Využijte rychlé přihlášení nebo se registrujte




110 firem
Získejte nabídky zdarma
Víme, kdo je dobrý

Hodnocení
Namísto 1 skříňky jsem realizoval s panem Kafkou 3 - zrcadlovou skříňku nad umyvadlo s LED osvětlením, velkou skříň na pračku a skříňku s šuplíkem pod umyvadlo. Při osobním setkání jsem vybral ze vzorníku lamino a domluvili jsme detaily. Oceňuji jednoduchou domluvu, flexibilitu (zadání jsem párkrát upravoval podle probíhající rekonstrukce) i kvalitu provedení (vše je pevné, vyrovnané, sedí, detaily jako silikon..). Při instalaci měl pan Kafka na místě veškeré vybavení, aby se dal nábytek finalizovat. Určitě doporučuji a příště znovu rád služby pana Kafky využiju.
Dodavatel

Truhlářství, Vestavěný nábytek, Kuchyňské linky, Koupelnový nábytek, Výstavy a veletrhy, Nábytek na míru, Atypický nábytek
Praha 7
Zadání
Koupelnová skříňka se zrcadlovými dvířky k zavěšení nad umyvadlo. Po celé délce nahoře a dole se zabudovanou LED lištou poskytující nepřímé osvětlení / podsvětlení. Dvířka přečuhují skříňku dole i nahoře tak, aby kryly lištu a šly pohodlně zespodu otvírat. Rozměry: 155 x 80 cm (dvířka), resp. 155 x 74 cm (korpusy), více viz.přiložený nákres Barva korpusu: bílá. Materiál: prosím navrhněte kvalitní materiál vhodný do koupelny. Dvířka: 3 ks s panty s tichým dovřením, povrch zrcadlo (se zabroušenými hranami) Vnitřní vybavení skříňky: v každé třetině 3 poličky LED osvětlení: prosím o návrh typu a způsobu uchycení, pokud máte zkušenosti Více viz.přiložený nákres a referenční fotka.
Hodnocení
Namísto 1 skříňky jsem realizoval s panem Kafkou 3 - zrcadlovou skříňku nad umyvadlo s LED osvětlením, velkou skříň na pračku a skříňku s šuplíkem pod umyvadlo. Při osobním setkání jsem vybral ze vzorníku lamino a domluvili jsme detaily. Oceňuji jednoduchou domluvu, flexibilitu (zadání jsem párkrát upravoval podle probíhající rekonstrukce) i kvalitu provedení (vše je pevné, vyrovnané, sedí, detaily jako silikon..). Při instalaci měl pan Kafka na místě veškeré vybavení, aby se dal nábytek finalizovat. Určitě doporučuji a příště znovu rád služby pana Kafky využiju.

Hodnocení
Veľmi príjemný pán. Urobil to, na čom sme sa dohodli za cenu, ktorú sme sa dohodli. Iniciatívny čo sa týka minimalizácie neporiadku. Príjemné vystupovanie – doporučujem.
Dodavatel

Dodání komplet stavby, Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti. Stavební práce Řemeslné práce v stavebním oboru: -výkopové strojní práce -ručně výkopové práce -příprava a betonáže -štěrkovaní a rovnaní podlah -vyzdívaní stěn a příček -konstrukce bytu a RD -omítky, stěrky, štuky -sádrokartonářské práce -malířsky práce všeho druhu -dlažby a obklady malých a velkých formátu -rekonstrukce bytových a nebytových prostoru -hydroizolace tekutých a távajících materiály -příprava a pokládka různé zámkové a betonové dlažby na klíč -rovnaní podlah-nivelační stěrky -kamenické práce, -stavba ploty, opěrných zdi, pergol, teras... -izolace a zatepleni, oprava fasád -terénní úpravy, zahradní práce -bourací práce, -odvoz sutě - kontejnerová doprava 6t - údržba a úklidy...
Praha
Zadání
Vyzkoušeno vyvrtat příklepovou vrtačkou, ale bez úspěchu. Zřejmě bude potřeba vrtací kladivo s SDS vrtákem. Díry průměru 6 mm, hloubka 3–4 cm. Jedná se o 3 různé místnosti, ke každému stropnímu svítidlu patří 4 díry.
Hodnocení
Veľmi príjemný pán. Urobil to, na čom sme sa dohodli za cenu, ktorú sme sa dohodli. Iniciatívny čo sa týka minimalizácie neporiadku. Príjemné vystupovanie – doporučujem.

Hodnocení
Okamžitá komunikace a cenová nabídka. Práce rychle odvedená s kvalitním výsledkem. Pečlivost znát již podle pořádku v autě a způsobu práce s materiálem. Nevhodné světlo do koupelny mi nakonec rozmluvil a vysvětlil podrobně vhodná svítidla.
Dodavatel

ELEKTROINSTALACE rodinných domů, bytů, přípravu el.instalace do nových kuchyňských linek, elektro bytových jader, koupelen. Montáže, zapojení Wallbox pro nabíjení aut. Přesun zásuvek, osvětlení v novostavbách dle nových dispozic. Opravy nefunkční elektroinstalace, výměny bytových rozvaděčů. Montáže, výměna vypínačů, zásuvek, osvětlení, rozvaděčů a další práce oboru elektrikář, včetně slaboproudu. Na dokončené akce vystavujeme revizní protokol o způsobilosti el.zařízení (REVIZE). Používáme drážkovací frézu, průmyslový vysavač a nářadí profi. Cenové nabídky obsahují pevnou částku a smlouva o dílo na rozsáhlejší akce samozřejmností.
Praha
Zadání
Poptávám montáž 5 svítidel celkem: - 2x stropní ploché LED - 2x stropní klasické - 1x na svislou zeď nad koupelnovou zrcadlovou skříňku
Hodnocení
Okamžitá komunikace a cenová nabídka. Práce rychle odvedená s kvalitním výsledkem. Pečlivost znát již podle pořádku v autě a způsobu práce s materiálem. Nevhodné světlo do koupelny mi nakonec rozmluvil a vysvětlil podrobně vhodná svítidla.

Hodnocení
Pan elektrikář Bauer dvakrát slíbil, že se přijde podívat a dvakrát nepřišel. Řekla jsem si, že po třetí už mu volat nebudu a oslovím někoho jiného z nabídek. Ale ejhle, on zavolal sám s tím, že přijde příští týden, avšak opět nepřišel a ani se neozval, ani neomluvil. Došlo mi, že tento člověk je naprosto nespolehlivý. Už mě zdržel měsíc a tak na konci týdne (ve čtvrtek) jsem mu zavolala jen, abych mu vynadala, že si ze mě dělá blázny ale najednou to šlo a přišel v pátek. Teď musím napsat, že bohužel. Kéž by radši nepřišel a já oslovila někoho jiného, jak jsem to již měla v úmyslu. Přišel a zopakoval cenu za práci 1.500,- Kč plus materiál, práce na dva dny a cena dohromady 5.000,- Kč, jak už to bylo dohodnuté před nouzovým stavem. Instalace větší rozvodné skříně, aby se tam vešly jističe pro nové kabely ze zrekonstruované kuchyně, připojení indukční desky, zapojení zásuvky pro myčku. Původně v ceně byla výměna přívodního hliníkového kabelu od el. hodin, umístěných na chodbě, ale to jsem zrušila a nyní navíc tak trochu místo toho přibyla instalace dvou designových nástěnných lampiček do předsíně. Navrhl výměnu kovové lišty pod rozvaděčem za plastovou s odůvodněním, že je tam hodně kabelů. S tím jsem ač nerada souhlasila. Přišel další pátek odpoledne asi v půl druhé už s nějakým materiálem – jističe, lištu ... Měla jsem vybranou rozvodnou skříň na internetu, hranatou s bílými dvířky, ale on přinesl jinou, vypouklou kterou on kupuje u svého prodejce se slevou a ještě kouřová dvířka, která jsem nechtěla. V pátek pripojil indukční desku, připojil zásuvku a začal připojovat jističe ke svorkovnici. Než odešel jsem mu zaplatila 5.000,- Kč, které požadoval. Druhý den v sobotu přišel také asi v půl druhé. Ještě v pátek mi řekl ať vyberu 3. 000 Kč a než přišel v sobotu volal z obchodu, že by ještě vyměnil lištu původní (plastovou) v předsíni pod stropem od vstupních dveří k rozvaděči za novou plastovou. což podle mně nebylo třeba. Řekla jsem , že ještě tu jednu snesu, když bude pod stropem. Když přišel s několika lištami, už jsem rezignovala a ani se nedívala jak a co zrovna dělá. Dodělával rozvodnou skříň, lišta pod stropem je aspoň 10 cm od stropu a je tlustší, než ta co tam byla, a dost nápadná. Byla jsem v šoku když jsem uviděla, že mi přidělává černou retro lampičku ke stěně také pomocí bílé lišty, vedené v rohu od podlahy. O tom se mnou předem vůbec nemluvil. Když jsem se bránila, řekl, že neseká. Radši jsem mu půjčila svoje nové vrtací a sekací kladivo, než abych tam měla něco, co připomíná šibenici. Vysekal asi patnást cm k lampičce, měl to za pět minut, to ale stejně bylo málo. Kabel je s rovinou stěny. Druhou lampičku přidělal těsně vedle rozvodové skříně, takže bez lišty, ale vypadá to jako pěst na oko. Původně jsem to tam chtěla, ale vedle jiné rozv. skříně. A aby lišt nebylo málo, předělal další původní plastovou lištu za novou plastovou lištu vedle vchodových dveří k vypínači a vypadá to příšerně. V malé předsíni na jedné stěně čtyři lišty. K lampičkám jsem si koupila dvě stejné ozdobné letkové žárovky. Když stál na štaflích a šrouboval žárovku do lampičky, tak mu vypadla na dlažbu. Šla jsem ji zdvihnout, nepraskla a já ji vyzkoušela ve stojací lampě a ona svítila. Hurá bylo ale předčasné. Ve stojací lampě svítí, ale v té nové lampičce nesvítí. Až později jsem zjistila, že je jedno vlákno odlomené a svítí daleko méně než ta druhá, a to jen v té stojací lampě. Ještě než jsem zjistila tuto škodu, tak jsem zjistila škodu daleko horší. Zřejmě při práci asi na štaflích u vstupních dveří mu musel vypadnout z ruky nebo kapsy vrták nebo byl na jeho aku vrtačce a způsobil mi na dlažbě jeden velký a jedem menší dolík. Ta dlažba je hezká, je tu možná patnáct let, nepoškodili ji před rokem stěhováci, ani zedníci, kteří mi dělali tři týdny kuchyň a měli hodně nářadí a tento člověk tu byl dvě odpoledne a udělal víc škody než užitku. Elektrika funguje, ale vzhled je tak strašný, že je to na předělání. Něco tak hrozného bych nechtěla ani do garáže. (viz. foto). Lišty zkracoval tak, že je lámal kleštěmi, a zrovna tak otvor pro lištu ve spodní části rozv. skříně. Nic si neměřil, takže mezi rozvodnou skříní a svislou lištou pod ní je hrbolatá mezera asi 1 cm, kterou zalepil izolepou. Vlastně zničil materiál, který jsem zaplatila. Navíc mi vrátil pět zcela funkčních jističů 16 A, abych asi mohla zaplatit nové a také jednu nevyužitou novou lištu prý pro příště. Dal tam třífázový jistič, i když tam tři fáze nejsou. Celkovou cenu bez jakéhokoliv zdůvodnění navýšil na 9.200,-Kč. Dal mi velkoryse slevu 200,- Kč, protože jsem je neměla. Ještě mi blahosklonně řekl, že slevu, ktetou má v prodejně, mi neúčtoval! Nic neuklidil, kovovou lištu dal na chodbu vedle vstupních dveří. Kdyby mi řekl dopředu, že dělá jen lišty a neseká, nikdy bych si ho nevybrala. Bohužel jsem to zaplatila, ale bude to mít dohru. Jsem v důchodu a asi si pán myslel, že si to nechám líbit. Takže nenechám! Nejhorší řemeslník a člověk jakého jsem kdy potkala. V žádném případě nedoporučuji. J.K. V Praze 18.7.2020
Dodavatel

*Děláme hlavně přípravu el.instalace do kuchynských linek v novostavbách a ostatních domech.* -Domovní elektroinstalace...opravy ,rekonstrukce v bytech,výměna rozvaděčů s jističema atd,výměna přívod.kabelu od el.měru k byt.rozvodnici. -Elektroinstalace ve sklepích,půdách,dílnách,skladech,obchodech ,restauracích a pod. -Výměna vypínačů,zásuvek aj.přístrojů hl.zn.ABB,LEGRAND,SCHNEIDER a luxusnější LIVOLO -Příprava el.instalace do nových kuchynských linek,koutů stávajících a novostaveb. -Osvětlení...výměna světel.zdrojů,svítidel a celkového osvětlení na chodbách domů ,LED svítidel a montáž LED pásků a svitidel pod kuch.linku. -Výměna a montáž Termostatů,čas.spinačů a doběhů,ventilátorů hl.zn,WERNIG a KN2 a pod. -Výměna a opravy Domacích telefonů,zv.tabel a výměna a montáž nových zvonkových syst. a video vrátných. - Zapojuji nové sporáky,sklokeramické a indukční var.desky,myčky trouby a jiné kuchynské zarízení. Připojení el.ohřev vody,topení,kotlů na HDO (levnější sazbu-noční proud) -Instalace a výměna elekt. topných systémů jako jsou el.přímotopy, akumulační přímotopy,akumul.kamna,sálavé panely,podlahové vytápění.
Praha 4 - Háje
Zadání
Poptávám elektroinstalatérské práce. V panelovém bytě po rekonstrukci kuchyně a přípravě na novou kuchyňsku linku je třeba vyměnit rozvodnou skříň za větší 24 a připojit nově natažené kabely. Ty jsou již nataženy až k původnímu rozvaděči. Bylo by také asi vhodné vyměnit původní hliníkový kabel od elektrohodin k rozvaděči. Včetně materiálu. Práce odhadovaná na jeden den. Termín co nejdříve, nejlépe příští týden. Prosím o cenovou nabídku. Děkuji
Hodnocení
Pan elektrikář Bauer dvakrát slíbil, že se přijde podívat a dvakrát nepřišel. Řekla jsem si, že po třetí už mu volat nebudu a oslovím někoho jiného z nabídek. Ale ejhle, on zavolal sám s tím, že přijde příští týden, avšak opět nepřišel a ani se neozval, ani neomluvil. Došlo mi, že tento člověk je naprosto nespolehlivý. Už mě zdržel měsíc a tak na konci týdne (ve čtvrtek) jsem mu zavolala jen, abych mu vynadala, že si ze mě dělá blázny ale najednou to šlo a přišel v pátek. Teď musím napsat, že bohužel. Kéž by radši nepřišel a já oslovila někoho jiného, jak jsem to již měla v úmyslu. Přišel a zopakoval cenu za práci 1.500,- Kč plus materiál, práce na dva dny a cena dohromady 5.000,- Kč, jak už to bylo dohodnuté před nouzovým stavem. Instalace větší rozvodné skříně, aby se tam vešly jističe pro nové kabely ze zrekonstruované kuchyně, připojení indukční desky, zapojení zásuvky pro myčku. Původně v ceně byla výměna přívodního hliníkového kabelu od el. hodin, umístěných na chodbě, ale to jsem zrušila a nyní navíc tak trochu místo toho přibyla instalace dvou designových nástěnných lampiček do předsíně. Navrhl výměnu kovové lišty pod rozvaděčem za plastovou s odůvodněním, že je tam hodně kabelů. S tím jsem ač nerada souhlasila. Přišel další pátek odpoledne asi v půl druhé už s nějakým materiálem – jističe, lištu ... Měla jsem vybranou rozvodnou skříň na internetu, hranatou s bílými dvířky, ale on přinesl jinou, vypouklou kterou on kupuje u svého prodejce se slevou a ještě kouřová dvířka, která jsem nechtěla. V pátek pripojil indukční desku, připojil zásuvku a začal připojovat jističe ke svorkovnici. Než odešel jsem mu zaplatila 5.000,- Kč, které požadoval. Druhý den v sobotu přišel také asi v půl druhé. Ještě v pátek mi řekl ať vyberu 3. 000 Kč a než přišel v sobotu volal z obchodu, že by ještě vyměnil lištu původní (plastovou) v předsíni pod stropem od vstupních dveří k rozvaděči za novou plastovou. což podle mně nebylo třeba. Řekla jsem , že ještě tu jednu snesu, když bude pod stropem. Když přišel s několika lištami, už jsem rezignovala a ani se nedívala jak a co zrovna dělá. Dodělával rozvodnou skříň, lišta pod stropem je aspoň 10 cm od stropu a je tlustší, než ta co tam byla, a dost nápadná. Byla jsem v šoku když jsem uviděla, že mi přidělává černou retro lampičku ke stěně také pomocí bílé lišty, vedené v rohu od podlahy. O tom se mnou předem vůbec nemluvil. Když jsem se bránila, řekl, že neseká. Radši jsem mu půjčila svoje nové vrtací a sekací kladivo, než abych tam měla něco, co připomíná šibenici. Vysekal asi patnást cm k lampičce, měl to za pět minut, to ale stejně bylo málo. Kabel je s rovinou stěny. Druhou lampičku přidělal těsně vedle rozvodové skříně, takže bez lišty, ale vypadá to jako pěst na oko. Původně jsem to tam chtěla, ale vedle jiné rozv. skříně. A aby lišt nebylo málo, předělal další původní plastovou lištu za novou plastovou lištu vedle vchodových dveří k vypínači a vypadá to příšerně. V malé předsíni na jedné stěně čtyři lišty. K lampičkám jsem si koupila dvě stejné ozdobné letkové žárovky. Když stál na štaflích a šrouboval žárovku do lampičky, tak mu vypadla na dlažbu. Šla jsem ji zdvihnout, nepraskla a já ji vyzkoušela ve stojací lampě a ona svítila. Hurá bylo ale předčasné. Ve stojací lampě svítí, ale v té nové lampičce nesvítí. Až později jsem zjistila, že je jedno vlákno odlomené a svítí daleko méně než ta druhá, a to jen v té stojací lampě. Ještě než jsem zjistila tuto škodu, tak jsem zjistila škodu daleko horší. Zřejmě při práci asi na štaflích u vstupních dveří mu musel vypadnout z ruky nebo kapsy vrták nebo byl na jeho aku vrtačce a způsobil mi na dlažbě jeden velký a jedem menší dolík. Ta dlažba je hezká, je tu možná patnáct let, nepoškodili ji před rokem stěhováci, ani zedníci, kteří mi dělali tři týdny kuchyň a měli hodně nářadí a tento člověk tu byl dvě odpoledne a udělal víc škody než užitku. Elektrika funguje, ale vzhled je tak strašný, že je to na předělání. Něco tak hrozného bych nechtěla ani do garáže. (viz. foto). Lišty zkracoval tak, že je lámal kleštěmi, a zrovna tak otvor pro lištu ve spodní části rozv. skříně. Nic si neměřil, takže mezi rozvodnou skříní a svislou lištou pod ní je hrbolatá mezera asi 1 cm, kterou zalepil izolepou. Vlastně zničil materiál, který jsem zaplatila. Navíc mi vrátil pět zcela funkčních jističů 16 A, abych asi mohla zaplatit nové a také jednu nevyužitou novou lištu prý pro příště. Dal tam třífázový jistič, i když tam tři fáze nejsou. Celkovou cenu bez jakéhokoliv zdůvodnění navýšil na 9.200,-Kč. Dal mi velkoryse slevu 200,- Kč, protože jsem je neměla. Ještě mi blahosklonně řekl, že slevu, ktetou má v prodejně, mi neúčtoval! Nic neuklidil, kovovou lištu dal na chodbu vedle vstupních dveří. Kdyby mi řekl dopředu, že dělá jen lišty a neseká, nikdy bych si ho nevybrala. Bohužel jsem to zaplatila, ale bude to mít dohru. Jsem v důchodu a asi si pán myslel, že si to nechám líbit. Takže nenechám! Nejhorší řemeslník a člověk jakého jsem kdy potkala. V žádném případě nedoporučuji. J.K. V Praze 18.7.2020
Hodnocení
S průběhem zakázky jsme spokojeni. Naším cílem bylo mít rekonstrukci na klíč, čas je pro nás cenná komodita a proto jsme nechtěli shánět zvlášť jednotlivé řemeslníky. Pan Sedláček celý projekt zodpovědně zastřešil, všechny nejasnosti jsme řešili průběžně po telefonu, mailu, nebo při příležitostných návštěvách. Původně plánovaný termín dodržen nebyl, nicméně oproti počáteční dohodě se dělaly další práce. Celkově nás čas rekonstrukce příjemně překvapil, řemeslníci neváhali dělat do noci či o víkendech! S výjimkou nestejnoměrně nalakovaných parket se nevyskytla žádná větší závada, tato byla po upozornění obratem odstraněna stejně jako dílčí drobnosti typu zadrhávající vypínač. Ocenili jsme, že garantem je pro nás jeden člověk a nemusíme problémy řešit s více řemeslníky. Původně počítanou cenu jsme v průběhu rekonstrukce navýšili zhruba o 100 000 Kč, vždy po konzultaci a rozpisu položek. Většina navýšení jde na vrub původně neplánovaným podhledům a bodovkám, zbytek je povětšinou materiál (PVC, WC, odtokový kanálek, rožky pod omítku), něco dělají drobné práce. Hvězdička dolů je za nutnost říkat si o slevu když řemeslník nakoupil materiál s marží a nám ho přeúčtoval za maloobchodní cenu. Jinak bylo jednání bezvadné. REKAPITULACE : 1. Celkem za Bourací práce a demontáž 17 510 Kč (+1 100 Kč za odvoz zbytků nábytku) 2. Celkem za Rozvody ZTI 26 490 Kč (+15 140 Kč za závěsné WC, odtokový kanálek do sprchy a posun vývodu plynu) 3. Elektromontáže celkem 61 947 Kč (+28 533 Kč za bodové osvětlení v celém bytě a dodatečné zásuvky oproti původní domluvě) 4. Úpravy povrchů a dispozic vnitřní 19 070 Kč (+2 850 Kč za vyzdění sprchového koutu) 5. Podlahy kuchyň a předsíň 15 997 Kč (-221 Kč) 6. Pokládka Lina 27 140 Kč (+15 524 Kč za materiál) 7. Renovace parket 21 680 Kč (-340 Kč) 8. Obkladačské práce koupelna + WC 24567 Kč (-1 837 Kč) 9. Hydroizolace proti vodě 3821 Kč (+842 Kč za sprchový kout bez vaničky) 10. Obkladačské práce kuchyň 3 000 Kč 11. Výmalba 19 561 Kč (+3 511 Kč za nátěr futer a radiátorů) A. Podhledy v celém bytě 33 167 Kč B. Kovové rožky pod omítku 5 180 Kč C. Přechodové lišty 2 400 Kč CELKEM ZA DÍLO 281 530 Kč Pana Sedláčka můžeme s klidným svědomím doporučit, velmi jsme ocenili že sám přicházel s podnětnými návrhy a připomínkami, je vidět, že u práce přemýšlí.
Dodavatel
Rekonstrukce bytů i nebytových interiérů. Montáže kuchyňských linek, nábytku, dveří, bytových doplňků. Zednické, elektrikářské, instalatérské, podlahářské, sádrokartonářské, obkladačské, malířské, natěračské práce.
Brno
Zadání
Jedná se o menší cihlový byt v domě z 50. let v původním stavu (kromě vyměněných oken), 3. patro bez výtahu. Očekávaný rozsah rekonstrukce je následující: - výměna elektrických rozvodů, do pokojů husí krky na rozvod počítačové sítě a televize - oprava podlah v pokojích (parkety), výměna podlah v kuchyni, předsíni a v sociálním zázemí - drobné úpravy dispozic (zazdění dveří mezi pokoji, zrušení komory a rozdělení koupelny a záchodu - luxfery) - rekonstrukce koupelny a záchodu (výměna vany za sprchový kout, obklady, sanita) - malování Byt plánujeme nějakou dobu pronajímat, jde nám o funkční výsledek. Termín realizace do poloviny července.
Hodnocení
S průběhem zakázky jsme spokojeni. Naším cílem bylo mít rekonstrukci na klíč, čas je pro nás cenná komodita a proto jsme nechtěli shánět zvlášť jednotlivé řemeslníky. Pan Sedláček celý projekt zodpovědně zastřešil, všechny nejasnosti jsme řešili průběžně po telefonu, mailu, nebo při příležitostných návštěvách. Původně plánovaný termín dodržen nebyl, nicméně oproti počáteční dohodě se dělaly další práce. Celkově nás čas rekonstrukce příjemně překvapil, řemeslníci neváhali dělat do noci či o víkendech! S výjimkou nestejnoměrně nalakovaných parket se nevyskytla žádná větší závada, tato byla po upozornění obratem odstraněna stejně jako dílčí drobnosti typu zadrhávající vypínač. Ocenili jsme, že garantem je pro nás jeden člověk a nemusíme problémy řešit s více řemeslníky. Původně počítanou cenu jsme v průběhu rekonstrukce navýšili zhruba o 100 000 Kč, vždy po konzultaci a rozpisu položek. Většina navýšení jde na vrub původně neplánovaným podhledům a bodovkám, zbytek je povětšinou materiál (PVC, WC, odtokový kanálek, rožky pod omítku), něco dělají drobné práce. Hvězdička dolů je za nutnost říkat si o slevu když řemeslník nakoupil materiál s marží a nám ho přeúčtoval za maloobchodní cenu. Jinak bylo jednání bezvadné. REKAPITULACE : 1. Celkem za Bourací práce a demontáž 17 510 Kč (+1 100 Kč za odvoz zbytků nábytku) 2. Celkem za Rozvody ZTI 26 490 Kč (+15 140 Kč za závěsné WC, odtokový kanálek do sprchy a posun vývodu plynu) 3. Elektromontáže celkem 61 947 Kč (+28 533 Kč za bodové osvětlení v celém bytě a dodatečné zásuvky oproti původní domluvě) 4. Úpravy povrchů a dispozic vnitřní 19 070 Kč (+2 850 Kč za vyzdění sprchového koutu) 5. Podlahy kuchyň a předsíň 15 997 Kč (-221 Kč) 6. Pokládka Lina 27 140 Kč (+15 524 Kč za materiál) 7. Renovace parket 21 680 Kč (-340 Kč) 8. Obkladačské práce koupelna + WC 24567 Kč (-1 837 Kč) 9. Hydroizolace proti vodě 3821 Kč (+842 Kč za sprchový kout bez vaničky) 10. Obkladačské práce kuchyň 3 000 Kč 11. Výmalba 19 561 Kč (+3 511 Kč za nátěr futer a radiátorů) A. Podhledy v celém bytě 33 167 Kč B. Kovové rožky pod omítku 5 180 Kč C. Přechodové lišty 2 400 Kč CELKEM ZA DÍLO 281 530 Kč Pana Sedláčka můžeme s klidným svědomím doporučit, velmi jsme ocenili že sám přicházel s podnětnými návrhy a připomínkami, je vidět, že u práce přemýšlí.

Hodnocení
Prvotní domluva byla bezproblémová, rychle dodaná kalkulace, podpis smlouvy, vytvoření vizualizace koupelny. Na stavbě pracoval jeden zedník, elektrikář a topenář. Zedník po sobě, narozdíl od elektrikáře, který nechal úklid na něm, průběžně uklízel. Při podpisu smlouvy nám bylo řečeno, že práce mimo kalkulaci jsou ve firmě schopni nacenit ještě ten den, ale když na to došlo, trvalo to i přes urgence více jak týden. Vyskytlo se pár chyb. Na stavbu jsme docházeli denně, takže někdy jsme zasáhli včas, někdy se muselo opravovat. Ve vytisklé vizualizaci se zedník špatně zorientoval (byla vytištěna černobíle a shora), takže začal obkládat špatnými obklady a musel je sloupat. Pro světlo nad koupelnovým zrcadlem bylo potřeba dodělat vypínač, přetěsnit baterii v umyvadle, přesilikonovat sprchový kout, málem jsme do sprchy lezli přes skříňku, dvířka od skřínky navrtal řemeslník podle sebe a nesmyslně, tak jsme si je museli převrtat sami. V den předání jsme zjistili, že jsme vytopili sousedy, protože byl špatně dotažen odpad ve sprchovém koutu. Předávku díla chtěl stavbyvedoucí uspořádat v kanceláři společnosti. My však trvali na předání v bytě. Kdyby s námi pravidelně konzultoval průběh a na dílo dohlížel, možná by se při předávce tolik nedivil tomu, že nejsou trubky topení zasekané ve zdi. Předávací protokol je z 2.11. a do dnešního dne (začátek února) nemáme přes urgence chybějící součástky koupelnové skřínky a revizi elektřiny. Celkově jsme s kvalitou zakázky spokojeni, chyby byly napraveny. Problém vidíme spíše v komunikaci.
Dodavatel
Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen, bytů a domů na klíč. Přes 4200 dokončených rekonstrukcí. Provádíme kompletní realizace domů na klíč, vč. projektové dokumentace a grafického návrhu. Přes 86 hotových domů předáno zákazníkům, zkolaudováno. Provádíme veškeré demoliční práce, zemní práce, stavební práce, elektro práce, dále veškeré rozvody vody a odpadu, rozvody topení. Instalujeme tepelná čerpadla, solární panely, klimatizace, rekuperace. Dodáváme dveře vchodové a interiérové, plastová okna. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavný nábytek. Pokládáme podlahy všeho druhu. Jsme již 25 let na trhu.
Praha 2
Zadání
Kompletní rekonstrukce koupelny v domě na Vinohradech poblíž metra I.P.Pavlova. Jedná se o třetí patro bez výtahu. Byt není obydlen. Vybourávání vany a obkladů aktuálně probíhá, zvládneme vlastními silami. Poptáváme: zbytek všech prací, které jsou potřeba pro rekonstrukci koupelny. Stavební práce, podlaha, srovnání stěn, příprava eleketroinstalace, odpadů a vody, montáže. Rozměry: Podlaha: 4 m² Výška: 2,03m Obklad: 13 m² Ideální termín dokončení září, říjen. O budoucím vzhledu koupelny máme představu, ale rádi se poradíme: sprchová vanička (litý mramor), či obklady, vyzdít kousek kvůli montáži dveří sprchy atd... V případě vzájemné spokojenosti bychom pokračovali s přípravou místnosti na novou kuchyň - elektroinstalace, voda... Děkujeme za nabídky.
Hodnocení
Prvotní domluva byla bezproblémová, rychle dodaná kalkulace, podpis smlouvy, vytvoření vizualizace koupelny. Na stavbě pracoval jeden zedník, elektrikář a topenář. Zedník po sobě, narozdíl od elektrikáře, který nechal úklid na něm, průběžně uklízel. Při podpisu smlouvy nám bylo řečeno, že práce mimo kalkulaci jsou ve firmě schopni nacenit ještě ten den, ale když na to došlo, trvalo to i přes urgence více jak týden. Vyskytlo se pár chyb. Na stavbu jsme docházeli denně, takže někdy jsme zasáhli včas, někdy se muselo opravovat. Ve vytisklé vizualizaci se zedník špatně zorientoval (byla vytištěna černobíle a shora), takže začal obkládat špatnými obklady a musel je sloupat. Pro světlo nad koupelnovým zrcadlem bylo potřeba dodělat vypínač, přetěsnit baterii v umyvadle, přesilikonovat sprchový kout, málem jsme do sprchy lezli přes skříňku, dvířka od skřínky navrtal řemeslník podle sebe a nesmyslně, tak jsme si je museli převrtat sami. V den předání jsme zjistili, že jsme vytopili sousedy, protože byl špatně dotažen odpad ve sprchovém koutu. Předávku díla chtěl stavbyvedoucí uspořádat v kanceláři společnosti. My však trvali na předání v bytě. Kdyby s námi pravidelně konzultoval průběh a na dílo dohlížel, možná by se při předávce tolik nedivil tomu, že nejsou trubky topení zasekané ve zdi. Předávací protokol je z 2.11. a do dnešního dne (začátek února) nemáme přes urgence chybějící součástky koupelnové skřínky a revizi elektřiny. Celkově jsme s kvalitou zakázky spokojeni, chyby byly napraveny. Problém vidíme spíše v komunikaci.

Hodnocení
Firma FPK se sama nazývá specialistou na rekonstrukce. Tito specialisté neumějí zacházet s metrem, protože mi udělali vodoinstalace pod umyvadlem o 5 cm níž než bylo potřeba. Roura od sifonu je tedy zbytečně dlouhá... Tito specialisté nevědí, jaké parametry má mít stavební otvor pro obložkové zárubně. Podlaha v koupelně je asi o 3 cm výš než podlaha v předsíni. Dveře se zavírají k tomuto schodu, po zavření dveří tedy není vidět. Protože tloušťka obložkové zárubně je o 2 cm menší než tloušťka dveří, bylo nutné ukončit tento schod, tak aby bylo místo pro zavřené dveře. To firma, která se živí rekonstrukcemi bytů (!) nevěděla a ukončila tento schod zároveň se stěnou a tím znemožnila montáž dveří!! Na tuto závadu mne upozornil technik Sapeli a schod se musel posunout do koupelny. FPK jsem poslal písemnou reklamaci a na odpověď jsem čekal měsíc. (déle než trvala celá rekonstrukce) Reklamaci uznali, škodu vyčíslili na 250 Kč (!) s příslibem nápravy. Písemně jsem vyjádřil nesouhlas, protože nejsem spokojený s prací obkladače a požadoval finanční vyrovnání... uplynul měsíc od vyzvednutí druhého dopisu a FPK mlčí... První obkladač neuměl vykružovat otvory a spáchal nechutnou fušeřinu pod umyvadlem (viz. galerie), protože ze zdravotních důvodů práci musel přerušit, obkladačské práce dodělal náhradník. Tento pán, dle mého názoru občan z východu, který dělal vše co bylo potřeba, začal obkládat. Budu stručný, slušný výsledek dělal obvykle až na druhý pokus a svojí prací mne deptal do stavů, kdy jsem se přestával ovládat. Po těchto zkušeností jsem odmítl montáž dveří od FPK a raději si to zařídil sám. Po nastěhování jsem začal objevovat další důkazy kvalitní práce FPK. Např. chybějící těsnění v čistícím otvoru pračkového sifonu znamenalo mokrou stěnu po prvním praní, křivě namontovaná stojánková baterie a WC, poškozená izolace drátu v pojistkové skříňce, který byl skřípnutý mezi 2 jejími částmi. Tyto "drobnosti" jsem ani nereklamoval, nemělo by to smysl. Protokol o revizi elektroinstalace jsem musel 2x reklamovat kvůli špatné adrese... Celkový dobrý dojem z koupelny kazí odfláknuté, nebo nezvládnuté detaily. Co se týče ostatních prací: omítky, fermacellové podlahové desky drží, nikde nic neteče. Nalepení PVC se povedlo. Kvalitu prací prověří čas. Možná si tu řada z Vás pomyslí, že řeším prkotiny, ale řídím se heslem, že když něco dělám, tak pořádně a čekávám to i od ostatních, obzvlášť když jim platím.
Dodavatel
specialista na kompletní rekonstrukce bytů a interiérů, včetně návrhu dispozic
Praha
Zadání
Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na rekonstrukci bytu 1+kk (pokoj 17,2 m²; předsíň 2,9 m²; koupelna (vana 120 cm) s WC 3,3 m²) 1) Demoliční práce: vybourání spíže, odstranění krytin, demontáž jádra. Odvezení odpadu. 2) Jádro: vyzdění příček kromě stěny za WC a stěny sousedící s předsíní. V těchto případech bych volil příčky ze sádrokartonu. Dveře do koupelny do pouzdra. (Sapeli CPL) Do instalační šachty revizní dvířka pod obklad ZAVRZ. Obklad do výše dveří. Umyvadlo Jika Mio 45 cm, sprchová vanička Ravak Sabina 80 cm, WC Jika Lyra Plus, baterie Metalia 57, nechci bodovky v podhledu. 3) Podlahy: předsíň a koupelna dlažba, pokoj PVC. 4) Stěny: štuk min. na nových příčkách a na stěnách po vybourané spíži. V případě potřeby v celém bytě. Zazdít větrací otvory do spíže. 5) Elektroinstalace: v celém bytě. 1. varianta: v pokoji do lišt. 2. varianta: v pokoji zasekaná do zdi. 6) Dveře do pokoje: Sapeli CPL + obložková zárubeň. Do bytu zatím nemám přístup. (převod na katastru) Termín zahájení rekonstrukce: listopad Děkuji
Hodnocení
Firma FPK se sama nazývá specialistou na rekonstrukce. Tito specialisté neumějí zacházet s metrem, protože mi udělali vodoinstalace pod umyvadlem o 5 cm níž než bylo potřeba. Roura od sifonu je tedy zbytečně dlouhá... Tito specialisté nevědí, jaké parametry má mít stavební otvor pro obložkové zárubně. Podlaha v koupelně je asi o 3 cm výš než podlaha v předsíni. Dveře se zavírají k tomuto schodu, po zavření dveří tedy není vidět. Protože tloušťka obložkové zárubně je o 2 cm menší než tloušťka dveří, bylo nutné ukončit tento schod, tak aby bylo místo pro zavřené dveře. To firma, která se živí rekonstrukcemi bytů (!) nevěděla a ukončila tento schod zároveň se stěnou a tím znemožnila montáž dveří!! Na tuto závadu mne upozornil technik Sapeli a schod se musel posunout do koupelny. FPK jsem poslal písemnou reklamaci a na odpověď jsem čekal měsíc. (déle než trvala celá rekonstrukce) Reklamaci uznali, škodu vyčíslili na 250 Kč (!) s příslibem nápravy. Písemně jsem vyjádřil nesouhlas, protože nejsem spokojený s prací obkladače a požadoval finanční vyrovnání... uplynul měsíc od vyzvednutí druhého dopisu a FPK mlčí... První obkladač neuměl vykružovat otvory a spáchal nechutnou fušeřinu pod umyvadlem (viz. galerie), protože ze zdravotních důvodů práci musel přerušit, obkladačské práce dodělal náhradník. Tento pán, dle mého názoru občan z východu, který dělal vše co bylo potřeba, začal obkládat. Budu stručný, slušný výsledek dělal obvykle až na druhý pokus a svojí prací mne deptal do stavů, kdy jsem se přestával ovládat. Po těchto zkušeností jsem odmítl montáž dveří od FPK a raději si to zařídil sám. Po nastěhování jsem začal objevovat další důkazy kvalitní práce FPK. Např. chybějící těsnění v čistícím otvoru pračkového sifonu znamenalo mokrou stěnu po prvním praní, křivě namontovaná stojánková baterie a WC, poškozená izolace drátu v pojistkové skříňce, který byl skřípnutý mezi 2 jejími částmi. Tyto "drobnosti" jsem ani nereklamoval, nemělo by to smysl. Protokol o revizi elektroinstalace jsem musel 2x reklamovat kvůli špatné adrese... Celkový dobrý dojem z koupelny kazí odfláknuté, nebo nezvládnuté detaily. Co se týče ostatních prací: omítky, fermacellové podlahové desky drží, nikde nic neteče. Nalepení PVC se povedlo. Kvalitu prací prověří čas. Možná si tu řada z Vás pomyslí, že řeším prkotiny, ale řídím se heslem, že když něco dělám, tak pořádně a čekávám to i od ostatních, obzvlášť když jim platím.

Hodnocení
S realizací jsme spokojeni. Termín i cena dodrženy. Komunikace dobrá. Zásadní závady na realizaci nebyly zjištěny. Pouze při opravdu detailním zkoumání je v některých místech špatně nanesena barva. Ale to se zamázne dvěma tahy štětce. Očekávání předčila míra shody mezi našimi požadavky a samotnou realizací. Zhotovitel se perfektně trefil do našich představ. Možná bychom příště zvolili vyšší počet světel. Otázkou zůstává, zda by to pak nepůsobilo přeplácaně. Spokojenost, všechny palce nahoru, doporučujeme.
Dodavatel

Kompletní sádrokartonářské práce,designové úpravy,kazetové podhledy,zateplení,odhlučnění,příčky,stěny a jiné dle dohody. Byty, rodinné domy, komerční prostory...
Praha
Zadání
Vážený pane Šimone, rádi bychom snížili strop kuchyňského koutu (cca 5m2) pomocí sádrokartonových podhledů. Chtěli bychom rovněž do něj nainstalovat několik bodových světel (3 až 5) a vytvořit tzv. světelnou rampu, podobně, jak je tomu v případě realizace uživatelele 26254, pana Filipa Kulase. Podhled by měl rovněž zakrýt odvod z digestoře a opticky oddělit kuchyňský kout od zbylého prostoru. V případě zájmu o realizaci mě prosím kontaktujte s předběžnou časovou a finanční nabídkou. Děkuji. S pozdravem Břetislav Krůpa
Hodnocení
S realizací jsme spokojeni. Termín i cena dodrženy. Komunikace dobrá. Zásadní závady na realizaci nebyly zjištěny. Pouze při opravdu detailním zkoumání je v některých místech špatně nanesena barva. Ale to se zamázne dvěma tahy štětce. Očekávání předčila míra shody mezi našimi požadavky a samotnou realizací. Zhotovitel se perfektně trefil do našich představ. Možná bychom příště zvolili vyšší počet světel. Otázkou zůstává, zda by to pak nepůsobilo přeplácaně. Spokojenost, všechny palce nahoru, doporučujeme.
Hodnocení
Domluva, ochota i rychlost realizace naprosto bez problémů. Mohu jen doporučit.
Dodavatel

Elektrikáři, montáž SDK
Mníšek pod Brdy, okr. Praha-západ
Zadání
- osazeni cca 10 LED bodovek do podhledu (sadrokarton) (3 mistnosti - cca 6x koupelna, 2x WC, 2x technicka mistnost) - sadrokarton je osazen - od vypinacu natazen do podhledu kabel 220V, jinak zadna priprava pro osvetleni (nejsou diry ani rozvody k jednotlivym bodovkam) - prosim o kompletni cenu montaze vcetne samotnych LED bodovek
Hodnocení
Domluva, ochota i rychlost realizace naprosto bez problémů. Mohu jen doporučit.
Načítám recenze…
Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.
Bude se vám hodit






Jak se vyhnout fušerům
Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky
Může vás zajímat

