Přípojka kanalizace


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Přípojka kanalizace

5.0
— Kč
Přípojka kanalizace
Přípojka kanalizace
Přípojka kanalizace
Zadání
Poptávám zhotovení přípojky kanalizace u rodinného domu. Výkop od domu ke kanálu cca 13m. Přípojka je za plotem v chodníku v hloubce 2m.
Hodnocení
Přijeli vždy ráno a makali. Spokojenost! Navýšení ceny akceptováno vzhledem ke skále a původně jsem nechtěl odvoz zbylé zeminy.
Dodavatel
Josef Stojka
Králův Dvůr

Přípojka kanalizace

4.7
— Kč
Přípojka kanalizace
Zadání
Mám zájem o realizaci přípojky kanalizace k rodinnému domu. Napojovat se bude na existující odbočku kanalizace, která je v hloubce 1,82 vzdálená od … Více
Hodnocení
Rychle a kvalitně odvedená práce, s panem Peterou byla skvělá komunikace. Díky!
Dodavatel
Petr Petera
Ostrov

Vodovodní, kanalizační a elektro přípojky

5.0
— Kč
Zadání
Sháním dodavatele na klíč pro provedení (i) vodovodní přípojky mezi čerstvě zhotovenou základovou deskou pro novostavbu rodinného domu a vodoměrnou … Více
Hodnocení
Skvělá komunikace, profesionálně odvedená práce, velmi operativní domluva, mohu vřele doporučit. Pro veškeré podobné budoucí práce číslo 1 v mém telefonu.
Dodavatel
Andrii Boichuk
Praha

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Potřebujete poradit?