Kované zábradlí


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Kované balkonové zábradlí s montážíTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Kované balkonové zábradlí s montáží
Kované balkonové zábradlí s montáží
Kované balkonové zábradlí s montáží
Zadání
Do RD poptávám kované zábradlí s montáží. Na obrázku domu je vidět výška ve které bude montáž probíhat. Jsou tam taky vidět úchyty ke kterým lze záb… Více
Hodnocení
S výsledkem jsem maximálně spokojená! Nakonec jsme společně s panem zámečníkem-kovářem vymysleli trochu jiné zábradlí než jsem chtěla původně a myslím že výsledek není vůbec špatný. Škoda že fotka … Více
Dodavatel
Radomil Zounek
Domašov

Zábradlí balkon.Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
25 000 Kč
Zábradlí balkon.
Zábradlí balkon.
Zábradlí balkon.
Zadání
Zábradlí pro rodinný dům před rekonstrukcí domu. Kombinace klasických ocelových profilů z kovanými prvky. Povrchová úprava prášková vypalova… Více
Hodnocení
Dávám 7 hvězdiček. Opravdu skvěle odvedená práce jak samotného zábradlí tak montáže, přijel jsem z dovolené a zábradlí bylo na místě super překvapení. Výborná komunikace. Po skoro dvou letech je … Více
Dodavatel
Zbyněk Král - LAKR zámečnictví a kovovýroba
Prostějov

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?