Malíři pokojů


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Vymalování domu 2 pokoje

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, hledám šikovného malíře na vymalování dvou pokojů v novostavbě, jedná se cca o 150 m2. Jde o přamlování nezdařilé bílé výmalby, znovu bíl… Více
Hodnocení
Pan Rolko je profesionál ve všech ohledech. Rychlá komunikace, příjezd na čas, perfektně odvedená práce- vymalování a jako příjemný bonus- úžasně uklizeno, jako by se nemalovalo:)
Dodavatel
Krásné zdi s.r.o.
Líšťany

Malíři pokojů

1.7
10 700 Kč
Zadání
Dobrý den, Potřebuji spolehlivé malíře pokojů v okrese Chomutov . Bydlím v Klášterce nad Ohří. Chtěla bych vymalovat a opravit 2 místnosti. Jednalo… Více
Hodnocení
Nebyli jsme spokojeni. Špinavé,pocákané pokrytí podlah. Špatné chování, špatná domluva ohledně výběru barvy. Byli to vůbec vyučení malíři? Prostě jsme nebyli spokojeni. Přemrštěná cena za vymalováno… Více
Dodavatel
u143894

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?