Zahradní dlažba


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Dlažba na balkon, oprava balkonu a střechy u g...

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebovala bych opravit 2 balkony 1x5m a rovnou střechu garáže v Borovanech. Netrvám na dlažbě u balkonu, dají se použít i jiná řešení.… Více
Hodnocení
Jednání velmi slušné, dokončená práce vypadá dobře. Jestli poteče do garáže, ukáže čas, zatím viditelné závady nevidím. Měla jsem pouze představy o rychlejší realizaci, na druhou stranu měla firma… Více
Dodavatel
Ponett - stavby.cz s.r.o.
Praha 15

Položit dlažbu

5.0
49 000 Kč
Položit dlažbu
Položit dlažbu
Položit dlažbu
Zadání
Jedná se plochu cca 35 m2 na zahradě u domu v Jindřichově Hradci. Chceme položit dlažby z betonových dlaždic 50 cm x 50 cm. Na podzim jsme přijali n… Více
Hodnocení
Jednání s panem Světničkou bylo rychlé a velice vstřícné. Vlastně nás zachránil z velice svízelné situace. Na zakázce pracoval s kolegou. Oba pracovali velice intenzivně a precizně. Neměli žádný pro… Více
Dodavatel
Petr Světnička
Soběslav

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Podrobnější témata

Podobné vyhledávané výrazy

Potřebujete poradit?