Oprava myčky


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava myčky

3.0
— Kč
Zadání
Hledám někoho na opravu zavírání dveří myčky MORA. Není možné myčku zavřít, aby se "zaklapla" a dala se spustit. problém je nejspíše v "zámečku" pod… Více
Hodnocení
spokojenost
Dodavatel
Josef Otruba
Velká Bystřice

Oprava myčky AEG, pračky BOSH

5.0
— Kč
Zadání
Krásný den, myčka při napouštění vody vyhodila pojistky a pračka při praní také, při zapnutí hučí (asi běží čerpadlo), voda se nenapouští. Potřeb… Více
Hodnocení
Doporučuji :-)
Dodavatel
Jiří Langer
Olomouc

Oprava myčky

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, nelze zapnout myčka electrolux vůbec se nerozsviti. Děkuji Obyšovský
Hodnocení
Super
Dodavatel
Bubeník Martin
Březina

Oprava myčky ECG - EDF 4514 qa

5.0
— Kč
Zadání
Nelze zapnout/vypnout - dioda zasvítí, myčka zapípá a poté vypne, nezávisle na poloze tlačítka. Tlačítko momentálně zajistíme v poloze, kdy je my… Více
Hodnocení
Domluvili jsme se na ideálním čase, díl vyměněn, ještě jsme pokecali. Cena nižší než dohodnutá.
Dodavatel
Bubeník Martin
Březina

Oprava myčky Fagor LF-073ITTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.7
— Kč
Zadání
V průběhu mytí (cca po 15-20 minutách) se myčka zastaví a signalizuje chybu F9 (chybný rozvod). Po otevření myčky zůstává na dně neodčerpaná voda.
Hodnocení
Rychlé a vstřícné jednání. Závada byla odstraněna.
Dodavatel
Jiří Langer
Olomouc

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?