Kovovýroba


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Kovovýroba

5.0
— Kč
Kovovýroba
Zadání
Pro bytový dům poptávám mříže do sklepních okének. Pozink, dvě příčky. Rozteč příček 160 mm, 12 oken šířka 800 mm, 2 okna šířka 480 mm.
Hodnocení
Skvělá, precizní práce. Každá svařovaná mříž musela být do každého okna velmi pečlivě zaměřena. Včetně čisté montáže na místě. Máme již dohodnuté další práce na našem bytovém domě.
Dodavatel
Šťastný Petr
Pardubice - Svítkov

Nájezdové ližiny pro sekačku, kovovýroba

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebovali bychom vyrobit nájezdové ližiny, které by se umístily na sklepní schodiště, cca 2,5 metru. Účelem ližin by byla přeprava seka… Více
Hodnocení
byli jsme s odvedenou prací spokojení
Dodavatel
Pavel Morávek
Staré Hradiště

Výměna zámkuTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebujeme vyměnit zámek u bytu naší maminky. Paní pečovatelka, která k ní ráno chodí, se nemůže dostat dovnitř, protože má maminka zara… Více
Hodnocení
Na práci pana Šedivého jsem ocenila rychlost, spolehlivost a solidnost. V případě potřeby se na jeho firmu znovu obrátím.
Dodavatel
Luboš Šedivý-Kovovýroba
Nový Bydžov

Rekonstrukce oplocení rodinného domu

4.0
— Kč
Rekonstrukce oplocení rodinného domu
Rekonstrukce oplocení rodinného domu
Rekonstrukce oplocení rodinného domu
Zadání
Odstranění původních dřevěných plotových dílců, branky, brány a betonových stříšek. Natažení perlinky a omítky a položení betonových zákrytných dese… Více
Hodnocení
Celkově jsme byli s realizací velmi spokojeni. Snad jenom termín dokončení mohl být sjednán kratší, protože potom na naši další zakázku, boční oplocení pozemku, vyšla doba na měsíc říjen, která není… Více
Dodavatel
Kompletservis - Jiří Šimon
Pardubice - Černá za Bory

Poptávka na zhotovení mřížky do ptačí kleceTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Poptávám zhotovení mřížky do papouščí klece z aluminia (hliník) 87 x 69 cm dle připojené skicy (PDF v příloze).
Hodnocení
Není nic, co by nebylo OK ;-)
Dodavatel
KOVERO.EU s.r.o.
Úvaly

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?