Přípojka kanalizace


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Přípojka kanalizace

2.3
— Kč
Přípojka kanalizace
Přípojka kanalizace
Zadání
Z důvodu "chromého" ramene potřebuji realizovat přípojku na kanalizaci. Situace je komplikovaná tím, že je potřeba překlenout (zřejmě zavěšením) žum… Více
Hodnocení
Ačkoliv už jsem "vychladl", přesto musím zkušenost s touto partou popsat jako VELICE ŠPATNOU. Abych byl spravedlivý, dva chlapíci (ze čtyř, kteří přijeli) opravdu tvrdě a dobře pracovali. Byl domluv… Více
Dodavatel
Petr Ruszó
Brno

Přípojka vody a kanalizace

5.0
— Kč
Přípojka vody a kanalizace
Přípojka vody a kanalizace
Zadání
Jedna se o vybudovani pripojky vody a kanalizace v obci Dolany. Voda a kanalizace je v ceste vedle pozemku, ukonceni na zahrade v sachtach.
Hodnocení
Pan Behár reagoval okamžitě, ještě ten den co jsme se domluvili přijel na prohlídku. V podstatě okamžitě zahájili výkopové práce a přípravu výkopu pro uložení přípojek. Práce byla provedena bez jaký… Více
Dodavatel
Tibor Behár
Přerov

Přípojka vody a kanalizace

5.0
— Kč
Zadání
Oprava přívodu vody do kuchyně a koupelny v podkroví rodinného domu na Rusavě. Část trubek je volně položená za zdí směrem ven a část ve vnitřní čás… Více
Hodnocení
Pan Marecek je precizni, dodrzel termin a kvalitne provedl praci k nasi spokojenosti. Vrele doporucujeme
Dodavatel
Stanislav Mareček
Pržno

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Potřebujete poradit?