Bezpečnostní rolety


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Předokenní bezpečnostní rolety

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, Prosím o cenovou nabídku na venkovní bezpečnostní rolety (počet a orientační rozměry viz příloha). Jedná se o rodinný dům kolaudovaný … Více
Hodnocení
Dodání dle dohody, vše funkční - výborný výsledek, dobrá komunikace, žádná nečekaná překvapení, velmi konkurenceschopná cena
Dodavatel
Petr Strejc
Praha 5

Sítě proti hmyzu do oken

5.0
7 000 Kč
Zadání
Poptávam dodanie a montáž síti proti hmyzu do dverí na terase cca. 85x220 cm + 2x síť do okien cca. 80 x 140 cm - hnedá farba. Na oknách a dverách s… Více
Hodnocení
Vsetko podla dohody, rychly termin zamerania a aj naslednej realizacie.
Dodavatel
Martin Abdúl
Černý Most

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?