Malíři pokojů


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Malování pokojeTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Malování pokoje
Malování pokoje
Malování pokoje
Zadání
Oprava ( škrábání a zarovnání ) fleku po zatečení, cca 50x50cm. Penetrace a 2x Primalex Plus na bílo. Místnost 20m2 . Strop, stěny plocha malby c… Více
Hodnocení
S odvedenou prací jsem spokojen. I přes složitější odstraňování odolného fleku, dokončil pan Balák výmalbu ještě dříve, než v dohodnutém čase. Cena za odvedenou práci byla dobrá.
Dodavatel
Martin Balák
Brno

Malování v interiéru - rodinný dům.

4.7
— Kč
Zadání
Vymalováni schodiště + 4 další pokoje.
Hodnocení
Spokojenost
Dodavatel
Jakub Dlouhý
Brno

Vymalování pokoje včetně doplňkových prací

5.0
— Kč
Vymalování pokoje včetně doplňkových prací
Vymalování pokoje včetně doplňkových prací
Vymalování pokoje včetně doplňkových prací
Zadání
Dobrý den, v panelovém bytě by bylo potřeba zeškrabat strop, nanést penetraci a vymalovat na bílo. Barva už na něm nedrží a loupe se. K tomu by bylo… Více
Hodnocení
Naprostá spokojenost. Rychlost, velmi vstřícný přístup. Velmi doporučuji.
Dodavatel
Petr Gerspitzer
Brno-Husovice

Malíři pokojů, 3 místnosti, 70 m²Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Počet místností k vymalování: 3 místnosti Velikost prostor k malování v m² (podlahová plocha): 70 Je třeba stěny před malováním škrábat? Ne
Hodnocení
Oceňujeme profesionální přístup, pěkně odvedenou čistou práci v krátkém čase.
Dodavatel
Jaroslav Ohainka
Brno

Malíři pokojů, 5 místností, 100 m²

5.0
— Kč
Zadání
Počet místností k vymalování: 5 místností Velikost prostor k malování v m² (podlahová plocha): 100 Je třeba stěny před malováním škrábat? Ne
Hodnocení
Se službami pana Beránka jsme byli velice spokojeni. Úroveň jednání byla na jedničku, domluva také bez problémů, pan Beránek vždy přišel včas, jednal s námi velice slušně i přes nějaké obtíže ohledn… Více
Dodavatel
Sascha Beránek - malby
Brno

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?