Bezspárová dlažba


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Obklad kuchyně

5.0
— Kč
Obklad kuchyně
Obklad kuchyně
Obklad kuchyně
Zadání
Jedná o obklad 9 dlaždic 60x60cm, dlažbu je třeba zkrátit cca na 57cm z jedné strany, zřejmě je nutný vodní paprsek. Dále je nutný kamenický řez do … Více
Hodnocení
S výsledkem jsem byl velice spokojen. Obklad nebyl levný, hledali jsme proto specialistu. Firma byla velice profesionální a zkušená, okamžitě poradili, byli schopni ihned identifikovat potenciální r… Více
Dodavatel
Antonín Neumann
Jesenice - Praha západ

Komletní štukování a položení dlažby - cca 40 m2

5.0
— Kč
Komletní štukování a položení dlažby - cca 40 m2
Komletní štukování a položení dlažby - cca 40 m2
Komletní štukování a položení dlažby - cca 40 m2
Zadání
Poptávám následující řemeslnné práce na termín 10.5 - 25.5 Lokalita: Příbram/Láz A. Zapravení stěn po výměně 23 oken (proběhne 2-5.5) 0. odsou… Více
Hodnocení
Rychle a velmi dobře odvedená práce! Oceňuji velmi dobrou komunikaci a zasílané fotky po ukončení každé práce k odsouhlasení. Současně jako jeden z mála řemeslníků po sobě pečlivě uklízí. Velmi dop… Více
Dodavatel
Marek Uhliar
Příbram VII

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

 1. 1.
  Zadáte poptávku
 2. 2.
  Dostanete nabídky
 3. 3.
  Vyberete si řemeslníka

Od začátku do konce je to pro vás zcela zdarma.

Zadat svou poptávku

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?