prachatice
Zadání
Dobrý den, využil bych Vašich služeb při rekonstrukci panelového bytu 3+1 (82m2) ve 2 poschodí s výtahem v Prachaticích. Jednalo by se o: 1. Zděné jádro/SDK 2. Kompletní koupelnu a WC (Obklady, rozvody vody...) 3. SDK podhledy 4. Upevnění dveří do zdi (šoupací dveře) 5. Příprava pro podlahy 6. Vyštukování komplet bytu 7. Výměna topení Určitě jsem na nějaké práce zapomněl, jedná se o velkou rekonstrukci a detaily můžeme domluvit po telefonu nebo na místě, děkuji.
Hodnocení
S panem Mullerem jsme byli velice spokojení ve všech ohledech. Naprosto skvělá komunikace jak před samotným procesem přestavby tak i během. Výsledná práce je precizní, kvalitně odvedená a splněná v řádném termínu, který byl domluven předem. Všem p. Mullera doporučuji a při další přestavbě by jsme se jistě ozvali opět jemu.
Hodnocení
S realizací od pana Pupíka jsem velmi spokojen. Termín i cena byly přesně dodrženy. Mimo to se s panem Pupíkem dobře komunikuje - není problém volat po sedmé hodině večerní :-)
Dodavatel

Provádění staveb,rekonstrukce,obklady a dlažby,dozorování staveb,poradenství,odborné vedení staveb autorizovanou osobou.Rozumné ceny.Osobní jednání.
Rudolfov, okr. České Budějovice
Zadání
V prvním kole obklady a dlažba několika místností (2x WC, 1x koupelna, 1x technická místnost, 1x předsín, 1x šatna) v novostavbě v Adamově u ČB. Viz přiložené přílohy. Spárořez a další související podklady zajistím já. Dlažba se může začít pokládat za 14 dní (po provedené topné zkoušce podlahového topení), obklady lze teoreticky pokládat již nyní (před topnou zkouškou) - omítky jsou hotovy více jak 2 měsíce, betony více jak 3 týdny. Součástí zakázky by samozřejmě byly i další práce související s výstavbou koupelny a WC (usazování sprchové vaničky, vany, drobné zednické práce, atd.). Geberity jsou již usazeny a omítnuty.
Hodnocení
S realizací od pana Pupíka jsem velmi spokojen. Termín i cena byly přesně dodrženy. Mimo to se s panem Pupíkem dobře komunikuje - není problém volat po sedmé hodině večerní :-)
Hodnocení
Podotýkám, že nejsem jednoduchý zákazník. Prakticky vše na domě jsem schopen si udělat sám. Mám své představy i vyčtené z Internetu nebo (někdy až příliš kreativně) vymyšlené a řemeslníci to se mnou nemají jednoduché. K firmám sahám jen když je práce příliš. A to byl právě případ zednických prací po vyplavení, které jsem potřeboval provést. Spousta omítky, škrábání, perlinky, lepidla, štuku, malby. Vybíral jsem si ze třech firem. Vždy mi primárně záleží na jednání zástupce firmy, nakolik je ochotný se mnou probrat mé představy a vysvětlit mi trpělivě, kdy nemám pravdu. Nesnáším, když se mě firma snaží přechytračit, mlží a snaží se vypadat "orientovaně". Nesnáším sousloví "ale takhle se to nedělá". Pan Jirkal už tady na mě udělal velmi dobrý dojem svým klidným a trpělivým přístupem. Cenová nabídka byla velmi dobře strukturovaná, s jednotkovými cenami za práci i materiál. Bylo z ní jasné, co z poptávky se bude realizovat a jak (část jsem si po dohodě zajistil sám nebo svěřil jiné firmě). Nadto v celkovém součtu vycházela příznivě, takže bylo jasno. Pan Jirkal osobně práci dělat nemohl, tu odváděl jeden až tři jeho pracovníci podle fáze prací, pravidelně však práce kontroloval, vysvětloval mně i jeho lidem další postup a vozil materiál. Když se vyskytly vícepráce (a s těmi jsem předem počítal), na vyžádání aktualizoval cenovou nabídku, takže momentů nedorozumění bylo opravdu velice málo. Když mi některé z víceprací přišly nadceněné nebo práce nebyla odvedená podle mých představ, vždy jsme se dokázali dohodnout. Pan Jirkal reagoval na telefonáty, textové zprávy i maily, což nebývá vždy pravidlem. Na základě aktualizované nabídky probíhaly i mé průběžné zálohové platby. Práce původně plánované na dva měsíce se protáhly, došlo k tomu částečně i mým přičiněním, kdy jsem si část návazních činností prováděl sám a potřeboval jsem je dobře zkoordinovat. Samozřejmě došlo i na slabší momenty, kdy mi přišly některé vícepráce nadceněné nebo jsem nebyl spokojený s kvalitou dílčích prací. Příkladem je třeba stěrka pod korek, která byla provedená v "zednické" kvalitě, ovšem podlaháři se jednohlasně shodli, že na tohle korek položit nedokážou a byly potřeba další náklady na přestěrkování. I tady jsme se ale s panem Jirkalem domluvili a došlo ke slevě z ceny díla. Nyní po ukončení prací jsem velmi rád, že mě Nejřemeslníci na firmu Jirkal navedli a těším se na další spolupráci, třeba až se pustím do úpravy terénu a zámkové dlažby kolem baráku. Plný počet hvězdiček nedávám, protože vždy jde něco zlepšit, ale v případě firmy pana Jirkala toho je po čertech málo.
Dodavatel

zdění,omítky,podlahy,stropy,obklady,dlažby,sádrokarton,zateplování,ploty a další zednické a montážní práce
Homole
Zadání
Poptávám zednické, malířské a podlahářské práce pro můj rodinný dům, který prošel před dvěma lety masivním vyplavením při havárii vodoinstalace. Od té doby žijeme ve 2. NP a rekonstruujeme sklep a přízemí. Vyměnili jsme elektrické rozvody (je potřeba zaházet drážky) a topení a nyní je potřeba opravit vodou poškozené povrchy. Jde o čtyřicetiletý dům. Strop i stěny v 1.NP bude potřeba celoplošně oškrábat, počítáme s opravou pomocí penetrace, perlinky, štuku a malby. V části 1.NP byl položený korek, ten budeme chtít vyměnit, stěrku budeme chtít provést i pod budoucí plovoucí podlahu (plovoucí podlahu nepoptávám). 1.PP (sklep) má pouze hrubou omítku, která byla vodou zasažena jen minimálně. Není zde silná vrstva malby, takže bude stačit očištění, penetrace a nový nátěr (prakticky nikde nepočítáme se štukem). Dlouholetá vlhkost ve sklepě způsobila poškození omítky do výšky cca 0,5 m. V uplynulých dvou letech jsme odstranili příčinu - pronikající povrchovou vodu - a omítku do výše až 1 m oklepali, vyškrábali spáry a zdivo nechali vyschnout. Nyní bude tedy potřeba kromě zaplnění drážek od elektřiny ještě nahodit chybějící omítku (odhaduji cca 1700 kg suché směsi). Stěny pak nabílit, na většinu stropů v 1.PP chci nalepit stropní izolaci (nepoptávám). Podlahy v 1.PP jsou provedené z dlažby nebo z PVC; pouze v garáži podlaha čeká na dokončení - na starý popraskaný a prašný beton potřebuji napojit novou vrstvu potěru, mírně vyspádovat k odpadnímu kanálku, na to položit dlažbu. Kromě výše uvedených prací bude potřeba vysekat a zazdít jedny dveře, navíc ještě drobné zednické vysprávky jako zazdění prostupů pro trubky nebo větrací vnitřní otvory, nic velkého. Níže uvádím celkové rozměry a přehled požadovaných prací. Přízemí: - Zaházení drážek elektro - 236 m - Oškrabání staré malby, penetrace, perlinka, štukování - 286 m2 - Odstranění korku - 44 m2 - Stěrka - 82 m2 - Pokládka korku - 44 m2 - Bílení - 286 m2 Sklep: - Zaházení drážek elektro - 160 m - Nahození omítky u podlahy (1,5 cm) - 66 m2 - Perlinka, omítka v garáži na příčkovkách - 10 m2 - Očištění staré malby, penetrace - 240 m2 - Perlinka, štukování části zkušebny - 4 m2 - V garáži vyspádování betonem, dlažba - 19 m2 - Bílení - 178 m2 Zakázku potřebuji realizovat během zimy 2018.
Hodnocení
Podotýkám, že nejsem jednoduchý zákazník. Prakticky vše na domě jsem schopen si udělat sám. Mám své představy i vyčtené z Internetu nebo (někdy až příliš kreativně) vymyšlené a řemeslníci to se mnou nemají jednoduché. K firmám sahám jen když je práce příliš. A to byl právě případ zednických prací po vyplavení, které jsem potřeboval provést. Spousta omítky, škrábání, perlinky, lepidla, štuku, malby. Vybíral jsem si ze třech firem. Vždy mi primárně záleží na jednání zástupce firmy, nakolik je ochotný se mnou probrat mé představy a vysvětlit mi trpělivě, kdy nemám pravdu. Nesnáším, když se mě firma snaží přechytračit, mlží a snaží se vypadat "orientovaně". Nesnáším sousloví "ale takhle se to nedělá". Pan Jirkal už tady na mě udělal velmi dobrý dojem svým klidným a trpělivým přístupem. Cenová nabídka byla velmi dobře strukturovaná, s jednotkovými cenami za práci i materiál. Bylo z ní jasné, co z poptávky se bude realizovat a jak (část jsem si po dohodě zajistil sám nebo svěřil jiné firmě). Nadto v celkovém součtu vycházela příznivě, takže bylo jasno. Pan Jirkal osobně práci dělat nemohl, tu odváděl jeden až tři jeho pracovníci podle fáze prací, pravidelně však práce kontroloval, vysvětloval mně i jeho lidem další postup a vozil materiál. Když se vyskytly vícepráce (a s těmi jsem předem počítal), na vyžádání aktualizoval cenovou nabídku, takže momentů nedorozumění bylo opravdu velice málo. Když mi některé z víceprací přišly nadceněné nebo práce nebyla odvedená podle mých představ, vždy jsme se dokázali dohodnout. Pan Jirkal reagoval na telefonáty, textové zprávy i maily, což nebývá vždy pravidlem. Na základě aktualizované nabídky probíhaly i mé průběžné zálohové platby. Práce původně plánované na dva měsíce se protáhly, došlo k tomu částečně i mým přičiněním, kdy jsem si část návazních činností prováděl sám a potřeboval jsem je dobře zkoordinovat. Samozřejmě došlo i na slabší momenty, kdy mi přišly některé vícepráce nadceněné nebo jsem nebyl spokojený s kvalitou dílčích prací. Příkladem je třeba stěrka pod korek, která byla provedená v "zednické" kvalitě, ovšem podlaháři se jednohlasně shodli, že na tohle korek položit nedokážou a byly potřeba další náklady na přestěrkování. I tady jsme se ale s panem Jirkalem domluvili a došlo ke slevě z ceny díla. Nyní po ukončení prací jsem velmi rád, že mě Nejřemeslníci na firmu Jirkal navedli a těším se na další spolupráci, třeba až se pustím do úpravy terénu a zámkové dlažby kolem baráku. Plný počet hvězdiček nedávám, protože vždy jde něco zlepšit, ale v případě firmy pana Jirkala toho je po čertech málo.

Hodnocení
Pan Viorel Florin Botiş je spolehlivý, poctivý řemeslník. Velmi jednoduše se s ním dalo dohodnout na úkonech, které nebyly součástí zakázky. Práce byla odvedena rychle včas a v termínu.
Dodavatel

Zednické práce: - obklady a dlažby - zateplení domů - štukování, omítání - bourací práce - rekonstrukce - hrubé stavby - montáž pletivových plotů
Třeboň, okr. Jindřichův Hradec
Zadání
Dobrý den, pane pana Botiş, našel jsem na vás dobré recenze na nejremeslnici.cz. S mojí paní jsme zakoupili dům. Budeme ho celý rekonstruovat. Poptávám bourací/zednické práce ve stavení z roku 1935 v Suchdole nad Lužnicí realizace: do konce roku či do března 2022 možnost přespání v domě (topení, voda, plynový sporák, postel k dispozici) změny vnitřní dispozice (bourání a vznik nových příček) probourání nosné zdi 2x vytvořit otvor pro instalaci dveří 2x začištění po výměně oken osekání stávajících obkladů a dlažby osekání vnitřních omítek odstranění stropních omítek odstranění dveří, včetně zárubní odstranění suti z domu do kontejneru a odvoz V případě spokojenosti v budoucnu možnost spolupráce na srovnání podlah a příprava na podlahové topení, štukování, nové omítky atd.
Hodnocení
Pan Viorel Florin Botiş je spolehlivý, poctivý řemeslník. Velmi jednoduše se s ním dalo dohodnout na úkonech, které nebyly součástí zakázky. Práce byla odvedena rychle včas a v termínu.

Hodnocení
Velmi seriózní jednání.Vse jsme nejdříve projednali a byla vytvořena cenová kalkulace která nám vyhovovala.Vse bylo naplánováno na konec května, začátek června aby bylo počasí.Rozhodli jsme se pro zastřešení balkonu - tesařina, klempířské práce,pokládka střechy,okno.Vše do 4 dnů hotové.Jsme velice spokojení a doporučujeme.
Dodavatel

Stavební firmy - stavby na klíč rekonstrukce koupelen, zateplovací systém fasády, zamkové dlažby, půdni prostory montáž SDK stříkané strojní vápennocementové omítky a další
Tabor
Zadání
Dobry den,potrebovala bych rozsirit jednu mistnost.Jedna se o mistnost v patre,ktera je aktualne s balkonem.Premyslime o zruseni balkonu aby se mistnost rozsirila o cca 2 metry.Jedna se tedy o bourani a staveni nove zdi,podlahy a noveho topeni,pripadne i nove rozvody eletriky v mistnosti a diru na okno.Jsme rodina s malymi detmi takze by zakazka musela byt hotova co nejdrive.Zalezi na Vas jak by jste to navrhli.Je mi jasne ze to potrebujete videt.Nemam problem vse jeste domluvit na miste.Mistnost je zatim tak cca 3X5 dle meho odhadu.Cenu bych videla tak do 80.000 Kč.
Hodnocení
Velmi seriózní jednání.Vse jsme nejdříve projednali a byla vytvořena cenová kalkulace která nám vyhovovala.Vse bylo naplánováno na konec května, začátek června aby bylo počasí.Rozhodli jsme se pro zastřešení balkonu - tesařina, klempířské práce,pokládka střechy,okno.Vše do 4 dnů hotové.Jsme velice spokojení a doporučujeme.

Hodnocení
S prací jsem byl velmi spokojen. Výborná komunikace. Dohodnutá cena i termín realizace seděli na 100%. Můžu jen doporučit.
Dodavatel
voda, topení, plyn, tepelná čerpadla, sol. systém, sprchové kouty, oprava a rekonstrukce rozvodů vody a odpadu , poradenství
Sezimovo Ústí, okr. Tábor
Zadání
Dobrý den. Hledám někoho kdo by nainstaloval podlahové topení. Jedná se o cca 60m2. V Ratibořských Horách kde provádíme rekonstrukci rodinného domu. Vytápění je kotel na tuhá paliva
Hodnocení
S prací jsem byl velmi spokojen. Výborná komunikace. Dohodnutá cena i termín realizace seděli na 100%. Můžu jen doporučit.
Načítám recenze…
Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.
Kolik to bude stát
Vše o tématu




Jak se vyhnout fušerům
Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky
Může vás zajímat




