Opravy praček


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava vodovodního potrubíTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Oprava vodovodního potrubí
Oprava vodovodního potrubí
Oprava vodovodního potrubí
Zadání
V našem rodinném domě v Pelhřimově (Zahradní ul. 930) byl před lety, v rámci výstavby nové bytové jednotky, konkrétně kuchyňky, v poschodí instalová… Více
Hodnocení
rychlé jednání, profesionální výkon, kvalita
Dodavatel
alma aqua s.r.o.
Černovice

Opravy praček

5.0
1 Kč
Zadání
zánovní pračka AEG , horní nakladaní Programátor reaguje nenapouští ani nevypouští vodu. Naposledy prala před rokem , potom 1 sezonu stala v su… Více
Hodnocení
bezva
Dodavatel
Radek Pospíchal - RP Expert
Nová Ves u Chýnova

Oprava řídící jednotky pračky Whitlpool

5.0
— Kč
Zadání
Potřeboval jsem opravit nefunkční řídící jednotku pračky Whirlpool.
Hodnocení
Velice rychlé a vstřícné jednání. S tak vynikajícím přístupem jsem se již dlouho nesetkal. Služby pana Jelínka mohu vřele doporučit.
Dodavatel
KS Electronic - Martin Jelínek
Nepolisy

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?