Oprava ledničky


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava ledničky

5.0
— Kč
Zadání
Lednička nechladila
Hodnocení
Opravář ochotný, šikovný. Termín návštěvy přesně dodržel. Lednička v provozu.
Dodavatel
Kredba -Třebeš

Servis elektrospotřebičů

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den. Mám lednici FAGOR Innova ClassA- dva kompresory a nezdá se, že vy přestala chladit a mrazit, ale displej začal rychle blikat a i hlučně … Více
Hodnocení
Jsem velmi spokojená jak s přístupem tak s realizací. Oprava byla uskutečněna ještě týž den. Dávám velkou jedničku s hvězdičkou a doporučuji firmu k dalším realizacím.
Dodavatel
KS Electronic - Martin Jelínek
Nepolisy

Montáž kuchyně IKEA

4.7
— Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám kompletaci kuchyně od IKEA. Jednotlivé skříňky jsou rozpojeny po opravě stěn a výměně podlahy, tedy opětovné spojení skříněk, mo… Více
Hodnocení
Rychlá domluva, včas na místě, pečlivě odvedená práce. Lze jen doporučit!
Dodavatel
Jan Mlejnský
PRAHA 8

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Podrobnější témata

Potřebujete poradit?