Kamenný koberec


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Stavba pletivového plotu, kamenný koberec na vc...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.7
— Kč
Stavba pletivového plotu, kamenný koberec na vchodové schody, drobné opravy novostavby RD
Zadání
Poptávám: řemeslnické/zednické práce na RD Popis: stavba pletivového plotu vč. sloupků a podhrabových desek, natažení venkovního schodiště kam… Více
Hodnocení
Spolehlivé, férové jednání.
Dodavatel
Viorel Florin Botiş
České Budějovice 2

Pokládka kamenného koberce

5.0
— Kč
Pokládka kamenného koberce
Zadání
Terasa 27m2
Hodnocení
Naprostá spokojenost, vše bylo dodrženo dle dohody.
Dodavatel
Ondřej Šulák
Praha

Rekonstrukce terasy

5.0
— Kč
Rekonstrukce terasy
Rekonstrukce terasy
Rekonstrukce terasy
Zadání
Odstranění stávajícího, poškozeného povrchu kamenného koberce a nesoudržných částí betonového podkladu, provedení nosného lože kamenivem frakce 4/… Více
Hodnocení
Super jednání a kvalita provedení.
Dodavatel
Milan Procházka
Hluboká nad Vltavou

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?