Získejte nabídky zdarma

Prověřené firmy z vašeho okolí

Víme, kdo je dobrý

Recenze prací v této kategorii

Natřít cca 15 dveřních futer
5.0

Hodnocení

Vše proběhlo dle vzájemné dohody, načas, v pořádku a dle stanovené ceny. Byli jsme spokojeni.

Dodavatel

Marek Ferenc - Malířská Pohotovost

Již 10 let působím v Praze a okolí jako profesionální malíř a zedník. Specializuji se především na malování bytů, kanceláří, rodinných domů a nebytových prostor v Praze a dojezdem do 100 km. Pracuji precizně, rychle a vždy za dodržení všech norem a doporučených technologických postupů. Kromě klasického malování provádím také protiplísňové nátěry, penetrační práce, škrábání starých nátěrů, zakrytí podlah a nábytku a kompletní závěrečný úklid. Součástí mé praxe jsou také zednické a natěračské práce – omítky, drobné opravy zdí, nátěry fasád a střech, renovace opláštění budov či lakýrnické práce. Rozšířené služby, které nabízím dle potřeby zákazníka: Abych klientům ušetřil čas a starosti, mohu zajistit i menší instalatérské úkony, jako jsou: • výměna silikonů • výměna roháčků a ventilů • těsnění a drobné opravy, výměna wc Dále podle potřeby zajistím: • pokládku PVC nebo vinylových podlah • vyklizení prostor • úpravy před malováním či rekonstrukcí Všechny zakázky provádím odpovědně a s jasným cílem – spokojený zákazník. Zajišťuji rovněž kompletní přípravné práce, které nejčastěji zahrnují zakrytí podlahy a nábytku, škrábání starých nátěrů, penetrační nátěry, protiplísňové nátěry, antikorozní a izolační nátěry. Po dokončení prací vždy provádím závěrečný úklid prostor.

Vybourání a montáž futer včetně dodání nových
1.0
69 000 Kč

Hodnocení

UPDATE: POZOR, Z TOHOTO ŘEMESLNÍKA SE STAL PODVODNÍK. Přestože dřívější zakázky proběhly v pořádku, u té aktuální (pokládka podlahy) mě pan Opitz okradl o 68 967 Kč. Vybral zálohy na materiál i práci, nic nedodal a přestal komunikovat. Zjistil jsem, že má aktuálně 9 aktivních exekucí. Své staré reference nyní zneužívá jako návnadu k tomu, aby z lidí vylákal peníze, které už nikdy neuvidí. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ MU NEPOSÍLEJTE PENÍZE PŘEDEM! S těmito řemeslníky jsem naprosto spokojený. Od první chvíle byla domluva perfektní a vždy dodrželi, co slíbili. Jejich přístup byl profesionální a lidský zároveň. Vybourali tři stará futra a obložili dvoje nová. Výsledek vypadá opravdu dobře a jsem s ním moc spokojený. Navíc jsem se s nimi bez problémů domluvil na opravě místnosti s WC. I s touto dodatečnou prací si poradili skvěle a dokonce mi i vyměnili staré WC za nové. Vše proběhlo hladce a kvalitně. Mohu je s čistým svědomím doporučit všem, kteří hledají spolehlivé, precizní a poctivé řemeslníky. Pokud budu v budoucnu potřebovat další řemeslné práce, určitě se na ně znovu obrátím.

Dodavatel

Rudolf Opitz

Stavební přípravné a dokončovací práce, specializované stavební činnosti, úklidové služby, montáže, bourací práce, tesařina, zámkové dlažby, kamenické práce a mnoho dalšího.

Oprava zdi po demontáži kovových futer
5.0

Hodnocení

Velmi kladné.

Dodavatel

Roman Havrylyuk

Dobrý den, děláme tuto práce: 1. stavební práce: - zednické - zemni - obklady - fasády - ploty - operní zdí - zámková dlažba - sádrokartony - malířské práce - podlahy - ostatní stavební práce dle domluvy 2. úklidový práce: - generální a běžní úklidy - čištění garáže - voskovaní podlahy - myti oken Těšíme se na spolupráce.

Rekonstrukce koupelny a elektroinstalace v celém bytě
1.3
132 000 Kč

Hodnocení

Kvalita práce je opravdu mizerná. Všechno je odfláknuté a křivé. Ten člověk vůbec neumí pokládat obklady a dlažbu a vůbec netuší, co to je metr a vodováha. Ve výsledku mě okradl a část objednané práce ani neudělal, ale vzal si za ní peníze. Začnu třeba vanou. Do koupelny mi dal vanu, na které jsme se nedohodli. Předem jsem mu říkal, že chci tu vanu schválit, než jí koupí. Nakonec mi v katalogu ukázal krásné a prostorné vany Jika a řekl, že to bude jedna z těch dvou, které byly na obrázku. Zase jen lhal. Dal tam úplně jinou vanu značky Laguna, která vůbec neodpovídala tomu, na čem jsme se dohodli. Po rekonstrukci jsem si musel koupit novou vanu a koupelna se musela zase celá vybourat, aby se ta vana mohla vyměnit. Obklady v kuchyni jsou kapitola sama pro sebe. Všechno je křivé a jsou tam centimetrové mezery mezi linkou a obklady. Pořád se jen vymlouval na křivé zdi a reklamaci samozřejmě neuznal. Původní zdi byly naprosto rovné, ale on tam udělal nové ze sádrokartonu, aby si ulehčil práci. Během rekonstrukce se mu podařilo urvat dřez u dřezové skříňky. Jak jsem později měřením zjistil, tak ho tam přilepil šikmo a je tam rozdíl téměř 1 cm na jedné straně. Když jsem se ho ptal, jak je to možné a proč si to nezměřil, tak mi odpověděl, že proč by to měřil. Další odfláknutá práce jsou dveře, kde jsou ty futra křivě. A tam, kde odstraňoval původní futra a nahradil to "zdí", tak tam jsou ty stropy zase křivě. Ten člověk neumí nic udělat správě a rovně. Všechno je křivé. Co se týká dlažby na chodbě, tak tam položil prasklou dlaždici a vůbec mu to nepřijde divné. Ty dlaždice jsou ale i tak celkově špatně položené a křivé, takže je to jak horská dráha. Také jsme se dohodli na malování bytu s tím, že se všechno oškrábe. Na začátku rekonstrukce si stěžoval, jak to bude náročné všechno škrábat a jak se na to netěší. A výsledek? Nic neškrábal. Jen tam nanesl nejlevnější barvu, která byla v obchodě. Po rekonstrukci se začala barva odlupovat. Dále mi zničil plovoucí podlahu a ani se nenamáhal mi o tom říct. Zjistil jsem to až když jsem to po něm opravoval. Jednu řadu úplně zničil a také rozřezal. Stačí se podívat na fotky, abyste měli představu jaká paseka po něm zůstala a co všechno se muselo opravovat. Je jedno na čem se p. Drobným ústně dohodnete, protože to nebude respektovat a jakmile vycítí možnost vás okrást a podvést, tak to udělá.

Dodavatel

Petr Drobný - rekonstrukce-obkládání

rekonstrukce koupelen na klíč,zednické práce,SDK,

Modernizace kuchyně a koupelny
1.0

Hodnocení

S prací nejsme spokojeni. Na fotografiích je vidět rozsah škod, které "řemeslník" provedl. Pan Filipčík navštívil během roku náš byt cca 4x, kdy vše viděl a spolu s námi plánoval rekonstrukci koupelny + kuchyně. Samozřejmě vždy vše zapomněl a při další návštěvě se jelo skoro od nuly. Po návštěvě nás žádal o zrušení poptávky na NejŘemeslníci.cz, aby nehradil provizi (která neexistuje, jak jsem se dotázal) s tím, že udělá podhledy (neudělal). Od začátku zmiňoval spoustu chlapů, kteří přijdou pracovat. Nakonec to dělali dva - ani jeden není elektrikář a nebo plynař (protože bychom byli prý "cenově někde jinde - dle internetu je revize plynu cca 500 Kč). Přesto připojili plynovou varnou desku a předělávali rozvod elektriky. Bez revize, byť jsme se o plynaři a elektrikáři jasně bavili. Do koupelny přivezl dveře, které tam nepasují. Pro jistotu koupil další, které tam opět nepasují - doporučil nám nákup vlastních dveří (60 cm šíře). Raději jsme si přeměřil průchod (nakonec 65 cm), takže měření pan Filipčík nezvládl. Přivezl kratší vanu - nákup špatné vany svedl na své "obchodní oddělení", a pokoušel se nás donutit, abychom si kratší vanu nechali - už je prý částečně vezděná. Vanu nakonec vyměnil. Rozpočet byl 280 000 Kč. Žádal o navýšení na 300 000 s tím, že to "nestačí", ale nebyl schopen doložit proč. Posléze tvrdil, že ze zakázky odečte dveře (které nezvládl změřit ani objednat) a požadoval 318 000 Kč. Doložit rozpis nebyl schopen. Kuchyni IKEA slíbil koupit a dovézt. To splnil, ale namontoval většinu špatně (dvířka lednice se otvírala na druhou stranu (což odmítl předělat), některá madla jsou křivá, nelze otvírat plnohodnotně menší skříňky u okna a vedle digestoře, otevírání myčky není hladké a dochází ke skřípání dřeva o dřevo). Čekáme na technika IKEA, který přijde kuchyni přemontovat. Pan Filipčík slíbil dodání účtenek za spotřebiče a kuchyni IKEA. To nedodržel. Museli jsme požádat IKEU, aby nám je dodatečně předala (což nebylo příjemné, protože je potřeba dokázat, že se opravdu nějaký nákup stal). Okamžitě jsme pana Filipčíka konfrontovali s chybami. Pan Filipčík přestal komunikovat. Nereagoval ani na jeden e-mail, SMS a ani pokus o telefonát. Bordel na chodbách, špantá docházka na pracoviště (20 minut sedí pod barákem v autě a kouří), zamčený kolega na balkoně (chodili kouřit), omlácená vchodová futra, futra do dětského pokoje, který jsme jim zpřístupnili pro uložení nářadí, futra do koupelny, omlácené zdi na chodbě, chybějící přechodky mezi místnostmi, arogantní jednání při poukázání na každý nedostatek, výhružky manželce (když jsem nebyl přítomen a pozvali jsme si stavební dozor) atd. - je toho dost. Máme strach, co na nás ještě vybafne. Tohoto "řemeslníka" jednoznačně NEDOPORUČUJEME. AKTUALIZACE 18. 9. 2019 Doplním pouze, že dnes byla kuchyni zkontrolovat sama IKEA. Došlo ke špatné montáži některých korpusů, dvířek myčky (které jsou montáži nenávratně poškozeny a musí se vyměnit), absence termoizolační pásky u myčky (která je zdarma k myčce Ikeou dodávána), čímž dochází k pohybu materiálu, nesedící baterii, která je nakřivo (ale pan Filipčík ji "dokurvil" silikonem) a špatnému přimontování dveří do ledničky a mrazáku. Pracovní deska se musí sundat a předělat - spára, kterou špatným měřením pan Filipčík vytvořil, je proti normám a nesmí vedle varné desky být. Prací pana Filipčíka byli zděšeni a vyžádali si jeho IČ. Odhad opravy je prozatím 5 000 Kč + práce.

Dodavatel

Jiří Filipčík

Rekonstrukce bytových ( kompletní rekonstrukce bytů) a nebytových prostor, výstavba rodinných domů.

Oprava / seřízení pantů futer
5.0

Hodnocení

Naprostá spokojenost s přístupem a prací pana Šťastného a jeho ženy. Jsou sehraní a práce jim šla dobře od ruky. Panty srovnány, přivařeny, dveře a futra poštelovány, takže se dá otevírat a odemykat bez zbytečného odporu, západka správně zapadá. Mohu jen doporučit

Dodavatel

Petr Šťastný

Dobrý den. Zabývám se řemeslnou prací, která obnáší svařečské a zámečnické práce drobných a středních oprav, svařování oceli a nerezi formou TIG. Touto řemeslnou prací se zabývám víc jak 18let. Mám platné certifikáty ke sváření ocelových, plechových dílů a konstrukčních ocelí, dále nerezových ocelí všech profilů a plechů. --Výroba pojezdových bran (dvoukřídlých), výroba vchodových branek, plotů, stříšek, zábradlí, mříží, sušáků na prádlo, nájezdů pro kočárky a invalidní vozíky, dále výroba popelnicového stání, atd. --Opravy kovových garážových vrat ( ne sekvenčních), branek, kancelářských židlí i interiérových židlí, pojezdových i dvoukřídlých bran, kovových zárubní a pantů, opravy kovových dveří u sklepních kójí a mnoho dalšího.

Broušení podlah
1.0

Hodnocení

Velmi silně nedoporučuji nechat si od pana Bikára cokoliv dělat. Pokud budete trvat na kvalitně provedené práci a nespokojíte se s prvotřídní fušeřinou, budete odesláni do ženských rodidel a bude s vámi jednat jako byste ho okrádali a on přitom provedl jen to nejlepší. A dále pan Bikár velmi lže. Zároveň nerozumím, jak je možné, že byl někdo s jeho prací spokojen. Buď jsme se mu od začátku nelíbili (potom nechápu, proč o zakázku stál), nebyl střízlivý, nebo lidi píšou recenze, aniž by opravdu zhodnotili výsledek. Práce byla provedena nedbale, nevhodnými postupy a vznikla neopravitelná místa. Následuje popis provedení zakázky: Na základě e-mailové komunikace a telefonních hovorů jsem se dohodli s panem Aloisem Bikárem na opravu opotřebené podlahy. Na základě dohody na místě mělo dojít k přebroušení podlahy, její nalakování a zatmelení spár, a to takovým způsobem, aby v případě rozlití vody nezatekla tato mezi jednotlivé díly podlahy a nemohla způsobit bobtnání či jiné poškození podlahy. Na základě tvrzení p. Bikára nemělo dojít k výměně lišt, protože je to dle jeho slov zbytečné a on rozhodně při broušení lišty neoddělává. Na broušení okrajových částí podlahy následně zvolil nevhodné nářadí a vytvořil na velkém množství míst probrus. Zároveň při této činnosti poškodil většinu soklových lišt (na 70 metrech lišt byly nepoškozené 2), všechny přechodové lišty mezi pokoji a všechny futra, dále poškodil rám od dveří na balkon a dveře do koupelny. Při konfrontaci s těmito škodami prohlásil, že přece teď nebude sundávat lak co už na podlahu nanesl. Nakonec bylo dohodnuto, že zaplatí nové lišty, tedy my je koupíme a on jejich hodnotu odečte z výsledné částky. A dále bylo dohodnuto, že zmírní probrusy do pozvolnějších, aby nebyly tolik vidět, futra prý zadělá nějakou páskou, aby to nebylo vidět. Částečná oprava probrusů proběhla až poté, co jsme ho dvakrát upozorňovali na poškozená místa, a když ani podruhé neopravil co měl, jsme museli místa označit papírovou páskou. Při kontrole odmítl vysát přebroušená místa, abychom se na podlahu mohli pořádně podívat, takže jsme to museli kontrolovat pohmatem. Bohužel jsou místa stále velmi viditelná, ale pokud by to byl jediný problém, tak bychom byli ochotni to neřešit. O opravu futer se p. Bikár ani nepokusil. Přechodové lišty jsou nalepeny tak, že pořádně nedrží a opravdu přilepené jsou pouze z části a zbytek odstává. Při odstraňování starých poškozených lišt odloupal větší množství barvy ze stěn, ale zatřel pouze některá místa, a to ještě mnohdy způsobem, který je nedostatečný. K tomu, že pod některými lištami neodstranil původní tmel, na místech přechodových lišt nechal původní lepidlo, použil více rozdílných barev tmelu v rámci jednoho pokoje, tmel na spoustě místech odstává a má na sobě větší množství nechaných kusů od přejetí stěrkou, se ani nebudu vyjadřovat. Zároveň při odstranění lišt, došlo k odchýlení jednoho podlahového prkna. Jestli ho předtím držela lišta anebo to bylo způsobeno něčím jiným nevíme. Domluvili jsem se, že v místě pod lištou toto prkno nastřelí, aby drželo a nemohlo se o něj zavadit. Udělal to však vedle lišty a to způsobem, že z podlahy trčí kus ostrého hřebíku. Pan Bikár celou dobu tvrdil, že všechny spáry, které se nezalepí lakem, bude opravovat až na konec, že celoplošné tmelení není potřeba. Ve výsledku však částečně zatmelil pouze některé spáry, a to ještě takovým způsobem, že vedle tmelu zůstala mezera a tmel je propadlý. Tudíž v žádném případě nebyla splněna původní dohoda o ochraně proti rozlité vodě. Dále je podlaha na omak velmi hrubá a na spoustě míst zůstaly stopy po broušení. Hrubost také způsobuje prach a další nečistoty zalepené v laku, a to ve velkém a viditelném množství. Zároveň po sobě neuklidil a nechal nám tu veškerý odpadový materiál, který vznikl při realizaci zakázky, a to včetně nevysáté podlahy v koupelně a v šatně, kam si odkládali věci a nářadí. Fotodokumentace škody a neodborně provedených prací jsou dostupné v Google albu na tomto odkazu: photos.google.com/share/AF1QipNOu9jCENCFSFgHZnSk6UsdrHVXkVLA2gCZvlkljfn6Aa7VR2JH6amCALlGs3r2Fg%3Fkey%3DYTI3SmhjMVloTmpPN3F4cmdCYThLSDhTQWV1Vmp3 . Výběr fotografií přikládám. Poté co zaschnul lak a byli jsme se podívat na výsledek, jsem se, při telefonické konfrontaci s vadami, které na podlaze jsou, dozvěděla, že to v žádném případě, že vše zatmelil a na opakování že nezatmelil, mi bylo řečeno cituji: “Jděte už do piči” a položil telefon. Vzápětí volal opětovně a začal mému muži tykat, začal ho urážet a byl velmi agresivní. Aktuálně je odeslána výzva k vrácení záloh přes datovou schránku a pokud k tomu nedojde, budeme celou věc řešit soudně. Fotky výsledku od pana Bikára jsou velmi zavádějící a schválně vynechávají poškozená místa. Jsou foceny s nezaschnutým lakem, aby nebyly vady vidět. Zároveň nejspíš při tvorbě fotografií způsobil velké množství nečistot, které se v laku nachází, protože některé vypadají jako vlákna z ponožek. PS: reakce na komentář pana Bikára: Vzhledem k vašemu písemnému projevu se nyní přikláním k variantě omamných látek. Nesplnil jste, co jste se zavázal splnit, a teď se velmi divíte, že se našel někdo, kdo se brání. Zatmelené spáry jsme viděli až teď a ten bordel v zaschlém laku jste tam taky nadělal až na závěr (asi jako naschvál), zbytek jste neustále opakoval, že pak nebude vidět a aha ono to vidět je. Pokud není řemeslník schopen udělat práci, aniž by nad ním někdo práskal bičem svědčí pouze o jeho poctivosti. Lží jste přiměl manžela jet kupovat lišty, vybral, co si myslel, vy jste mu následně doporučil koupit stejné lišty, jen v širší variantě. Domluvili jsme se, že zaplatíte ty co jste zničil, o půlce nepadla řeč, to jste začal vytahovat až ve chvíli, kdy jsme vám oznámili, že zničené jsou lišty skoro všechny a tudíž musíte všechny nahradit. Takže nám laskavě vraťte peníze a buďte rád, že vás nepoženeme k soudu, protože i slepý soudní znalec pozná, že jste to zničil. Baterku jsem si na to vzala ve chvíli, kdy jste chtěl, abychom se na něco podívali večer a baterka sloužila k alespoň částečné kompenzaci denního světla. Pořád opakujete, co chci zadarmo, ale zničil jste nám podlahu, tak že již nejde opravit a tím pádem jste nám způsobil škodu ve výši minimálně sto tisíc, místo toho, abyste prostě dělal poctivě a dostal stejně poctivě zaplaceno. Tak funguje reklamace, pokud máte něco opravit a místo opravy věc poškodíte, musíte uhradit vzniklou škodu. Přečtěte si zákony, protože já je četla a svá práva znám. Tak laskavě přestaňte lhát, je to velmi ubohé. PSS: dořešení případu: Poté, co jsme panu Bikárovi vysvětlili, že v případě, že nám nevrátí námi vynaložené prostředky, budeme celou věc řešit soudně a nahlásíme ho k prošetření příslušným orgánům, naznal, že ho vyjde levněji nám peníze vrátit. Bohužel se to opět neobešlo bez vykřikování, že nám nic dávat nebude a proč by jako měl platit za lišty, které tam máme my. Dokonce, že prý má taky právníka, čemuž bychom asi byli ochotni věřit, protože někdo jeho postoj změnit musel a musel mu vysvětlit, že vrátit nám peníze je opravdu to nejlepší co může udělat.

Dodavatel

Radek Bařina - Alois Bikár

Má práce je zaměřená na renovaci parket.Realizuji i nové podlahy vinylové a plovoucí. To vše dělám s radostí

Renovace dvou vestavěných skříní
1.7

Hodnocení

Zakázka byla na renovace dvou vestavěných skříní - menší v kuchyni a větší v chodbě. Zhodnotím jednotlivé části zvlášť: Chodba vnitřek: Držáky několika polic jsou mírně nakřivo, tam ale bude stačit vyrobit nové s dírami o kus vedle a nahradit ty současné. Relativně jednoduchá oprava. Chodba vnější strana (dveře): Tady jsme ze začátku řešili jestli vzít současné dveře s panty a jen je namalovat, opravit a namontovat nové úchytky, nebo nahradit novými. Dodavatel mne přesvědčoval, že výroba nových bude levnější a výsledek bude lepší. Nebyl. Stará dveře byly sice ošuntělé, ale šly otevírat i o téměř 180 stupňů, takže k věcem ve skříni byl pohodlný přístup. Nové dveře nelze otevírat o více než cca 90 stupňů, pravé křídlo pak kvůli křivě namontovaným pantům a příliš velkým šroubům nedrží otevřené a zavírá se (otevření o více než 75 stupňů už páčí pant ze dřeva). Nové dveře ani nelícují - u horního okraje sedí, u dolního se ale rozjíždějí. U horních dvířek při prvním pokusu o montáž šly otevírat asi jen o 45 stupňů (asi špatné měření ...), ale způsob jakým dodavatel toto opravil mi přijde naprosto nešťastný. Dodavatel velmi necitlivým způsobem ohlodal lištu, tak, že sice dveře jdou otevírat alespoň o 90 stupňů, ale vypadá to jako by to tam ohlodal bobr. Ve výsledku je nový stav tak špatný, že to bude nutné předělat a dodavatel tady nadělal více škody než užitku. Kuchyň vnitřek: Barva použitá na vymalování vnitřní strany se druhý den začala loupat, takže budu muset police vyndat, znovu vnitřek namalovat a pak police dát zpátky. Práce navíc ... Police jako takové vypadají dobře, akorát bylo dodáno o jednu polici méně než jsme si během měření naplánovali (takže tu poslední polici si budu muset zařídit asi sám) Jinak ok. Kuchyň vnější strana (dveře): Zde jsou panty skryté v rohu a jelikož jsou dveře u zdi, otevírání o 90 stupňů funguje (lze otevřít co dovolí zeď) Další připomínky: Dodavatel by si měl dávat větší pozor při malování. Jednou šlápl na namalované futro a barvu pak roznesl po linoleu. Jednou jsem pak našel barvu nakapanou i na parketách V obou případech jsem si barvy všiml včas a utřel ji dřív než zaschla a udělala neodstranitelné fleky, ale toto by se stávat nemělo. Celkový verdikt: Skříň v kuchyni bude stačit lehce dodělat (vymalovat a dát chybějící polici), u skříně v chodbě bude nutné dveře předělat - stav ve výsledku je horší než předtím, navíc teď bude potřeba nahradit zničenou lištu která před započetím prací byla dobrá, vnitřek pak už snad jen drobné úpravy. Na předělání si ale rozhodně pozvu někoho jiného.

Dodavatel

Ivan Selegen

Rekonstrukce bytu na klíč. Montáž kuchyně, vyroba nabytku na miru. Zamečnik, Malíř, Natěrač, Udržbař, Uklid, Uklidove prace, Demontaž, Renovace, Oprava, Montaž, Sadrokaton, Dlažba.

Štuk a výmalba dvou pokojů
4.0
89 000 Kč

Hodnocení

Rychlá domluva, přijeli ve smluvený termín a čas, dokonce i dříve. I v oba květnové státní svátky a v sobotu, což se jen tak nevidí. Realizace byla hotová za 8 dnů. Kvalita práce byla dobrá, avšak nějaké nedostatky se našly. Neoblepená futra u dveří, takže finální malba po celém obvodu futer, lehce odřená umyvadlová baterie, sprchová vanička a krabička na kabely na internet, ale nic extra hrozného. Finální podepsaná cena se také navýšila, ale domluvili jsme se na kompromisu. Finální výsledek dopadl dobře, takže mohu doporučit dalším zájemcům o jejich služby.

Dodavatel

Milan Billý

( Provádím veškeré Zednické práce ) Omítky-štuk-lepidla s perlinkou-zateplení fasády- demolice-zemní práce - rekonstrukce-kanalizace-přípojky-zamkové dlažby - obrubník- ploty- obklady-dlažby - …..

Načítám recenze…

Najděte řemeslníky pro váš další projekt

Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.

Kolik to bude stát

Ceny v kategorii dveřní futra

Oprava posuvných dveří
Úvaly
2 500 Kč
Posuvné dveře do pergoly
Předměřice nad Jizerou, okr. Mladá Boleslav
25 000 Kč

Jak se vyhnout fušerům

Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky

Potřebujete poradit?