Plot z betonových tvárnic


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Stavba plotu

3.0
32 000 Kč
Zadání
výstavba části plotu u rodinného domu. Lokalita: Brno - Obřany Rozměry: orientační délka cca 14 m Specifikace: plot se skládá z podezdívky výšky cca… Více
Hodnocení
S termínem realizace problém nebyl. Kvalitu bylo potřeba hlídat, ale výsledek taky nebyl špatný. Nespokojený jsem s konečnou cenou. Do víceprací byl započítán snad i nedostatek slunečních paprsků.
Dodavatel
Vladimír Urban

Opěrná zídka ze ztraceného bednění a plotTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Opěrná zídka ze ztraceného bednění a plot
Opěrná zídka ze ztraceného bednění a plot
Opěrná zídka ze ztraceného bednění a plot
Zadání
Dobrý den, poptávám provedení opěrné zídky - tvarovky ztracené bednění a oplocení (slopky a pletivo) u RD v obci Mokrá-Horákov. Zídka-ztracenky tl.… Více
Hodnocení
Práce byly provedeny včas a v dobré kvalitě, doporučuji.
Dodavatel
Stanislav Veverka
Hrušky

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?