Přístavba k rodinnému domu


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Přístavba k domu

5.0
— Kč
Přístavba k domu
Zadání
Dobrý den, kvůli přístavbě k domu (předsíň) potřebujeme, po dohodě se stavebním úřadem, doložit situační výkres s vyobrazením vzdálenosti k souse… Více
Hodnocení
I přes komplikace z naší strany vše bylo zdárně dokončeno.
Dodavatel
Ing. Ondřej Zástěra
Praha 8-Libeň

Rozvody elektřiny v domě - rekonstrukce a příst...

5.0
— Kč
Zadání
Potřebuji udělat rozvody elektřiny na domě. Rozměry domu jsou cca 12m na 6,6m cca 73m2. Jedná se o místnosti: kuchyně+obývací pokoj, chodba, zádveří… Více
Hodnocení
Všechno v naprostém pořádku. Pan Kotek vyhověl všem mým požadavkům i nesmyslným termínům. Doporučuji.
Dodavatel
Martin Kotek
Liberec XXV-Vesec

Základová deska + zámková dlažba

5.0
— Kč
Základová deska + zámková dlažba
Základová deska + zámková dlažba
Zadání
Základovou desku pod chystanou přístavbu k rodinnému domu a zámkovou dlažbu na nezpevněných plochách kolem domu.
Hodnocení
Spokojenost veliká, firma skvěle komunikuje, umí poradit, pracuje efektivně. Velká část prací proběhla bez přesného zadání (nevěděl jsem přesně jak to chci), použili své zkušenosti a zatím všechno f… Více
Dodavatel
Fajn Zedník s.r.o
Praha 6 Řepy

Fasáda a zateplení

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebujeme zateplit a natáhnout fasádu na zadní část domu. Jedná se vikýř, část rozdělenou přístavkem a nejvíce namáhanou část domu. V p… Více
Hodnocení
S praci jsme moc spokojeni. Jeste jsme objednaviu rozšířili a nic nebyl problém. Komunikace perfektní, našli si na nás čas okamžitě. Mohu jedině doporučit.
Dodavatel
Ján Koky
Hrádek nad Nisou

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?