Rekonstrukce společných prostor v domě


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Rekonstrrukce elektro

5.0
— Kč
Zadání
V následujících měsících plánuje naše SVJ Benešovo nábřeží na výše uvedené adrese rekonstrukci stávajících elektrických rozvodů ( stupa… Více
Hodnocení
Výborné
Dodavatel
Ondřej Rudecký
Zlín

Oprava osvětlení ve skleníchTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

4.0
11 800 Kč
Zadání
Dobrý den, potřebujeme rekonstrukci osvětlení ve společných prostorách sklepů v bytovém domě SVJ. V současné době je ve sklepě 11ks svítidel a počet… Více
Hodnocení
Na hodnocení kvality je brzy.
Dodavatel
NET-care, s.r.o.
Brno

Bezprašnost betonových podlah.Vytvořit hladkou ...

4.3
— Kč
Zadání
Jedná se o společné sklepní prostory v panelovém domě. Plocha cca 100 m2. Termín podání nabídky do 31.10.18
Hodnocení
Dohodnutý termín byl dodržen . Komunikace vstřícná bezkonfliktní. Pro účely prostorů je provedená akce plně vyhovující. Byla dodržená sjednaná cena.
Dodavatel
Petr Staněk - Allmont-profi
Brno

Zhotovení přípojky k pračce (voda, odpad, řezán...

1.3
8 500 Kč
Zadání
Dobrý den, prosím o nabídku ceny a dostupnosti vaší firmy v průběhu březena 2012 pro zhotovení přípojky vody a odpadů pro pračku ze stoupaček. By… Více
Hodnocení
Zcela neprofesionální jednání, bez předchozího zjištění situace přijeli 3 řemeslníci, pak hodinu tvrdili, že to nejde a že je pátek a že to nestihnou, nepoklidili po sobě, takže zůstal centimetr pra… Více
Dodavatel
Radeco spol. s r.o.
Moravany u Brna

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Potřebujete poradit?