Foukaná izolace


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Izolace dutiny stropu nad bytem v BD

4.0
— Kč
Zadání
zateplení horního bytu v bytovém domě, foukaná izolace - vata
Hodnocení
termín dodání ihned, komunikace s dodavatelem výborná, cena odpovídá výkonu, hrubý úklid proveden pracovníky firmy
Dodavatel
Foukané izolace s.r.o.
Cheb, pobočky Brtnice, Křenovice, Havířov

Foukané izolace - minerální vata

4.0
— Kč
Zadání
Zafoukaní půdy minerální vatou na sádrokartónový podhled, jednalo se o složitější prostory půda není pochůzí, instalace z revízní lávky.
Hodnocení
S realizací jsem maximálně spokojen, byl dodržen termín i cena, výborná komunikace s panem Slováčkem.
Dodavatel
Foukané izolace s.r.o.
Cheb, pobočky Brtnice, Křenovice, Havířov

Montáž OSB desek a SDK podhledů.

5.0
— Kč
Zadání
Montáž záklopu z OSB desek (jako náhrada parotěsné folie) pro foukanou izolaci, s požadavkem na vzduchotěsnost s Blowerdoor testem. Montáž sádrokar… Více
Hodnocení
S panem Totkem jsme byli velice spokojení. Spolupráce s ním byla na jedničku. Vyhověl všem naším požadavkům a byl velice ochotný.
Dodavatel
Jaroslav Totek
Brno

Zateplení střechy

1.0
— Kč
Zadání
V pudnim prostoru potrebujeme upravit pod krytinou strechu tak, aby zde nebyly tak silne vykyvy teplot, coz se pak promita do teploty v pokojich v 1… Více
Hodnocení
Bohuzel, z optimisticke prvni navstevy a slibu nezbylo nic. Na nasi urgenci objednal na nas ucet material, a pak v dany termin realitace se se zpozdenim omluvil, ze na horecku, atd. .., zakazku jsme… Více
Dodavatel
Michal Mravec
Karlín

Otočení okapů

4.3
— Kč
Zadání
Poptáváme otočení 2 okapů (cca 10 m každý okap) včetně přesunu okapových svodů na dvoupodlažním rodinném domě z důvodu svedení dešťových vod do nové… Více
Hodnocení
S výsledkem jsem spokojen a můžu pana Slámu určitě doporučit. Uvítal bych pouze o něco detailnější rozpočet, vyhnuli bychom se tak drobnému nedorozumění.
Dodavatel
Jaroslav Sláma
Konice

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Potřebujete poradit?