Podlahář


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Podlahář

5.0
— Kč
Zadání
Vyrovnání podlahy a nalepení vinylové podlahy (podlahu máme).Místnost je velká 4,5mx3,5m.Rozsah prací nedovedu odhadnout, podlahu napenetrovat, vylí… Více
Hodnocení
Super
Dodavatel
Design bz s. r. o.
Bohosudov

Renovace dřevěné podlahy

5.0
— Kč
Renovace dřevěné podlahy
Renovace dřevěné podlahy
Zadání
Sháníme podlaháře na renovaci dřevěné podlahy v místnosti o rozměru zhruba 17m2. Také bychom potřebovali podlahu vytmelit a případně nalakovat. Jedn… Více
Hodnocení
S firmou jsme byli velice spokojeni. Podlaha, která byla před tím stará a nevzhledná je po renovaci jako nová a také kvitujeme spolehlivost a dochvilnost.
Dodavatel
Marek Furthner - MF Podlahy
Praha

Podlahář

1.0
— Kč
Zadání
Výměna stávající laminátové plovoucí podlahy (cca 20m2 - obývací pokoj). Barva ořech. Stávající podlaha není stará, avšak je značně poškrábaná. Tak… Více
Hodnocení
Prořízli nám židli, kterou jsme zapůjčili v dobré vůli, jelikož si nepřinesli nic, na čem by podlahu mohli řezat. Žádal jsem, ať jsou alespoň centimetrové mezery od zdí, bylo to asi příliš složité,… Více
Dodavatel
Michal Peter
Klášterec nad Ohří

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?