Bazény


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Likvidace betonového bazénu a chodníku + násled...

5.0
— Kč
Likvidace betonového bazénu a chodníku + následné zahrnutí zeminou
Likvidace betonového bazénu a chodníku + následné zahrnutí zeminou
Zadání
Dobrý den, zakázka by se skládala: - likvidace betonového bazénu (rozměry přibližně 5,5x2x1,2 metrů a síla zdiva 30 cm) - likvidace přilehlé… Více
Hodnocení
Pan Horvát i s týmem dorazil na čas, s dobrou náladou se okamžitě dali do práce a během jednoho dne dílo dokončili.
Dodavatel
Milan Horvat
Kralupy nad Vltavou

Rekonstrukce dřevěné chatyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Rekonstrukce dřevěné chaty
Rekonstrukce dřevěné chaty
Rekonstrukce dřevěné chaty
Zadání
Mám zájem o částečnou rekonstrukci dřevěné chaty (6x6 m). Jde zejména o renovaci dřevěných stěn, oprava betonové podlahy uvnitř, nové dřevěné oblože… Více
Hodnocení
Výborné jednání a komunikace velmi na úrovni. Pan Tegi je velice vstřícný a zároveň organizovaný, takže vždycky bylo vše transparentní a jasné - jak ohledně nákladů, tak i postupu práce a dalších po… Více
Dodavatel
AZEL s.r.o.
Kralovice

Oprava povrchu nerezových ploch u bazénuTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Oprava povrchu nerezových ploch u bazénu
Oprava povrchu nerezových ploch u bazénu
Zadání
Dobrý den, poptávám opravu zašlých a jinak poškozených povrchů nerezových ploch u bazénu, lze-li, tak za jeho provozu. Jedná se o plochy nad hladin… Více
Hodnocení
Bezvadny projekt Nejremeslnici.cz mi opet potvrdil svou ulohu na trhu. Diky. Nejen jste mi "sehnali" dodavatele, ale s vysledkem prace jsem spokojeny a mohu jen doporucit. A dekuji tim i panu Šímo… Více
Dodavatel
Václav Šíma
Hradec Králové

Dřevoplastová terasa u venkovního bazénu

4.0
— Kč
Zadání
venkovní bazén na zahradě, rozměz 3x8 metrů, potřebuji udělat dřevopplastovou terasu.
Hodnocení
Rychle a dobře provedené.
Dodavatel
MahonyDesign s.r.o.
Praha 6

Dveře ve stylu loftTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Dveře ve stylu loft
Dveře ve stylu loft
Zadání
malá technická dvířka k bazénovému čerpadlu
Hodnocení
Dobrý den, toto byla již třetí zakázka a opět na výbornou. Musím opět doporučit. Václav Havrda
Dodavatel
Gennadii Sydorenko - kovstyly
Hořesedly

Kryt na bazén

1.0
— Kč
Zadání
Kryt na kulatý bazén
Hodnocení
T. F. neboli JT k., Zastřešené bazénů, momentálně má nové stránky A.A. Je to podvodník, již konečně obviněný. Za podvody ze 3 miliony. Dnes už nejspíš víc , stále pokračuje . Musím dát, alespoň je… Více
Dodavatel
u416663

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?