Využijte rychlé přihlášení nebo se registrujte




98 firem
Získejte nabídky zdarma
Víme, kdo je dobrý

Hodnocení
Pan Lajbner velice neodborně položil kamenný koberec, zřejmě jej dělal poprvé. Malé dítě by jej možná položilo lépe než on. Kamínky píchají do nohou, na jedné straně podlahy použil k vyplnění pórů epoxid na druhé straně podlahy použil plnič pórů, se kterým udělal řeky a jezera, že kamínky nejsou vůbec vidět. Domluvili jsme se na kompenzaci a podlahu již mám od jiného řemeslníka. Určitě si říkejte o účtenky, pán má nepořádek v evidenci plateb.
Dodavatel
Podlahářství, epoxidové a polyuretanové lité podlahy, tenkovrstvé sypané systémy, opravy výtluků polymerbetonem, broušení betonů, finální úpravy betonu, cementové lakované stěrky, nivelační stěrky, antistatické podlahy, pokládka vinylových dílců, úklidový servis
Praha 8
Zadání
Dobrý den. Ráda bych viděla rozpočet na epoxidovou podlahu 15m2. Jednalo by se o říční kamínek, podobající se kamennému koberci. Zakázku bych potřebovala realizovat co nejdříve. Děkuji, s pozdravem. Vlasta Syrová
Hodnocení
Pan Lajbner velice neodborně položil kamenný koberec, zřejmě jej dělal poprvé. Malé dítě by jej možná položilo lépe než on. Kamínky píchají do nohou, na jedné straně podlahy použil k vyplnění pórů epoxid na druhé straně podlahy použil plnič pórů, se kterým udělal řeky a jezera, že kamínky nejsou vůbec vidět. Domluvili jsme se na kompenzaci a podlahu již mám od jiného řemeslníka. Určitě si říkejte o účtenky, pán má nepořádek v evidenci plateb.

Hodnocení
S panem Sergejem jsem byl velmi spokojen - původně. Špatně umytá epoxidová spárovací hmota, která již nejde odstranit, i přesto že jsem panu Sergejovi koupil na jeho výslovné přání druhý čistič za 1000,-Kč, který ani nepoužil. Polyuretanový tmel u plechu se také nepovedl. Balkon, přebírala žena, teprv po dvou měsících jsem se dostal k tomu umýt špinavý plech po tomhle řemeslníkovi a dodělat silikon k fasádě. A opravit nepovedený polyuretan. Že tam byly zbytky epoxidu mám nafoceno chvíli po dodělání, ale teprve nyní po důkladném umytí wapem se ukázalo dílo skázy. Kdybych chtěl jít do důsledku vezmu si soudního znalce a vzhledem k tomu že se to nedá opravit tak škoda by více než dvojnásobně převyšovala cenu zakázky. Dopředu řekl cenu nižší nakonec byla mnohem vyšší. Rozepsáno na kusu papíru. Přesvědčování o svědků Jehovových ani nezmiňuji. K čertu s tebou Sergeji, když to neumíš tak to nedělej ! Místo toho, aby se k tomu postavil čelem tak lže. Mám stejnou dlažbu na druhém balkoně, která není spárovaná tak ten rozdíl je opravdu markantní ! Po tomhle jednání již nikdy více !
Dodavatel

Montaže keramické obklady a dlažby, hydroizolace podlah a stěn, nivelace podlah, maliřské práce, drobne zednické práce, drobné bourací práce, drobně instalatérské práce, hodinove manžel, uklidove služby
Nižbor, okr. Beroun
Zadání
Hledám šikovného řemeslníka pro pokládku dlažby 60x60x2cm do flexi lepidla a následné zaspárování epoxidovou spárovací hmotou. Jedná se o terasu / balkon cca 25m2. Beton je již vyspádovaný a provedena hydroizolace. Ke kraji spádu bych asi použil L lištu nerezovou o výšce 25mm. Dlažba vychází na celé kusy, řezal by se jen vstup u dveří a jedna krátká strana. Na sokl k fasádě bych asi použil jinou dlažbu (slabší, nebo oplechoval). Hledám někoho, kdo si s tím vyhraje a bude mít radost, že je to pěkně zhotovené. Provedení možné víceméně kdykoliv. Materiál bude připravený přímo na místě instalace. Řemeslu zdar.
Hodnocení
S panem Sergejem jsem byl velmi spokojen - původně. Špatně umytá epoxidová spárovací hmota, která již nejde odstranit, i přesto že jsem panu Sergejovi koupil na jeho výslovné přání druhý čistič za 1000,-Kč, který ani nepoužil. Polyuretanový tmel u plechu se také nepovedl. Balkon, přebírala žena, teprv po dvou měsících jsem se dostal k tomu umýt špinavý plech po tomhle řemeslníkovi a dodělat silikon k fasádě. A opravit nepovedený polyuretan. Že tam byly zbytky epoxidu mám nafoceno chvíli po dodělání, ale teprve nyní po důkladném umytí wapem se ukázalo dílo skázy. Kdybych chtěl jít do důsledku vezmu si soudního znalce a vzhledem k tomu že se to nedá opravit tak škoda by více než dvojnásobně převyšovala cenu zakázky. Dopředu řekl cenu nižší nakonec byla mnohem vyšší. Rozepsáno na kusu papíru. Přesvědčování o svědků Jehovových ani nezmiňuji. K čertu s tebou Sergeji, když to neumíš tak to nedělej ! Místo toho, aby se k tomu postavil čelem tak lže. Mám stejnou dlažbu na druhém balkoně, která není spárovaná tak ten rozdíl je opravdu markantní ! Po tomhle jednání již nikdy více !

Hodnocení
Domluva a jednání v pořádku a bez výhrad. Realizace vypadala z počátku také skvěle, opravení betonu, lišta u vrat, nivelační stěrka, epoxidová stěrka... Jenže pak se ukázalo, že je špatně výška a podlaha nesedí k liště. Tak to pán pak dorovnával ručně jen na nějakých místech k té liště a pak už to nevypadá tak hezky a pak ani po měsíci schnutí to nebylo dostatečně tvrdé a autem se to promáčklo a vytlačilo...
Dodavatel

Zabýváme se montáži podlah od základu to znamená betonové podlahy Anhydrit,cemwlou,nivelační stěrky. Designove podlahové stěrky z polyuretanu, epoxidu a cementu. Desingnové stěrky do koupelen,kuchyní a zdí. Vždy se snažíme dbát na důraz naší práce aby byla 100% a zákazník maximálně spokojen.
Nehvizdy, okr. Praha-východ
Zadání
Dobrý den, poptávám opravu a dodělání podlahy v garáži. Rozměr místnosti cca 7 m x 3,2 m. Teď je tam jen beton, křivý a na mnoha místech popraskaný a vymletý, je vidět až kari síť. Garážová vrata na jedné straně správně nedoléhají a při dešti teče dovnitř. Moje představa je vyspravení betonu, nivelační stěrka a epoxidový nátěr. Požaduji vyřešení technických detailů: - zalištování/ukončení podlahy u vrat a ochrana proti vodě - v podlaze je vodovodní gumová trubka - izolace, zapracování - případná průchodka na kabel pod vraty
Hodnocení
Domluva a jednání v pořádku a bez výhrad. Realizace vypadala z počátku také skvěle, opravení betonu, lišta u vrat, nivelační stěrka, epoxidová stěrka... Jenže pak se ukázalo, že je špatně výška a podlaha nesedí k liště. Tak to pán pak dorovnával ručně jen na nějakých místech k té liště a pak už to nevypadá tak hezky a pak ani po měsíci schnutí to nebylo dostatečně tvrdé a autem se to promáčklo a vytlačilo...

Hodnocení
Velmi ocenuji mily a profesionalni pristup, preciznost i vcasnost provedeni. Pan Travnicek provedl skvelou praci od konzultace nejvhodnejsiho materialu, flexibilitu v reseni (nove pozadavky v prubehu rekonstrukce) az po finalni praci. Velmi si cenime jeho peclivosti.
Dodavatel

Zabývám se malbou a aplikací dekoračních povrchů - stěrek. Jsou to plochy stěn, stropů, podlah, koupelen a sprchových koutů, vestavěných nábytkových sestav, ploch za kuchyňskou linkou atd., které mají získat exkluzivní a reprezentativní charakter, nebo podtrhnout letitou krásu historických prostor. Jedná se o dekory počínaje tradičním benátským štukem přes pohledové betony (v různobarevné a hydroizolační variantě), různé metalické, bronzové, perleťové a rzivé typy, imitace vápencových hornin jako je třeba travertín nebo pískovec. Druhů dekorací jsou více než dvě desítky v nepřeberných barevných kombinacích a lze je na zákazníkovo přání zhotovit na vzorkovací desky aby si mohl dekoraci tzv. osahat. V oboru dekorací a maleb se pohybuji přes dvacet let, své práci rozumím a spolupracuji s předními porevolučními aplikátory moravského regionu.
Praha 5
Zadání
Dobry den, Potreboval bych rekonstuovat koupelnovou podlahu, ktera byla provedena epoxidovou sterkou v roce 2010 a u odtokoveho kanalku je praskla hydroizolace.
Hodnocení
Velmi ocenuji mily a profesionalni pristup, preciznost i vcasnost provedeni. Pan Travnicek provedl skvelou praci od konzultace nejvhodnejsiho materialu, flexibilitu v reseni (nove pozadavky v prubehu rekonstrukce) az po finalni praci. Velmi si cenime jeho peclivosti.

Hodnocení
Původní hodnocení pana Kautského musím zásadně přehodnotit a varovat ostatní investory před jeho nesolidností. Stručně popíšu náš případ, ze kterého bude všem jasné s kým májí tu čest: Oprava omítek garáže proběhla v pořádku. Oprava podlahy garáže měla být dle CN provedena přebroušení podlahy, vyrovnání povrchu vyspravením výtluků a provedením vrchního epoxidového nátěru. Při realizaci opravy se však p. Koutský svévolně rozhodl v rozporu s cenovou nabídkou aplikovat na původní betonový povrch garáže celoplošně cementovou stěrku, a to bez řádného obroušení a vhodné přípravy podkladu. Po dokončení prací a úhradě ceny díla se během několika dní projevila vada spočívající v popraskání aplikované celoplošné stěrky a jejím odseparování od podkladu. Tuto vadu jsme u p. Koutského reklamovali dne 18.11.2024. Vadu p. Koutský po osobní prohlídce písemně 3. 12. 2024 uznal a zavázal se provést opravu na jaře roku 2025, jakmile to umožní počasí a budou panovat vhodné teploty nad 8 stupňů celsia. S opravou reklamované vady i přes opakované výzvy započal p. Koutský až koncem července 2025 a oprava nebyla dokončena (byla pouze odstraněna popraskaná a odloučená vrstva aplikované stěrky) a na mé další výzvy již nereagoval. Byli jsme proto nuceni nechat opravu podlahy provést jiným dodavatelem a v současné době podáváme k příslušnému soudu žalobu na p. Koutského, který ani na písemnou předžalobní výzvu ze dne 10.11.2025 k vrácení marně uhrazených nákladů za opravu podlahy nezareagoval a nadále se zapírá a nekomunikuje (nezvedá telefon, neodpovídá na e-maily).
Dodavatel

Malování bytů Renovace dřevěných oken a dveří Renovace nábytku
Praha 3
Zadání
Poptávám opravu omítek a betonové podlahy garáže na Praze 3. Bude potřeba oklepat nesoudržnou část omítek stěn a nanést nové omítky (sanační) na oklepané části. Dále bude potřeba provést opravu betonové podlahy (navrhněte nejvhodnější způsob) a opatřit ji vhodným nátěrem. Podlahová plocha garáže je 48 m2.
Hodnocení
Původní hodnocení pana Kautského musím zásadně přehodnotit a varovat ostatní investory před jeho nesolidností. Stručně popíšu náš případ, ze kterého bude všem jasné s kým májí tu čest: Oprava omítek garáže proběhla v pořádku. Oprava podlahy garáže měla být dle CN provedena přebroušení podlahy, vyrovnání povrchu vyspravením výtluků a provedením vrchního epoxidového nátěru. Při realizaci opravy se však p. Koutský svévolně rozhodl v rozporu s cenovou nabídkou aplikovat na původní betonový povrch garáže celoplošně cementovou stěrku, a to bez řádného obroušení a vhodné přípravy podkladu. Po dokončení prací a úhradě ceny díla se během několika dní projevila vada spočívající v popraskání aplikované celoplošné stěrky a jejím odseparování od podkladu. Tuto vadu jsme u p. Koutského reklamovali dne 18.11.2024. Vadu p. Koutský po osobní prohlídce písemně 3. 12. 2024 uznal a zavázal se provést opravu na jaře roku 2025, jakmile to umožní počasí a budou panovat vhodné teploty nad 8 stupňů celsia. S opravou reklamované vady i přes opakované výzvy započal p. Koutský až koncem července 2025 a oprava nebyla dokončena (byla pouze odstraněna popraskaná a odloučená vrstva aplikované stěrky) a na mé další výzvy již nereagoval. Byli jsme proto nuceni nechat opravu podlahy provést jiným dodavatelem a v současné době podáváme k příslušnému soudu žalobu na p. Koutského, který ani na písemnou předžalobní výzvu ze dne 10.11.2025 k vrácení marně uhrazených nákladů za opravu podlahy nezareagoval a nadále se zapírá a nekomunikuje (nezvedá telefon, neodpovídá na e-maily).
Hodnocení
Firma Balstavo, s.r.o. je sehraná partička, která maká od rána do večera. Vše stojí na panu Balounovi, který vše řídí, výborně komunikuje, dodrží, co slíbí, a je velmi ochotný a naprosto spolehlivý. Velmi oceňuji ochotu pustit se v podstatě do čehokoliv a vyřešit jakýkoliv problém či situaci. Složitější práce, do kterých se jiným firmám moc nechtělo, zvládli bez problémů. Díky tomu máme nový překlad příčky a zvětšený prostor v kuchyni, zarovnanou šikmou stěnu, novou podlahu místo starých prken/parket, a dokonce 3-fázovou elektřinu bez lišt na chodbě (řešenou přes světlík a sklep). Perfektní je také flexibilita, se kterou jsou schopni upravit práce. Pokud se objeví problém, navrhnou řešení nebo změnu postupu, a klidně ještě stejný den jsou schopni změnit plány. Také bych chtěl vyzdvihnout kvalitu obložení koupelny, včetně epoxidových spár za vanou, nové podlahy včetně topných rohoží, a různé detaily, jako schování trubek do stěny, apod. V našem případě se práce protáhly, což bylo částečně způsobeno nečekanými komplikacemi a malým prostorem na staveništi, částečně možná až příliš optimistickým odhadem. Občas bylo potřeba přimenout některé maličkosti, které se mohly v komunikaci přes více lidí zapomenout, ale vše, co jsme domluvili, bylo vyřešeno. Malé opravy a dodělávky po dokončení ochotně udělali bez jakýchkoliv průtahů. Firmu Balstavo, s.r.o jednoznačně doporučuji a děkuji za odvedenou práci.
Dodavatel

Nabízíme stavební práce na klíč, rekonstrukce bytů a domů. Zateplování fasád, rekonstrukce koupelen, obkládání, dlažby, omítky a ostatní práce. Také nabízíme výřezy kovových zárubní, nové otvory v panelech, rozšiřování stavebních otvorů a výměny překladů
Brno
Zadání
Rozšíření otvoru ve zděné příčce dle již vyhotoveného statického posudku. Stará kuchyně je za již vybouraným otvorem, ze kterého tam byl ponechán takový “bar”, přičemž při původním bourání zřejmě nebyl vložen žádný profil. My bychom to chtěli napravit a ten otvor o trochu rozšířit do stran (a bar odstranit). Přikládám foto, vizualizace, výkres, a části posudku v příloze.
Hodnocení
Firma Balstavo, s.r.o. je sehraná partička, která maká od rána do večera. Vše stojí na panu Balounovi, který vše řídí, výborně komunikuje, dodrží, co slíbí, a je velmi ochotný a naprosto spolehlivý. Velmi oceňuji ochotu pustit se v podstatě do čehokoliv a vyřešit jakýkoliv problém či situaci. Složitější práce, do kterých se jiným firmám moc nechtělo, zvládli bez problémů. Díky tomu máme nový překlad příčky a zvětšený prostor v kuchyni, zarovnanou šikmou stěnu, novou podlahu místo starých prken/parket, a dokonce 3-fázovou elektřinu bez lišt na chodbě (řešenou přes světlík a sklep). Perfektní je také flexibilita, se kterou jsou schopni upravit práce. Pokud se objeví problém, navrhnou řešení nebo změnu postupu, a klidně ještě stejný den jsou schopni změnit plány. Také bych chtěl vyzdvihnout kvalitu obložení koupelny, včetně epoxidových spár za vanou, nové podlahy včetně topných rohoží, a různé detaily, jako schování trubek do stěny, apod. V našem případě se práce protáhly, což bylo částečně způsobeno nečekanými komplikacemi a malým prostorem na staveništi, částečně možná až příliš optimistickým odhadem. Občas bylo potřeba přimenout některé maličkosti, které se mohly v komunikaci přes více lidí zapomenout, ale vše, co jsme domluvili, bylo vyřešeno. Malé opravy a dodělávky po dokončení ochotně udělali bez jakýchkoliv průtahů. Firmu Balstavo, s.r.o jednoznačně doporučuji a děkuji za odvedenou práci.

Hodnocení
Pan Soustek se ozval rychle a já udělal tu chybu, že jsem se pustil do realizace hned s prvním řemeslníkem a tak jsme na to doplatil. Bohužel jsme jisté indicie, které naznačovali fakt, že tento řemeslník je pořádný fušer z počátku ignoroval a ta dopadlo i celkové dílo. Vede k tomu, že se ozval tak rychle ještě jsem neměl přípraven podklad tak, jak jsme uváděl v poptávce, při začátku realizace jsem mě pouze holé stěny s betonem a ytongem. Řemeslník se mne ptal, jestli si stěrku a tu hydroizolaci udělám sám, nebo jestli to má udělat on a tak jsem říkal ať si to tedy připraví podle sebe aby mu to nedělalo problémy a neřekl , že jsme to špatně připravil. První den se měl natírat adhezní můstek na betonovou stěnu - pan obkladač si přinesl 1kg adhezní můstek, kde je na obalu napsána vydatnost 2,5m2, otevřel, ani nezamíchal a začal natírat ytongovou stěnu - tak si říkám, kde je chyba, když už tedy došla v můstku ona tekutá báze a zbýval pouze křemičitý písek, tak ho dořetil vodou a natíral na stěnu mokrý písek - paráda, následně můstek došel a betonová stěna, která se jím měla natřít byla natřená z půlky a ytongová taktéž z půlky, následně odešel a já jel do obchodu koupit můstek a dotíral jsem to. (rozměry sprchového koutu-stěn jsou 2,5m výška 1m šířka a jsou dvě, což je 5m, den předtím si to byl dokonce přeměřit). Další den se měla dělat stěrka s perlinkou - přijel, zadělal díry, zadělal trubky zasekané do stěny - zde podotknu, že ty byly volné. Bohužel neměl žádnou rozpěrku, nebo nijak trubky nevypodložil a tak se udělal ve stěrce boule přesně uprostřed stěny - to je jediné, co jsme po něm neopravil a taky to na tom celé shořelo. Další den se dělala hydroizolace - no kýbl který má být na 6m2 byl po natření stěny Panem obkladačem prázdný asi z 1/5, na stěně byla hydroizolace kompletně průhledná, spíše bylo víc vidět onu stěrku pod ní - a tak jsem tedy musel znova opravovat a dodělávat. No pak došlo na realizaci samotných obkladů kdy hned na začátku jsme sšel už řeči, že to nebude tak tip top jako to bylo kdysi - nuže dobré hodnocení sebe samého. Pak se spárovalo - epoxidovou spárovací hmotou - to bylo taky dílo. Nehledě na fakt ze p. obkladač ani neuměl spočítat správně poměr ředění (poměr 1:10 je 1×A + 10×B složky; a ne jak pan Šoustek 1×A + 9×B jak sám říkal, že to do těch desíti dopočítává - ach jo). Následně zaspároval- a pak dle návodu se mají spáry lehce pod 45° otřít houbou, nicméně on vzal hladítko s houbou a krouživými pohyby omyl stěnu, což způsobilo to, že byly spáry prohloubené 1,5-2mm pod rovinou obkladaček - rohová svislá spára nebyla zadělaná vůbec - a tak jsem tedy znova popadl hladítko a spáry jsem opravoval. A co teprve, na stěnu umístil obkladačku které uštípl rožek - a ani to nezapatlal tou spárovačkou - katastrofa. Jo a málem bych zapomněl - ty hnědé obkladačky měly být na středu spáry bílých - na jedné straně se povedlo, na druhé je to 26/24cm, zase vedle.... Další práci jsme pak už raději ukončil a omítky si dodělal sám. Pak přišlo na lámání chleba - položím do sprchového koutu vanu - a ejhle - nesedí! Stěna úhel 90,7° a vana 90° což na oněch 90cm vaničky způsobilo, že se spára on nuly rozbíhala až na 1,4cm a při usazení jak má být cca 1-2mm od stěny byly tyto spáry 1,8cm! A odpověď obkladače? - "pár mm není důvod k reklamaci" ..No, bohužel to není pár MM ale pár CM. Pan obkladač se zřejmě řídí heslem číňanů z aliexpress: " Please allow 1-2cm error due to manual measurement " A kde je chyba, no v to, že při stěrce nezaplatil trubky řádně do stěny, uprostřed stěny se udělal výstupek 1cm a tak musely obklady které v pravé straně navazovaly a původní se vysunout 1cm směrem od stěny a tím se úhel otevřel. Nicméně pan Šoustek si na svém trvá a tvrdí, že o jinak a lépe nejde. Jde to, jen musí člověk uvažovat a připravit si to. A to už raději nezmiňuji více časovou nedochvilnost, kdy včas přišel asi 3dny z 7mi - nebyl čas, doprava, obchod, není sádra v obchodě, děti, manžela práce... - tak už to bývá u řemeslníků, fakt, že neměl ani úhelník, ani metr (jednu dobu), natož laser, rozpěrku...nezamíchal hhotovou směs a začal patlat... A beztak jsem na spoustu věcí zapomněl.. Račte kouknout na fotky "krásného díla. Bohužel nemám fotku špatně udělaných spár jelikož jsme se hned pustil do opravy, ani kolik spotřeboval hydroizolace a jak to po jeho natření vypadalo - ale stačí vidět výsledek. A cena? Za 5m^2- takový kousek cena 5000, tenkrát jsem měl celou koupelnu za 10000 obloženou a to si s tím obkladač vyhrál - kamenické rohy, žádné lišty ale vše pěkně do hrany - vše naprosto rovné (měl laser no :D). Nicméně jsem dopadl tak, že jsem 8000 v mínusu - za nový materiál nyní. Skutečně zvláštní způsob obhajoby nalepení poškozené obkladačky tvrzením, že silikon se do rohu dává. Taky tam poté byl, přes spárovací hmotu-která byla epoxidová a tedy vodotěsná sama o sobě. A silikon nemůže za výsledek obrovské spáry mezi vaničkou a stěnou. Pokud jste udělal hodně obkladů, tak pak lituji dotyčné, kterým jste to dělal - většina řemeslníků se alespoň snaží vady zamaskovat tak aby výsledné dílo bylo na oko hezké, vy ani toto. A pokud jsem schopen sám, jako laik, udělat lepší obklady než vy, jako "odborník" - pak je nejspíše něco špatně. Shrnutí: Ani pokus o zamaskování obkladačem vyrobených nedostatků; svislý úhel špatný- obklady uskakují, špatný úhel kolem vaničky-obrovská spára skoro 2cm, nalepená poškozená obkladačka (tu stačilo opravit spárovací hmotou a poškození zamaskovat), nevystředěná obkladačka-nalepená jen tak od oka, půl práce jsem musel dodělat/opravit a nakonec celou sprchu kompletně od znova udělat sám. Nedochvilnost, odkládání, neumí spočítat poměr ředění, neumí vyměřit obklad na střed. A vše co jen šlo bylo obhajovat své chyby. Výsledek je takový jako na fotkách + materiál 2*8000 + spousta utraceného času práce a zbytečných věcí. Tedy mi vlastně tento "odborník" způsobil škodu přes 8000Kč svou neodbornou prací a odfláknutým dílem. No jak řekl Havran: - Nikdy víc!
Dodavatel

Zednické a malířské práce jsem začal dělat jako začátečník před 7 lety. Teď jsem zkušenější než kdysi, jsem teď OSVČ. Nabízím zednické a malířské práce (sádrové a štukové omítky, srovnání podlah nivelací, pokládka obkladů a dlažeb v interiéru a exteriéru, plovoucí podlahy taktéž, stavění příček, bourání, vstupy a otvory, usazování zárubní, tahání marmolitu, menší plochy fasád, malování pokojů na bílou i barvy včetně soklu, natírání fasád ,apod...)
Ostrava
Zadání
Poptávám zhotovení obkladu sprchového koutu. Plocha obkladu do 5m2 - pouze výměna uvolněných obkladů jedné strany sprchového koutu, v případě v nutnosti obě stěny. Rozměry okladaček 500*250mm, dvě barvy. Epoxidová spárovací hmota. Materiál zajištěn, podklad ošetřen penetreací a hydroizolací. Jedná se pouze o samotnou práci obkložení na kterou si netroufám aby byly obklady řádně rovné a hezky udělané.
Hodnocení
Pan Soustek se ozval rychle a já udělal tu chybu, že jsem se pustil do realizace hned s prvním řemeslníkem a tak jsme na to doplatil. Bohužel jsme jisté indicie, které naznačovali fakt, že tento řemeslník je pořádný fušer z počátku ignoroval a ta dopadlo i celkové dílo. Vede k tomu, že se ozval tak rychle ještě jsem neměl přípraven podklad tak, jak jsme uváděl v poptávce, při začátku realizace jsem mě pouze holé stěny s betonem a ytongem. Řemeslník se mne ptal, jestli si stěrku a tu hydroizolaci udělám sám, nebo jestli to má udělat on a tak jsem říkal ať si to tedy připraví podle sebe aby mu to nedělalo problémy a neřekl , že jsme to špatně připravil. První den se měl natírat adhezní můstek na betonovou stěnu - pan obkladač si přinesl 1kg adhezní můstek, kde je na obalu napsána vydatnost 2,5m2, otevřel, ani nezamíchal a začal natírat ytongovou stěnu - tak si říkám, kde je chyba, když už tedy došla v můstku ona tekutá báze a zbýval pouze křemičitý písek, tak ho dořetil vodou a natíral na stěnu mokrý písek - paráda, následně můstek došel a betonová stěna, která se jím měla natřít byla natřená z půlky a ytongová taktéž z půlky, následně odešel a já jel do obchodu koupit můstek a dotíral jsem to. (rozměry sprchového koutu-stěn jsou 2,5m výška 1m šířka a jsou dvě, což je 5m, den předtím si to byl dokonce přeměřit). Další den se měla dělat stěrka s perlinkou - přijel, zadělal díry, zadělal trubky zasekané do stěny - zde podotknu, že ty byly volné. Bohužel neměl žádnou rozpěrku, nebo nijak trubky nevypodložil a tak se udělal ve stěrce boule přesně uprostřed stěny - to je jediné, co jsme po něm neopravil a taky to na tom celé shořelo. Další den se dělala hydroizolace - no kýbl který má být na 6m2 byl po natření stěny Panem obkladačem prázdný asi z 1/5, na stěně byla hydroizolace kompletně průhledná, spíše bylo víc vidět onu stěrku pod ní - a tak jsem tedy musel znova opravovat a dodělávat. No pak došlo na realizaci samotných obkladů kdy hned na začátku jsme sšel už řeči, že to nebude tak tip top jako to bylo kdysi - nuže dobré hodnocení sebe samého. Pak se spárovalo - epoxidovou spárovací hmotou - to bylo taky dílo. Nehledě na fakt ze p. obkladač ani neuměl spočítat správně poměr ředění (poměr 1:10 je 1×A + 10×B složky; a ne jak pan Šoustek 1×A + 9×B jak sám říkal, že to do těch desíti dopočítává - ach jo). Následně zaspároval- a pak dle návodu se mají spáry lehce pod 45° otřít houbou, nicméně on vzal hladítko s houbou a krouživými pohyby omyl stěnu, což způsobilo to, že byly spáry prohloubené 1,5-2mm pod rovinou obkladaček - rohová svislá spára nebyla zadělaná vůbec - a tak jsem tedy znova popadl hladítko a spáry jsem opravoval. A co teprve, na stěnu umístil obkladačku které uštípl rožek - a ani to nezapatlal tou spárovačkou - katastrofa. Jo a málem bych zapomněl - ty hnědé obkladačky měly být na středu spáry bílých - na jedné straně se povedlo, na druhé je to 26/24cm, zase vedle.... Další práci jsme pak už raději ukončil a omítky si dodělal sám. Pak přišlo na lámání chleba - položím do sprchového koutu vanu - a ejhle - nesedí! Stěna úhel 90,7° a vana 90° což na oněch 90cm vaničky způsobilo, že se spára on nuly rozbíhala až na 1,4cm a při usazení jak má být cca 1-2mm od stěny byly tyto spáry 1,8cm! A odpověď obkladače? - "pár mm není důvod k reklamaci" ..No, bohužel to není pár MM ale pár CM. Pan obkladač se zřejmě řídí heslem číňanů z aliexpress: " Please allow 1-2cm error due to manual measurement " A kde je chyba, no v to, že při stěrce nezaplatil trubky řádně do stěny, uprostřed stěny se udělal výstupek 1cm a tak musely obklady které v pravé straně navazovaly a původní se vysunout 1cm směrem od stěny a tím se úhel otevřel. Nicméně pan Šoustek si na svém trvá a tvrdí, že o jinak a lépe nejde. Jde to, jen musí člověk uvažovat a připravit si to. A to už raději nezmiňuji více časovou nedochvilnost, kdy včas přišel asi 3dny z 7mi - nebyl čas, doprava, obchod, není sádra v obchodě, děti, manžela práce... - tak už to bývá u řemeslníků, fakt, že neměl ani úhelník, ani metr (jednu dobu), natož laser, rozpěrku...nezamíchal hhotovou směs a začal patlat... A beztak jsem na spoustu věcí zapomněl.. Račte kouknout na fotky "krásného díla. Bohužel nemám fotku špatně udělaných spár jelikož jsme se hned pustil do opravy, ani kolik spotřeboval hydroizolace a jak to po jeho natření vypadalo - ale stačí vidět výsledek. A cena? Za 5m^2- takový kousek cena 5000, tenkrát jsem měl celou koupelnu za 10000 obloženou a to si s tím obkladač vyhrál - kamenické rohy, žádné lišty ale vše pěkně do hrany - vše naprosto rovné (měl laser no :D). Nicméně jsem dopadl tak, že jsem 8000 v mínusu - za nový materiál nyní. Skutečně zvláštní způsob obhajoby nalepení poškozené obkladačky tvrzením, že silikon se do rohu dává. Taky tam poté byl, přes spárovací hmotu-která byla epoxidová a tedy vodotěsná sama o sobě. A silikon nemůže za výsledek obrovské spáry mezi vaničkou a stěnou. Pokud jste udělal hodně obkladů, tak pak lituji dotyčné, kterým jste to dělal - většina řemeslníků se alespoň snaží vady zamaskovat tak aby výsledné dílo bylo na oko hezké, vy ani toto. A pokud jsem schopen sám, jako laik, udělat lepší obklady než vy, jako "odborník" - pak je nejspíše něco špatně. Shrnutí: Ani pokus o zamaskování obkladačem vyrobených nedostatků; svislý úhel špatný- obklady uskakují, špatný úhel kolem vaničky-obrovská spára skoro 2cm, nalepená poškozená obkladačka (tu stačilo opravit spárovací hmotou a poškození zamaskovat), nevystředěná obkladačka-nalepená jen tak od oka, půl práce jsem musel dodělat/opravit a nakonec celou sprchu kompletně od znova udělat sám. Nedochvilnost, odkládání, neumí spočítat poměr ředění, neumí vyměřit obklad na střed. A vše co jen šlo bylo obhajovat své chyby. Výsledek je takový jako na fotkách + materiál 2*8000 + spousta utraceného času práce a zbytečných věcí. Tedy mi vlastně tento "odborník" způsobil škodu přes 8000Kč svou neodbornou prací a odfláknutým dílem. No jak řekl Havran: - Nikdy víc!

Hodnocení
Potřebovala jsem rychlé a levné řešení, které bude vypadat jednoduše a profesionálně - a to vše se povedlo! Původní betonová podlaha byla v hrozném stavu a pánové ji doopravdy moc pěkně srovnali a za-epoxidovali. Komunikace byla moc příjemná a pan Fejt byl opravdu vstřícný. Cena byla o poznání lepší než u konkurence. Z výsledku jsme byli všichni nadšeni. Mohu doporučit!
Dodavatel

Průmyslové lité epoxidové podlahy Realizace, průmyslové haly, garáže, občanské stavby.
Praha 5
Zadání
Dobrý den, poptávám dokončení nově vytvořené betonové podlahy bez povrchové úpravy - epoxidovou barvou. Jde mi o to, aby se podlaha dala dobře vytírat, kvůli tomu že tam hodlám hodně pracovat s barvami. Upřednostňuji co nejsvětlejší barvu a lesk, alespoň mírně. Zajímaly by mě i ceny možností efektů s "chipsy", nebo "terazzo". Jedná se o budoucí ateliér, jde o 2 místnosti o celkové výměřě 23m2. Prostor máme v pronájmu a vlastníci nám dovolí tuto úpravu pod podmínkou, že bude v budoucnu možné na podlahu položit podlahové topení - proto by předem chtěli potvrdit, že epoxidový nátěr nezpůsobí nějaké problémy v budoucnu - co si o tom myslíte? Prosím o přibližnou cenovou nabídku. Velkou roli pro nás hraje čas a rychlé jednání - potřebujeme, aby byla podlaha dokončena co nejdříve. Prostor se nachází v blízkosti Anděla na Praze 5. Nejlépe prosím piště pište email či sms, ozvu se Vám zpět. Děkuji mockrát, s pozdravem Karolína Šubrtová
Hodnocení
Potřebovala jsem rychlé a levné řešení, které bude vypadat jednoduše a profesionálně - a to vše se povedlo! Původní betonová podlaha byla v hrozném stavu a pánové ji doopravdy moc pěkně srovnali a za-epoxidovali. Komunikace byla moc příjemná a pan Fejt byl opravdu vstřícný. Cena byla o poznání lepší než u konkurence. Z výsledku jsme byli všichni nadšeni. Mohu doporučit!

Hodnocení
S provedením zakázky jsem velmi spokojený, pan Váňa komunikoval skvěle a dodržel všechno na čem jsme se domluvili.
Dodavatel

Jako malá stavební firma se specializujeme na výstavbu rodinných domů a můžeme se pochlubit tím, že máme pokrytá všechna řemesla potřebná pro jejich realizaci. Naší prioritou je pečlivost a preciznost ve všem, co děláme, protože si uvědomujeme, že kvalita a důraz na detail jsou důležitější než rychlost dokončení. Vždy se snažíme, aby naše práce nejen splňovala vaše očekávání, ale aby je i překonávala.
Doubravčice
Zadání
Poptávám nivelaci a následné vylití epoxidové podlahy dle technologického postupu weber pro technickou místnost. Místnost má cca 14,2m2 a nepravidelný tvar. V místnosti jsou již umístněné některé technologie, jako je zásobník TV, FVE komponenty a další, nicméně na podlaze stojí pouze zásobník TV, který bude potřeba oblepit a ochránit před znečistěním a poškozením. Místnost má betonový podklad s vlhkostí na minimu (schnutí 6+ měs.). Podklad má nedokonalosti, které bude potřeba zarovnat opravnou hmotou před nivelací. Je pro mne důležité dodržení technologického postupu za účelem kvalitní a dlouhotrvající podlahy. Po dokončení podlahy bude potřeba místnost vymalovat bílým odolným nátěrem (výška místnosti cca 204cm), pokud je to možné prosím i o nabídku na vymalování.
Hodnocení
S provedením zakázky jsem velmi spokojený, pan Váňa komunikoval skvěle a dodržel všechno na čem jsme se domluvili.
Načítám recenze…
Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.
Kolik to bude stát
Bude se vám hodit







Jak se vyhnout fušerům
Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky
Může vás zajímat






