Opravy praček


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava protékající WC ,ventil u WC i pračky

5.0
— Kč
Zadání
Prosím o uvedení nejbližšího termínu opravy a přibližné ceny.
Hodnocení
Byli jsme velice spokojeni s prací pana Vidláka. Termín byl dodržen na minutu,cenu vykalkuloval předem,takže vše v absolutním pořádku.Potřebovali jsme i nějaké rady,byl ochotný.
Dodavatel
Luděk Vidlák
Brno-jih

Oprava automatické pračky s vrchním plněním

3.7
— Kč
Zadání
Prosím o opravu automatické pračky značky Whirlpool s vrchním plněním. Pračka je cca 8 let stará, avšak není nijak zvlášť moc opotřebovaná, používá … Více
Hodnocení
S prací jsem byla spokojena. Termín realizace byl trochu problém, jelikož jsme nemohli najít termín, který by vyhovoval oběma stranám. Když už jsme ho našli, bohužel pan Otruba z důvodu zdržení na j… Více
Dodavatel
Josef Otruba
Velká Bystřice

Oprava pračky AEG LAVAMAT L 69682 VFLCTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Nezavírá výpustný ventil vody. Voda která je napustěna okamžitě vytéká.
Hodnocení
Oprava provedena profesionálně a naprosto perfektně. Děkuji,Jos.Pos.
Dodavatel
Jiří Langer
Olomouc

Oprava pračky Elektrolux LavamatTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Mechanická závada na pračce, při otáčení bubnu pračky se ozývalo pravidelné klepání se zvyšující se intenzitou při vyšších otáčkách bubnu.
Hodnocení
Opravář se dostavil do dvou dnů po kontaktu. Prohlédl pračku zjistil příčinu závady - opotřebené kolo řemenice pro pohon bubnu - nutná výměna. Po obdržení vadného dílu (po týdnu) provedl výměnu vadn… Více
Dodavatel
Bubeník Martin
Březina

Oprava myčky AEG, pračky BOSH

5.0
— Kč
Zadání
Krásný den, myčka při napouštění vody vyhodila pojistky a pračka při praní také, při zapnutí hučí (asi běží čerpadlo), voda se nenapouští. Potřeb… Více
Hodnocení
Doporučuji :-)
Dodavatel
Jiří Langer
Olomouc

Oprava pračky

1.0
— Kč
Zadání
Jejich nabídka se nezakládá na pravdě. Domácí spotřebiče již neopravují :(
Hodnocení
nespokojená
Dodavatel
Elektroservis Komárek
Olomouc 9

Montáž svítidla a připojení pračky

5.0
— Kč
Zadání
Oprava elektroinstalace kuchyňské linky včetně připojení pračky a montáž svítidla v jídelně.
Hodnocení
Jsem velmi spokojená s vykonanou prací. Jedná se o dochvilného, spolehlivého a velmi kvalifikovaného mladého muže. Našel příčinu závady, tu odstranil. Velmi doporučuji.
Dodavatel
DH ELEKTROINSTALACE s.r.o.

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?