Servis elektrospotřebičů


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava trouby Fagor

5.0
1 200 Kč
Zadání
Přestala mi fungovat vestavěná trouba Fagor6H-185 B ( 901015663 ) (stáří 9 let), pouze horký vzduch nefunguje (hučí, svítí, nehřeje) ostatní funkce… Více
Hodnocení
Vše proběhlo, jak mělo, za dohodnutou cenu.
Dodavatel
Jiří Macek - opravy elektrospotřebičů
Dvůr Králové nad Labem

Oprava horkovzdušné trouby Fagor

5.0
— Kč
Zadání
Potřebuji opravit horkovzdušnou troubu Fagor Innovation Class A, model 5H-803 X. Při zapnutí horkého vzduchu neohřívá, ani teplotu neudrží. Při klas… Více
Hodnocení
Vše v pořádku
Dodavatel
u166359

Oprava pračky Whirlpool

5.0
— Kč
Zadání
Poptávám opravu pračky Whirlpool AWO/C 6314. Podle hluku z bubnu myslím, že se jedná o špatné ložisko. Také má buben při mírném cukání rukou patrnou… Více
Hodnocení
Závada na pračce byla odstraněna. Konečná cena byla o trochu nižší, než původní nabídka. Spokojenost. Jsem spokojen s kvalitou komunikace a časovou pružností pana Macka. Co se týká kvality provede… Více
Dodavatel
Jiří Macek - opravy elektrospotřebičů
Dvůr Králové nad Labem

Servis elektrospotřebičů

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den. Mám lednici FAGOR Innova ClassA- dva kompresory a nezdá se, že vy přestala chladit a mrazit, ale displej začal rychle blikat a i hlučně … Více
Hodnocení
Jsem velmi spokojená jak s přístupem tak s realizací. Oprava byla uskutečněna ještě týž den. Dávám velkou jedničku s hvězdičkou a doporučuji firmu k dalším realizacím.
Dodavatel
KS Electronic - Martin Jelínek
Nepolisy, okr. Hradec Králové

Servis elektrospotřebičů

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den,potřebuji opravit el.ohřívač vody značky Ariston 80 litrů.Přestal fungovat.Děkuji Strnad
Hodnocení
Dobrý den,klobouk dolů smekám před panem Marešem.Spolehlivý,poctivý řemeslník.Kdyby se všichni řemeslníci chovali jako pan Mareš,bylo by na světě lépe. Velmi doporučuji Strnad.
Dodavatel
Petr Mareš
Český Brod, okr. Kolín

Oprava vestavné trouby Candy

5.0
0 Kč
Zadání
Poptávám opravu vestavné elektrické trouby Candy FXE829VX. Pouze svítí hodiny, které v pravidelných intervalech střídá text "stop". Nereaguje na nic.
Hodnocení
Výborná komunikace, super přístup. Závadu jsme vyřešili na dálku, pouze radou. Tudíž pro pana Bulíčka žádný zisk... přesto byl ochotný zadarmo poradit, místo aby přijel a za peníze to vyřešil sám. … Více
Dodavatel
Martin Bulíček
Horní Kruty, okr. Kolín

Oprava sušičky prádla

5.0
1 800 Kč
Zadání
AEG Lavatherm 59850, kondenzační sušička s tepelným čerpadlem.Nefunguje displej a nejde spustit.
Hodnocení
S pánem výborná domluva, sušička opravená.
Dodavatel
T-LoGiC s.r.o.
Hradec Králové

Jde o televizi , Samsung.Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, obrazovka u televize nám z obou stran tmavne. Odchází obrazovka? Lze to opravit? Nebo je televize na odpis. Děkuji za odpověd. Marie Je… Více
Hodnocení
Vstřícnost a výborná komunikace .....
Dodavatel
Ing. Zdeněk Mach
Chlumec nad Cidlinou

Oprava pece LAC M 30 ZŠ TrutnovTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Oprava pece LAC M 30 ZŠ Trutnov
Oprava pece LAC M 30 ZŠ Trutnov
Oprava pece LAC M 30 ZŠ Trutnov
Zadání
Výměna topné spirály, oprava vyzdívky. oprava obruče víka + seřízení
Hodnocení
Renovace pece proběhla úplně podle mých představ. Vypadá uvnitř jako nová, věřím, že bude sloužit po této opravě ještě dlouho. Děkuji za 100% servis !!!
Dodavatel
HPservis pece s.r.o.
Rajhrad

Oprava sušičky AGG Lavatherm 57819

5.0
— Kč
Oprava sušičky AGG Lavatherm 57819
Oprava sušičky AGG Lavatherm 57819
Zadání
Pokud není sušička poloprázdná, nerozjede se. Motor hučí "naprázdno", je cítit spáleninou. Když otočím bubnem sušičky, jde to těžko. Pokud je v suši… Více
Hodnocení
Rychlé a solidní jednání, přiměřená cena, kvalitní oprava. Moc děkuji firmě T-LoGic. Určitě, pokud budu potřebovat, obrátím se už přímo na ni.
Dodavatel
T-LoGiC s.r.o.
Hradec Králové

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

 1. 1.
  Zadáte poptávku
 2. 2.
  Dostanete nabídky
 3. 3.
  Vyberete si řemeslníka

Od začátku do konce je to pro vás zcela zdarma.

Zadat svou poptávku

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?