Malíři pokojů


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Malíři pokojů

3.0
— Kč
Zadání
hledám spolehlivého malíře na vymalování 4 pokojů v RD. Termín realizace jaro 2017.
Hodnocení
Průměr.
Dodavatel
Petr Škrhla - ARTIMEX
Zlín

Vymalování pokojůTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Hledám malíře, který vymaluje pokoje po vniknutí vody ze škodní události. Jedná se o pokoj 6,5 x 1, 4 x 3,5 x 2 m a dále o pokoj 4.30 x 5,30 m. Potř… Více
Hodnocení
Byla jsem velmi spokojená. Dodržel termín, odborně poradil, Nezanechal za sebou žádný velký nepořádek. Mohu pana malíře všem doporučit .
Dodavatel
Jaroslav Humpula
Hlubočky, okr. Olomouc

Vymalování domu (5 pokojů)Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebuju vymalovat 2 pokoje, chodbu, kuchyň, záchod a koupelnu. Mírné opravy zdí, někde i škrábání staré malby. Termín červenec - srpen … Více
Hodnocení
Pan Lasovský odvedl 100% práci. Vše dělal poctivě (napenetroval, opravil každou dírku), poradil. Ze starých zdí jsou nové. Příjemné jednání, bezproblémová domluva. Cenu Vám řekne předem a dodrží, t… Více
Dodavatel
Hodinový manžel MaM - Milan Lasovský
Klenovice na Hané

Malíř na vymalování pokoje

4.7
— Kč
Zadání
Malíř na vymalování pokoje + pokoj má již několik vrstev barvy, takže to bude potřeba oškrávat. Pokoj je cca 12 - 14 m2
Hodnocení
Hledali jsme řemeslníka na vymalování pokoje, položení podlah a drobné úpravy. Vybrali jsme si pana Dominika Farkaše, protože rychle reagoval na inzerát a byla s ním velice dobrá domluva, ještě ten … Více
Dodavatel
Dominik Farkaš
Olomouc

Vymalování bytu (3 pokoje)

5.0
36 013 Kč
Vymalování bytu (3 pokoje)
Vymalování bytu (3 pokoje)
Vymalování bytu (3 pokoje)
Zadání
Hledám malíře na vymalování stěn a stropů v 3. pokojovém bytě o velikosti cca. 55 m2. Plochu stěn a stropů jsem neměřil. Aktuálně je všechno na bílo… Více
Hodnocení
Jsme spokojeni: - rychlá domluva - proaktivní přístup - precizní práce Byl to zážitek, jehož výsledek si vychutnáváme každý den.
Dodavatel
Josef Ocelák
Šternberk

Malíř na vymalování pokoje, kuchyně a chodbyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Malíř na vymalování pokoje, kuchyně a chodby
Malíř na vymalování pokoje, kuchyně a chodby
Zadání
prostory mají již několik vrstev barvy, a malba praská a loupe se, penetrace nepomohla, takže to bude potřeba oškrávat.
Hodnocení
Komunikace bez problémů, přijeli milí, vstřícní a příjemné kluci. Všechno mimo stěny bylo zakryto, staré barvy seškrabány a vymalováno bylo přesně podle našich požadavků (chtěli jsme stejné barvy). … Více
Dodavatel
Jan Zecha - ZEDNICKÝ TÁTA A EPOXIDOVÝ SYN
Olomouc

Malíři pokojů, 2 místnosti, 20.12 m²

5.0
— Kč
Zadání
Počet místností k vymalování: 2 místnosti Velikost prostor k malování v m² (podlahová plocha): 20.12 Je třeba stěny před malováním škrábat? … Více
Hodnocení
Naše poptávka byla kladně vyřízená k naší spokojenosti.
Dodavatel
Michal Blázquez
Otrokovice

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?