Sruby na klíč


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Kolik dodavatelů je ve vašem dosahu?

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Srub

5.0
— Kč
Srub
Srub
Srub
Zadání
Výroba a montáž malého kanadského srubu o půdorysných rozměrech 5x5m s verandou. Použitý materiál: smrková kulatina o průměru 20-26cm
Hodnocení
Kvalita a odborná realizace předčily moje očekávání.Konečně firma která dodržela do posledního jak cenu,tak i kvalitu a termín,nemluvě o skutečné profesionalitě a znalostí při stavě srubů což se čas… Více
Dodavatel
Rudolf Zubalík
Rožná

Srubová, autobusová zastávka Dvořiště

5.0
— Kč
Srubová, autobusová zastávka Dvořiště
Srubová, autobusová zastávka Dvořiště
Srubová, autobusová zastávka Dvořiště
Zadání
Výroba a montáž autobusové zastávky pro malebnou obec Dvořiště ukrytou mezi vysokými kopci drsného kraje Vysočiny. Rozměry celé stavby jsou 3,5 x2,… Více
Hodnocení
S prací jsme spokojeni,termín byl dodržen dle domluvy,komunikace byla bez problému,můžeme jenom doporučit.
Dodavatel
Rudolf Zubalík
Rožná

Srubový dům

5.0
— Kč
Srubový dům
Zadání
Dobrý den. Rád bych vás požádal o referenci k mnou odvedené řemeslné práci na vašem srubovém domečku. Předem děkuji Rudolf Zubalík
Hodnocení
Spokojenost s prací na srubu, dobrá domluva i odvedená práce. Jen více takových šikovných a ochotných řemeslníků.
Dodavatel
Rudolf Zubalík
Rožná

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?