Zasklívání balkonů a lodžií


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Zasklení dvou lodžií

1.0
— Kč
Zadání
Zasklení dvou šestimetrových lodžií, smlouva podepsána v půlce října, zaplacena záloha 24 500Kč (50% ceny), k zasklení mělo dojít v kterémkoliv víke… Více
Hodnocení
Již přes týden má p. Provazník vypnutý telefon. Kontaktovali jsme výrobce. Ten potvrdil, že spolupracuje s p. Provazníkem, má tam objednané nějaké zakázky, ale tu naši tam po měsíci a půl nedohledal… Více
Dodavatel
Zaskleny balkon, Ivo Provazník
Havlíčkův Brod

Zasklení lodžie

1.0
— Kč
Zadání
zasklení lodžie - srpen 2010
Hodnocení
Proti panu Provazníkovi bylo zahájeno trestní stíhání dle ust. § 160 odst. 1 tr. řádu pro zločin podvodu. Cestou Okresního státního zastupitelství v Havlíčkově Brodě bude věc předána Okresnímu soudu… Více
Dodavatel
Zaskleny balkon, Ivo Provazník
Havlíčkův Brod

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Podrobnější témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?