Oprava myčky


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava myčky Whirlpool

3.7
— Kč
Zadání
Dobrý den, máme doma myčky whirlpool WBE 3752. stáří pět let. V poslední době rozjela program napustila se voda a asi po 15 minutách se zastavila.… Více
Hodnocení
Děkujeme panu Slaninovi. Oprava zdárně dokončena. Hodnotím kladně
Dodavatel
Čestmír Slanina
Ostrava-Poruba

Oprava myčky beko

4.7
1 600 Kč
Zadání
Dobrý den, mám vestavěnou myčku Beko DIS16010 starou 2,5 roku. Přestala ohřívat vodu - nádobí je po skončení programu mokré a studené. Potřebuji zji… Více
Hodnocení
Vše v pořádku, komunikace korektní, do čtyř dnů od zkontaktování byla myčka opravená. Cena lehce vyšší než dohodnutá. Doporučuji.
Dodavatel
Čestmír Slanina
Ostrava-Poruba

Instalatér

5.0
— Kč
Instalatér
Zadání
Oprava těsnění napojení pračky a myčky jejich připojení viz obrázek
Hodnocení
Rychlá odpověď, skvělá domluva, perfektní provedení.
Dodavatel
Tomáš Rojčík
Ostrava -Hulváky

Oprava myčky

5.0
— Kč
Zadání
Přestal fungovat zpožďovat dveří u vestavné myčky Bosch
Hodnocení
Firmu mohu doporučit, příjemná komunikace, dodržen termín opravy a s provedením jsem spokojená.
Dodavatel
Martin Wlazlo - Elektroopravna WlazloMW a D.S.O. domácí spotřebiče Ostrava
Ostrava

Oprava myčky nádobí

5.0
— Kč
Zadání
U myčky Baumatic BFD 40 W se mi přestala točit ramena. Po spuštění myčky se na začátku programu voda vypustí, pak se začne napouštět a ve chvíli, kd… Více
Hodnocení
Pan Slanina je velmi příjemný pan opravář, který ve velmi krátkém čase od nahlášení poruchy, za velmi příznivou cenu, myčku opravil.
Dodavatel
Čestmír Slanina
Ostrava-Poruba

Oprava sušičkyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Oprava sušičky
Zadání
Sušička Siemens iQ700 - nesuší, téměř ihned po zapnutí hlásí plnou nádrž (viz příloha), ale ta je prázdná. Ideálně oprava na místě, ale možno i odv… Více
Hodnocení
Pan Mačkal při realizaci zakázky přišel na zásadní závadu, o které nás informoval a navrhnul řešení. To jsme sice nevyužili, ale i tak jsme s objednávkou a realizací spokojeni.
Dodavatel
Jaroslav Mačkal
Ostrava-Krásné pole

Oprava myčky nádobíTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Myčka nádobí je nefunkční
Hodnocení
Pokus o opravu myčky byl neúspěšný. Po zakoupení nové myčky nedošlo k instalaci, byla nutná úprava linky. Ochotně odvezl starý spotřebič.
Dodavatel
Servis a prodej praček,myček a elek.spotřebičů

Oprava vestavěné myčky Beko

1.0
— Kč
Zadání
model DIN4526, Stock No: 7629533942. Po zapnutí protěkají dveře, těsnění (obvodové a spodní dveře) jsem vyměnil, ale beze změny. Myčka stará cca… Více
Hodnocení
Nikdo se mi neozval po 14dnech. Kontaktoval jsem přímo pana Slaninu, ten mě odkázal na kolegu, toho jsem kontaktoval, požadoval vše poslat do WhatsApp, po týdnu jsem se připomínal, za dalších dní se… Více
Dodavatel
Čestmír Slanina
Ostrava-Poruba

Zkontrolování přivodu vody do myčky

4.0
500 Kč
Zadání
Ahoj, dovezli nam a zapojili jsme si mycku, akorat nemuzu prijit na to, jak cerpat vodu do mycky - do tlakoveho ventilu voda tece, dal do mycky uz n… Více
Hodnocení
Za mě v pořádku, milý a ochotný pán. Jednalo se pouze o vyndání záslepky z přivodní hadice, což bylo během 10ti minut. Trošku vyšší cena, nicméně spokojenost z naší strany.
Dodavatel
Rostislav Sulek
Ostrava-Moravská Ostrava

Instalaterské práce

5.0
— Kč
Zadání
Sháním instalatéra na drobné opravy či výměnu baterií v koupelnách, kuchyni a kontrolu hadice myčky. Podrobnosti při společném jednání.
Hodnocení
Pan Štěrba je velice ochotný, pečlivý. Byla jsem velmi spokojená a doporučuji. Jeho služby určitě budu využívat i nadále.
Dodavatel
Petr Štěrba
Ostrava

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?