Podlahář


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Pokládka parket lepenímTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Pokládka parket lepením
Pokládka parket lepením
Pokládka parket lepením
Zadání
Dobrý den, hledám podlaháře na pokládku dubových parket v dezénu stromeček cca 40m2. Podlahu je nutno vynivelovat. V nejbližším možném termínu. … Více
Hodnocení
Pan Smejkal mi v rekonstruovaném bytě s nelehkým podložím vytvořil nádhernou parketovou podlahu. Za kvalitu se platí, ale výsledek stojí za to! Pan Smejkal dodržel všechna naše ujednání a jeho komun… Více
Dodavatel
Michal Smejkal
Karviná-Mizerov

Pokládka PVC

5.0
— Kč
Pokládka PVC
Pokládka PVC
Zadání
Dobrý den, sháním zkušeného podlaháře, který by měl zájem položit PVC v pokoji rodinného domu (41m2). Jedná se o čtvercový pokoj o rozměrech 6.4m x … Více
Hodnocení
S realizací od pana Gilga jsme velice spokojení. Výborná domluva, kvalitní provedení, rychlost, nejlepší cena, sympaťák. Doporučujeme.
Dodavatel
Vlastimil Gilg
Hulváky

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?