Samostatné stavby


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Plastová okna RD novostavba

4.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, žádáme o cenovou nabídku na dodávku a montáž plastových oken do novostavby RD v Lukách nad Jihlavou. Parametry: Trojskla, polodekor, … Více
Hodnocení
Ano, ale vybrali jsme jiného dodavatele, kterého jsme si sami našli. Z portálu nebyly dobré reakce a nabídky.
Dodavatel
PLASTIKOV, s.r.o.
Jihlava

Zemní práce - terasaTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.0
28 921 Kč
Zemní práce - terasa
Zemní práce - terasa
Zemní práce - terasa
Zadání
Stavba betonové terasy s dlažbou 5.8m x 4.2m s plánovaným budoucím zastřešením. Základy již vykopné materiál - dlažba vlastní
Hodnocení
Vše proběhlo dle plánu, slíbený rozpočet byl dodržen. S výsledkem jsem spokojený, p. Krause mohu doporučit. J.N.
Dodavatel
Jiří Kraus
Trebic

Venkovní terasa

1.0
— Kč
Venkovní terasa
Venkovní terasa
Venkovní terasa
Zadání
Poptávám realizaci venkovní terasy k bytu ve 2. patře bytového domu. Místo realizace je Havlíčkův Brod. Terasa bude mít rozměry zhruba 13mx4m (podr… Více
Hodnocení
Pán si vybral zálohy a nic nezrealizoval. Nnyí je na něj podaná žaloba a soudíme se o vrácení peněz ze zálohy. Nikdy si od tohoto pána nenechávajte nic realizovat, je to podvodník.
Dodavatel
Milan Sobotka - zamkovtvar
Humpolec

Rekonstrukce chatky 25 m

5.0
— Kč
Rekonstrukce chatky 25 m
Rekonstrukce chatky 25 m
Rekonstrukce chatky 25 m
Zadání
Rádi bychom zrenovovali vnitřní prostory dřevěné chatky. Jedná se o chatku o velikosti necelých 25 metrů, chtěli bychom - uvnitř zbourat 2 stě… Více
Hodnocení
S realizací jsme moc spokojeni, vše proběhlo dle domluvy a bez problémů.
Dodavatel
Milan Šedivý fa.Höri
Kutná Hora

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?