Posuvné brány


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Samonosná posuvná brána

1.0
— Kč
Samonosná posuvná brána
Samonosná posuvná brána
Samonosná posuvná brána
Zadání
Dobrý den poptávám výrobu a montáž samonosné posuvné brány a vchodové branky pro RD: Brána - šířka stavebního otvoru 4,5m výška 1,7m Branka - ší… Více
Hodnocení
Velmi špatná firma s neprofesionálním přístupem, arogantním chováním a nevůlí realizaci dotáhnout do konce. Silně tuto firmu nedoporučuji z několika důvodů: 1) Nedodržení domluvených termínů - o… Více
Dodavatel
Milan Trojan Kovářství a Zámečnictví
Nové Město pod Smrkem

Výroba vjezdových vrat

4.0
75 300 Kč
Výroba vjezdových vrat
Zadání
Výroba a instalace horizontálně posuvných vrat dle rozměrového náčrtku v příloze. Konstrukce: rám z ocelového profilu vyplněný beze spár dřevěnými … Více
Hodnocení
velmi dobré, doporučuji
Dodavatel
Daniel Picek, PR-ploty
Dobrovice

Samonosná posuvná brána

3.7
— Kč
Zadání
Výroba a instalace posuvné kovové samonosné vjezdové brány včetně pohonu na dálkové ovládání. Vjezd 4,8 až 5 m, výška brány 1,2 m při kraji a 1,5 m … Více
Hodnocení
Solidní firma, s dodávkou jsme spokojeni,
Dodavatel
Lukáš Hlava
Jirkov

Samonosná posuvná brána.Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
40 056 Kč
Samonosná posuvná brána.
Samonosná posuvná brána.
Zadání
Výroba a montáž samonosné brány včetně pohonu. Výplň si bude zákazník realizovat sám.
Hodnocení
Velice spokojen jak s prací ,přístupem , komunikací tak s výrobkem samotným. Poctivý řemeslník který měl mou velkou důvěru a tu nezklamal. Vřele všem doporučuji. Více takových řemeslníků.
Dodavatel
Jiří Burša -zámečnictví
Kleneč

Oprava plotu

5.0
— Kč
Oprava plotu
Oprava plotu
Oprava plotu
Zadání
Potřebuji opravit nebo vyrobit novou pojezdovou plotovou bránu u chaty ve Slaném. U pojezdové brány odpadávají jednotlivé plastové plaňky a brána je… Více
Hodnocení
Zakázka proběhla v souladu s mým očekáváním. Spolupráce s firmou byla dobrá.
Dodavatel
Petr Hála
Mělník 1

Zděné plotyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám kompletní realizaci plotu v délce cca 20m, výška 160 cm, včetně vrátek a vjezdové brány. Provedení: doporučte, (v současné době… Více
Hodnocení
Rychlé a vstřícné jednání. Kvalitně odvedená práce dle dohody.
Dodavatel
DonStav, s.r.o.
Praha 9 - Černý Most

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Podrobnější témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?