Dřevěná dlažba


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava terasy/ výměna dřevěných palisát

2.0
0 Kč
Oprava terasy/ výměna dřevěných palisát
Oprava terasy/ výměna dřevěných palisát
Oprava terasy/ výměna dřevěných palisát
Zadání
Poptáváme opravu venkovní, nezastřešené terasy. Z terasy se uvolňuje a opadává dlažba. Dále výměnu dřevěných kůlů, které uhnily a uvolnily se. Kůly… Více
Hodnocení
Pan Vojta se v domluveném termínu dojel na terasu podívat, zaslal cenovou kalkulaci, veškerá komunikace probíhala skvěle. Bohužel pár dní před realizací se nám omluvil, že ze zdravotních důvodu nemů… Více
Dodavatel
Rudolf Vojta
Husinec

Výměna WC

4.3
— Kč
Zadání
1) výměna záchodové mísy (vč.instalatérské práce) 2) renovace podlahy v koupelně: a) demontáž stávající dřevěné podlahové desky b) vyrovnání podl… Více
Hodnocení
V pořádku.
Dodavatel
Jiří Šetina - instalatérství
Vráto

Pokladka dlazby

4.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, mohla bych požádat o zaslání přibližné ceny za dlažbu včetně pokládky a lišt a včetně odstranění stávající plovoucí dřevěné podlahy o … Více
Hodnocení
OK
Dodavatel
Robin Michalec
Všemyslice

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?