Topenář


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Propojení krbových kamen s výměníkem s akumulač...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Propojení krbových kamen s výměníkem s akumulační nádrží
Propojení krbových kamen s výměníkem s akumulační nádrží
Propojení krbových kamen s výměníkem s akumulační nádrží
Zadání
Máme na RD tepelné čerpadlo, které vyhřívá akumulační nádrž a z akumulační nádrže je vytápěn náš RD. Rozhodl jsem se, že trochu diverzifikuji možnos… Více
Hodnocení
Pan Strouhal byl velice ochotný, práci odvedl perfektně. Pracoval ve sklepě, kde člověk tak nebazíruje na vizuálním efektu, ale přesto pan Strouhal provedl práci i vizuálně na jedničku. Celý systém … Více
Dodavatel
Lukáš Strouhal
Petřvald

Připojení kotle na tuhá paliva ke komínů

4.7
— Kč
Zadání
Připojení kotle na tuhá paliva Viadrus ke komínu.
Hodnocení
Velmi dobře odvedená práce.
Dodavatel
Josef Sikora - Kominictví
Koňákov

Instalace a napojení dvou radiátoru v rodinném ...Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Poptávka 1. Hledám topenáře, který by provedli instalaci a napojení 2 ks radiátoru v nově realizované půdní vestavbě v rodinném domku. Vytápěná plo… Více
Hodnocení
Práce provedena v termínu mého přání, přesně podle dohody, odborně a se vstřícným jednáním.
Dodavatel
Radim Oberherr
Dolní Lutyně

Výměna starého kotle na tuhá paliva za nový

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám nákup a následnou montáž kotle na tuhá palivá v rodinném domě v Háji ve Slezsku. Nový kotel by měl být určen pro spalování u… Více
Hodnocení
Skvělá práce. Co bylo domluveno, bylo včas splněno. Vše v perfektní kvalitě. Zařízeno i frézování a vložkování komína.
Dodavatel
Marek Fojtík
Chuchelná

Najděte si řemeslníka podle referencí.

Je to snadné

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?