Kamenný koberec


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Kamínkový koberec - tekutý koberec

5.0
— Kč
Kamínkový koberec - tekutý koberec
Kamínkový koberec - tekutý koberec
Kamínkový koberec - tekutý koberec
Zadání
Na starý betonový dvorek asi 25 - 30 m/2 položení tekutého koberce. Drobné vyrovnání podkladu - nutno vidět. Nabídka povrchu ze vzorníku. DPH 21% … Více
Hodnocení
Profík - drží slovo Cena správná
Dodavatel
u51030

Pokládka kamenného koberce piedra

1.0
— Kč
Zadání
pokládka vnitřní -kuchyň 14 m na dlažbu
Hodnocení
I přes opakované ujišťování pana Moravce že má velký zájem na realizaci zakázky tak se na to prachsprostě vykašlal.I přes opakovaně domluvené schůzky se nedostavil ani na jedinou domluvenou schůzk… Více
Dodavatel
David Moravec
Most

Stavební práce okolo domuTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Zámková dlažba překlad - 40 m čtverečních, obklad spodku domu cihličkami 40 m čtverečních, 20 m čtverečních kamenný koberec.
Hodnocení
Doporučuji!
Dodavatel
BATRYNSTAV s.r.o.
Božtěšice

Položení kamenného koberceTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
10 000 Kč
Položení kamenného koberce
Položení kamenného koberce
Položení kamenného koberce
Zadání
Mám zájem o epoxidovou podlahu s kamínky.Jedná se o šest schodů vedoucí z verandy na zahradu.Prosím zašlete nabídku termín dodání kdykoliv.Cena až t… Více
Hodnocení
Jsem velice spokojená a vřele doporučuji
Dodavatel
David Kroupa
Jeseník

Stavba dřevěné pergoly

5.0
— Kč
Stavba dřevěné pergoly
Zadání
Dobrý den, poptáváme stavbu dřevěné pergoly k chatě u Litoměřic. Pergola by měla být cca 3,8 x 4m, chceme plechovou střechu. Také chceme polykarb… Více
Hodnocení
Vše maximálně super, příjemná komunikace, nebyl problém se na cokoliv zeptat... Pan Benda je profesionál jak má být a my se na něj určitě rádi obrátíme znovu. Mohu jen doporučit všem 😊.
Dodavatel
David Benda
Roudnice nad Labem

Pokládka kamenného koberceTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Pokládka kamenného koberce
Pokládka kamenného koberce
Pokládka kamenného koberce
Zadání
Dobrý den, chtěli bychom zrealizovat pokládku kamenného koberce na betonový kruh o průměru 4,60 metrů , který sloužil jako základ nadzemního bazénu… Více
Hodnocení
Kvalitně odvedená práce, dodržení termínu, ochota,celková spokojenost.
Dodavatel
Radim Kučera
Žandov

Obložení soklu domu

4.7
— Kč
Zadání
Poptáváme obložení/potažení soklu domu buď to marmolitem, nebo obkladem. Možné varianty k diskuzi dle možnosti provedení. Sokl domu je zateplený a j… Více
Hodnocení
Nakonec jsme po společné diskuzi zvolili aplikaci marmolitu. S panem Zimmermannem je super komunikace. Má spolehlivý a zodpovědný příštup, dobře odvedenou práci. Celkově velká spokojenost - domluvil… Více
Dodavatel
Erik Zimmermann
Nymburk

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?