Využijte rychlé přihlášení nebo se registrujte




751 firem
Získejte nabídky zdarma
Víme, kdo je dobrý

Hodnocení
S panem Vnenkem se jedná dobře, na úrovni, co se dohodne, to platí. Termín dodání se sice prodloužil, ale to bylo částečně způsobeno zpoždením dodání materiálu. Zrekonstruovaný byt jsme převzali, bohužel ne v kvalitě, kterou jsme na začátku očekávali, ať už na základě recencí, nebo působení pana Vnenka. 1. Největším problémem jsou dřevěné podlahy, které se dělaly komplet nové až na trámový strop, bohužel nám při chůzi vrnčí nábytek na druhé straně místnosti, to samé od okolní dopravy. Podlaha prostě není udělaná správně, vibruje, což je neskutečně otravné a už teď plánuji vše nechat předělat. Bohužel se oprava vyšplhá na stovky tisíc. 2. Všechny nové zdi jsou křivé ve všech třech směrech. 3. Nově dělané omítky jsou hrbolaté, všechny. 4. Spousta malých drobností, které jsem sám opravil, případně se s nimi dá žít. Jediná opravdu dobře odvedená práce je od obkladače, s jehož výsledkem jsme naprosto spokojeni a také od topenáře, kdy rozvody jsou udělené správně a vše funguje naprosto perfektně. Podhledy jsou také v pořádku. Já si vlastně neumím představit, že bych toto mohl někomu s klidným svědomím doporučit. Pokud budete mít stavební dozor a opravdu vše pečlivě hlídat včetně technického provedení každý den, pak asi ano. My jsme bohužel spěchali s nastěhováním, technický dozor jsme neměli a spoustu věcí jsme si neohlídali a přišli na ně až po nastěhování. Když nám jiná firma již po předání bytu instalovala interiérové dveře a ptali se mě, proč máme tak křivé zdi, jen jsem pokrčil rameny. Truhlář se mě při instalaci nábytku ptal, proč jsme si nenechali udělat i novou podlahu, když je tato tak křivá...
Dodavatel
kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, rekonstrukce domů, zateplení domů, strojní omítky, obklady, dlažby, malby, ...
Praha 5
Zadání
Chci rekonstrukci bytu 94m2 na Praze 5, Smichov v památkově chráněném domě. Jedná se o kompletní rekonstrukci a máme od architekta připraven návrh, ve kterém jsou nové parketové podlahy, v kuchyni přechod mezi parketami a dlažnou, nová koupelna, renovace stávajícíh dvěří a špaletových oken, posunutí dvou zděných příček o několik cm, posunutí dvou dvoukřídlých dvěří v rámci těchto příček, komplet nové plynové vytápění včetně kotle a všech rozvodů, jedno separátní wc, druhé společně s koupelnou, kuchyně na míru, vestavěné spotřebiče, v kuchyni vytvořeny nová komůrka jako technická místnost, sádrokartonové podhledy, komplet nová elektřina, odpady, rozvody vody. Máme konkrétní návrh včetně zařizovacích předmětů. S realizací je možné začít ihned. Rozpočet ideálně 2 miliony
Hodnocení
S panem Vnenkem se jedná dobře, na úrovni, co se dohodne, to platí. Termín dodání se sice prodloužil, ale to bylo částečně způsobeno zpoždením dodání materiálu. Zrekonstruovaný byt jsme převzali, bohužel ne v kvalitě, kterou jsme na začátku očekávali, ať už na základě recencí, nebo působení pana Vnenka. 1. Největším problémem jsou dřevěné podlahy, které se dělaly komplet nové až na trámový strop, bohužel nám při chůzi vrnčí nábytek na druhé straně místnosti, to samé od okolní dopravy. Podlaha prostě není udělaná správně, vibruje, což je neskutečně otravné a už teď plánuji vše nechat předělat. Bohužel se oprava vyšplhá na stovky tisíc. 2. Všechny nové zdi jsou křivé ve všech třech směrech. 3. Nově dělané omítky jsou hrbolaté, všechny. 4. Spousta malých drobností, které jsem sám opravil, případně se s nimi dá žít. Jediná opravdu dobře odvedená práce je od obkladače, s jehož výsledkem jsme naprosto spokojeni a také od topenáře, kdy rozvody jsou udělené správně a vše funguje naprosto perfektně. Podhledy jsou také v pořádku. Já si vlastně neumím představit, že bych toto mohl někomu s klidným svědomím doporučit. Pokud budete mít stavební dozor a opravdu vše pečlivě hlídat včetně technického provedení každý den, pak asi ano. My jsme bohužel spěchali s nastěhováním, technický dozor jsme neměli a spoustu věcí jsme si neohlídali a přišli na ně až po nastěhování. Když nám jiná firma již po předání bytu instalovala interiérové dveře a ptali se mě, proč máme tak křivé zdi, jen jsem pokrčil rameny. Truhlář se mě při instalaci nábytku ptal, proč jsme si nenechali udělat i novou podlahu, když je tato tak křivá...
Hodnocení
Pri prubehu jsem praci prubezne kontroloval. Vsechny pripominky byly opraveny. S vysledkem jsme spokojeni, predcil ocekavani. Termin/cena byl dodrzen. Dobre se nam komunikovalo. Ocenuji, ze byly zvladnuty vsechny prace, co byly potreba udelat.
Dodavatel
Vyklízení Stěhování Dekorační stěrky Benátské štuky Malovaní a sádrové stěrky Malby
Praha
Zadání
Dobry den, poptavam vymalovani panelakoveho bytu 3+kk (priblizne 63m2), pravdepodobne bez koupelny a wc. Blizko Malesickeho parku. Prace musi byt hotova nejpozdeji do 24.7. Byt je v soucasne dobe neobyvany a pouze castecne zarizeny. Preferuji kompletni sluzbu - tzn. vcetne pripravy (zakryti nabytku, ochrany podlahy apod., uprav sten, uklidu...). Pripadna prohlidka mozna v zasade kdykoliv. Detailne: Pokud neni uvedeno jinak, vse je bila barva. Vetsina problemu nafocena. Chodba: Bude treba uprava jedne mensi steny, kde se vytvorila "bublina", ktera sla strhnout viz foto. Loznice: Jedna stena v horsim stavu na lokalizovanem miste viz foto. Pokoj: Vyrazne cervene prvky, ktere bude treba prekryt/odstranit. Dve delsi steny maji dost nerovny povrch. Obyvak: Jedna stena (fialova) je potapetovana - tapeta je trochu spinava a odrena, takze stenu je treba take rekonstruovat. Pri prohlidce rozhodnete zda je mozna malba na tapetu, nebo tapetu strhat. Barva by byla stejna, jako ma dnes tapeta. Druha stena ma nerovnosti na povrchu. Kuchyn: Stara tapeta se musi strhnout, na jeji misto pujde bila malba. Spiz: Bude zde treba zasadrovat nejake diry ve zdi a vymalovat. Drevenou konstrukci odstranim a zakladni uklid udelam sam. Dekuji
Hodnocení
Pri prubehu jsem praci prubezne kontroloval. Vsechny pripominky byly opraveny. S vysledkem jsme spokojeni, predcil ocekavani. Termin/cena byl dodrzen. Dobre se nam komunikovalo. Ocenuji, ze byly zvladnuty vsechny prace, co byly potreba udelat.

Hodnocení
S realizací zakázky jsem velmi spokojena. Termí a cena dodržena. Komunikace rychlá. Žádné závady po realizaci. Pan Miroslav je velmi šikovný a spolehlivý. Ve svém oboru se vyzná. Příště? opět oslovím pana Miroslava. Pro ostatní mohu jen doporučit :-) Vám pane Miroslave ještě jednou děkuji LG
Dodavatel

Výroba pergol a zimních zahrad ,garážová stání (termo zastřešení,bezpečnostní skla),realizace dřevěných teras i zvýšených(i WPC).Dodání a monntáž stropních půdních schodů. Výroba vestavěných skříní s montáží .Výroba kuchyní i do podkroví.Předsínové stěny,šatní a úložné prostory.Dětský nábytek,postele i patra na spaní .Dále repase a čalounění starého nábytku
Praha 9
Zadání
6 polstrovaných židlí , rozvrzané, polstrovaní vpořádku
Hodnocení
S realizací zakázky jsem velmi spokojena. Termí a cena dodržena. Komunikace rychlá. Žádné závady po realizaci. Pan Miroslav je velmi šikovný a spolehlivý. Ve svém oboru se vyzná. Příště? opět oslovím pana Miroslava. Pro ostatní mohu jen doporučit :-) Vám pane Miroslave ještě jednou děkuji LG

Hodnocení
Výborná kvalita práce. Profesionální jednání. Ochota.
Dodavatel

Restaurování a údržba starožitného nábytku. Opravy, údržba a úpravy současného nábytku. Repase starých dřevených oken a dveří včetně zatěsnění. Atypické, převážně ruční truhlářské práce Soustružení dřeva.
Trebusice 27341
Zadání
Křeslo - rozklížené, ulomená noha, poškozené čalounění židle - doplnit ulomenou nohu pod trnoží pohovka - doplnit profilovaný sloupek, vodorovnou spodní lištu, střapec, celkově vyčistit a ošetřit proti červotoči. Zajištění dopravy . Realizace nespěchá.
Hodnocení
Výborná kvalita práce. Profesionální jednání. Ochota.

Hodnocení
S prečalouněním a opravou křesla jsem velice spokojena. S firmou pana Tomáška byla radost jednat. Nejenže jsou pánové velmi sympatičtí a mají příjemné vystupování, ale také mi poradili s výběrem kůže, křeslo si odvezli, opravili za 3 dny a zase mi ho přivezli přímo domů. Takže jsem s ním neměla žádné starosti. Dohodnutá cena se nijak nenavýšila. Všem vřele doporučuji.
Dodavatel
Čalouníme starožitný i novodobý nábytek, sedací soupravy, sofa, křesla, židle, matrace. Provádíme odhlučnění dveří a stěn.
Praha
Zadání
Dobrý den, chtěla bych prečalounit kožené křeslo zpět do kůže a trochu opravit. Kůže je popraskaná a potrhaná (viz příloha). Při sedu do křesla se propadá k jedné straně.
Hodnocení
S prečalouněním a opravou křesla jsem velice spokojena. S firmou pana Tomáška byla radost jednat. Nejenže jsou pánové velmi sympatičtí a mají příjemné vystupování, ale také mi poradili s výběrem kůže, křeslo si odvezli, opravili za 3 dny a zase mi ho přivezli přímo domů. Takže jsem s ním neměla žádné starosti. Dohodnutá cena se nijak nenavýšila. Všem vřele doporučuji.

Hodnocení
Zahájení prací: 1. 12. 2025 Slibovaný termín dokončení: 20. 12. 2025 Předání: 8. 1. 2026 Opravy silikonování: 28. 1. 2026 Koupelna o rozměrech 1,5 × 1,4 m + WC - 106 300 Kč (práce a stavební materiál). Ostatní vybavení bylo dodáno z naší strany ( sprchový kout, nábytek, osvětlení, obklady, dlažba, a jiné). Koupelna je hezká, ale bohužel vykazuje výrazné pohledové nedostatky, které pan Procházka odmítá řešit. Má svou práci již uhrazenou a fakt že v předávacím protokolu deklaruje pětiletou záruku na práci jaksi neplatí. Jedinou možností je tedy hodnocení zde na portálu a ponechání na každém, zda se rozhodne jeho služby využít. Společnost RS Koupelny, zastupovanou panem Procházkou, jsem si vybrala na základě recenzí. Domnívala jsem se, že půjde o záruku kvalitně odvedené práce. Bohužel jsem nečetla všechny – jedna negativní recenze přesně odpovídá chování pana Procházky, které uplatňoval i při komunikaci se mnou. Pan Procházka zjevně nemá rád, když si zákazník dovolí jakoukoli připomínku. Na začátku se pan Procházka prezentoval jako milý a ochotný člověk. Jeho skutečná povaha je však jiná. Měli jsme zhotovený návrh koupelny a objednaný sprchový kout. Bohužel jsem se mezi řečí zmínila, že mým původním přáním byla vana, avšak koupelnová studia mi ji do prostoru 140 × 150 cm nedoporučila. Pan Procházka začal tvrdit, že se vana do prostoru vejde a že ji „zaseká“. Trvalo mi den a na jeho popud jsem změnila názor a zakoupila vanu o šířce 80 cm (původně jsem chtěla 70 cm), kterou jsem však následující den vracela, protože se ukázalo, že se jedná o technicky nevhodné řešení. Tato situace způsobila značný stres, protože i mě bylo nepříjemné věci měnit a nakonec vanu vracet. Stálo to čas a peníze. Pan Procházka si následně vyžádal částku 15 000 Kč za pokračování a za opravení niky a otvorů ve zdi určených původně pro vanu. Rozvody vody se však neměnily a zůstaly ve stavu připraveném pro sprchový kout o šířce 80 cm. Rozvody na vodu totiž pan P. dělal ještě před zakoupením vany, tudíž na sprchový kout. Bez jakékoli předchozí konzultace mi byl rovněž vybrán nejdražší podomítkový modul na nějž pasovala opět velice drahá baterie, která ještě navíc nebyla v Praze k sehnání a standardní dodání bylo 4-5 týdnů. Naštěstí jsem si přes Allegro sehnala levnější. Rekonstrukce trvala velmi dlouho, byla pro mě psychicky náročná a byla jsem ráda, že se koupelna dokončila. V tomto rozpoložení jsem podepsala předávací protokol. Až při následném užívání koupelny jsem si všimla odlomených hran u čtyř dlaždic (na pátou u skříňky jsem pana P. upozorňovala již před ukončením, ale zakryla ji skříňka. Dále jsem si všimla nerovných obkladů a nerovností v barevném provedení v rozích (viz fotografie). Silikony byly odfláknuté, ale ty byly na mou žádost opraveny. Na mé slušné e-maily s žádostí o nápravu či návrh vypořádání reagoval pan Procházka neprofesionálně, hrubě a urážením. Na místo toho abych požadovala vybourání obkladů, zakoupení nových a nové zhotovení, navrhla jsem upravit stěny na WC. Bohužel jaksi pan P. z nějakého důvodu usoudil, že si na opravu a výmalbu stěn u WC objednám další firmu a do nabídky tuto práci nezahrnul. Já si toho bohužel nevšimla. Pan P. mě nařknul, že jsem si nedostatky vymyslela po předání protokolu a že chci zdarma práci navíc. NE, byl to pouze návrh. Od opraváře, který přijel řešit poškozenou sprchovou vaničku (18.1.), jsem se dozvěděla, že jej pan Procházka nabádal, aby mi lhal o své časové nedostupnosti, pouze proto, aby nemusel hradit přibližně o 1 000 Kč vyšší náklady. Tato informace jasně ukázala způsob, jakým pan Procházka jedná se svými zákazníky. Když jsem mu řekla, že mě to velmi zklamalo, napsal mi v sms zprávě : "Proč zaplatit skoro jednou tolik, to co může chvilku počkat. Ano, řekl sem mu že mu expres příplatek platit nebudu". To není moc proklientské chování, ale obyčejné sobecké chování v jeho prospěch. I přesto že se stala ta nepříjemná věc s vanou, dokázala sem se panu P, omluvit. On ani neuznal, že jeho chyba byla něco klientovi vnucovat, rozmlouvat, když plán byl od začátku jasný. Navíc já vanu 80 cm širokou nechtěla, ale pan Procházka říkal "takovou vanu Vám budou všichni závidět, a 70 cm vana je malá". A to ještě navrhoval že vybouráme dveřní zárubně a prostor zvětšíme. No díky Bohu, že jsem ho neposlechla. Po celou dobu rekonstrukce jsem panu Procházkovi poskytovala nadstandardní servis – kávu, snídaně, odpolední kávu i sladké občerstvení. Považuji jeho chování za velmi neprofesionální, neuctivé a nevhodné. Po dobu, kdy je mu vycházeno maximálně vstříc, působí vstřícně, avšak v momentě, kdy je po něm požadováno odstranění vad či náprava, jeho přístup se zásadně mění. Podobnou zkušenost popisuje i další negativní recenze na tomto portálu. Dojde li k odstranění nedostatků a k respektování záruky na uvedenou práci, upravím poté recenzi - dle úprav které by byly provedeny. P. S.: V návaznosti na vyjádření pana Procházky a jeho opakované odmítání řešit reklamovanou vadu přikládám foto SMS zpráv, ve které výslovně uvádí, že odmítal platit příplatek za výjezd na opravu vaničky. Stejně tak je ve zprávách zahrnuto, že jsem si vybrala vanu 70 cm. 5.12. jsem požádala o pozastavení práce a 6.12. píši viz foto že bude vana. To je 24 hodin! At si každý udělá obrázek... Přiložené fotografie byly pořízeny v mé koupelně po rekonstrukci a jednoznačně dokládají existenci vady. Z tohoto důvodu budu celou záležitost řešit jinou, oficiální cestou. Upozorňuji, že provedené práce jsou stále v záruční lhůtě. Poskytnutá sleva se této vady netýkala. Tvrzení pana Procházky o komunikaci s mým otcem je nepravdivé a odmítám jej jako lživé. S otcem sem mluvila a ani on s jednáním pana Procházky nesouhlasí. Koupelna měla být dokončena v dohodnutém termínu, před Vánoci, který nebyl dodržen. Dále uvádím, že jsem původně objednala vanu o šířce 70 cm, mám potvrzující email ze SIKO. Tato varianta mi byla panem Procházkou rozmluvena a byla mi vnucena vana o šířce 80 cm, protože již měl hotové rozměry na sprchový kout 80 cm . Zároveň se pan Procházka sám nabídl k vyzvednutí vany i obkladů. Tímto pana Procházku vyzývám k okamžitému splnění povinností vyplývajících ze záruky a k nápravě vady bez dalších neopodstatněných podmínek. V případě, že k nápravě nedojde, budu nucena věc řešit prostřednictvím třetích stran. Tato výzva je myšlena jako poslední pokus o smírné řešení.
Dodavatel

rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce bytů, koupelny, podlahy, stavební práce, instalatérské práce, sádrokartony, malování, elektroinstalace, zateplování budov, fasády
Praha 4
Zadání
Poptávám rekonstrukci malé koupelny, rozměry Podlahová plocha: 2,4 m² Plocha stěn: 17,36 m² Obklady, sprchový kout, umyvadlo jsem schopna si zajistit sama. Prosím o necenění všech prací - bourací práce, instalace výše zmíněného, instalatérská práce atd. Předem děkuji
Hodnocení
Zahájení prací: 1. 12. 2025 Slibovaný termín dokončení: 20. 12. 2025 Předání: 8. 1. 2026 Opravy silikonování: 28. 1. 2026 Koupelna o rozměrech 1,5 × 1,4 m + WC - 106 300 Kč (práce a stavební materiál). Ostatní vybavení bylo dodáno z naší strany ( sprchový kout, nábytek, osvětlení, obklady, dlažba, a jiné). Koupelna je hezká, ale bohužel vykazuje výrazné pohledové nedostatky, které pan Procházka odmítá řešit. Má svou práci již uhrazenou a fakt že v předávacím protokolu deklaruje pětiletou záruku na práci jaksi neplatí. Jedinou možností je tedy hodnocení zde na portálu a ponechání na každém, zda se rozhodne jeho služby využít. Společnost RS Koupelny, zastupovanou panem Procházkou, jsem si vybrala na základě recenzí. Domnívala jsem se, že půjde o záruku kvalitně odvedené práce. Bohužel jsem nečetla všechny – jedna negativní recenze přesně odpovídá chování pana Procházky, které uplatňoval i při komunikaci se mnou. Pan Procházka zjevně nemá rád, když si zákazník dovolí jakoukoli připomínku. Na začátku se pan Procházka prezentoval jako milý a ochotný člověk. Jeho skutečná povaha je však jiná. Měli jsme zhotovený návrh koupelny a objednaný sprchový kout. Bohužel jsem se mezi řečí zmínila, že mým původním přáním byla vana, avšak koupelnová studia mi ji do prostoru 140 × 150 cm nedoporučila. Pan Procházka začal tvrdit, že se vana do prostoru vejde a že ji „zaseká“. Trvalo mi den a na jeho popud jsem změnila názor a zakoupila vanu o šířce 80 cm (původně jsem chtěla 70 cm), kterou jsem však následující den vracela, protože se ukázalo, že se jedná o technicky nevhodné řešení. Tato situace způsobila značný stres, protože i mě bylo nepříjemné věci měnit a nakonec vanu vracet. Stálo to čas a peníze. Pan Procházka si následně vyžádal částku 15 000 Kč za pokračování a za opravení niky a otvorů ve zdi určených původně pro vanu. Rozvody vody se však neměnily a zůstaly ve stavu připraveném pro sprchový kout o šířce 80 cm. Rozvody na vodu totiž pan P. dělal ještě před zakoupením vany, tudíž na sprchový kout. Bez jakékoli předchozí konzultace mi byl rovněž vybrán nejdražší podomítkový modul na nějž pasovala opět velice drahá baterie, která ještě navíc nebyla v Praze k sehnání a standardní dodání bylo 4-5 týdnů. Naštěstí jsem si přes Allegro sehnala levnější. Rekonstrukce trvala velmi dlouho, byla pro mě psychicky náročná a byla jsem ráda, že se koupelna dokončila. V tomto rozpoložení jsem podepsala předávací protokol. Až při následném užívání koupelny jsem si všimla odlomených hran u čtyř dlaždic (na pátou u skříňky jsem pana P. upozorňovala již před ukončením, ale zakryla ji skříňka. Dále jsem si všimla nerovných obkladů a nerovností v barevném provedení v rozích (viz fotografie). Silikony byly odfláknuté, ale ty byly na mou žádost opraveny. Na mé slušné e-maily s žádostí o nápravu či návrh vypořádání reagoval pan Procházka neprofesionálně, hrubě a urážením. Na místo toho abych požadovala vybourání obkladů, zakoupení nových a nové zhotovení, navrhla jsem upravit stěny na WC. Bohužel jaksi pan P. z nějakého důvodu usoudil, že si na opravu a výmalbu stěn u WC objednám další firmu a do nabídky tuto práci nezahrnul. Já si toho bohužel nevšimla. Pan P. mě nařknul, že jsem si nedostatky vymyslela po předání protokolu a že chci zdarma práci navíc. NE, byl to pouze návrh. Od opraváře, který přijel řešit poškozenou sprchovou vaničku (18.1.), jsem se dozvěděla, že jej pan Procházka nabádal, aby mi lhal o své časové nedostupnosti, pouze proto, aby nemusel hradit přibližně o 1 000 Kč vyšší náklady. Tato informace jasně ukázala způsob, jakým pan Procházka jedná se svými zákazníky. Když jsem mu řekla, že mě to velmi zklamalo, napsal mi v sms zprávě : "Proč zaplatit skoro jednou tolik, to co může chvilku počkat. Ano, řekl sem mu že mu expres příplatek platit nebudu". To není moc proklientské chování, ale obyčejné sobecké chování v jeho prospěch. I přesto že se stala ta nepříjemná věc s vanou, dokázala sem se panu P, omluvit. On ani neuznal, že jeho chyba byla něco klientovi vnucovat, rozmlouvat, když plán byl od začátku jasný. Navíc já vanu 80 cm širokou nechtěla, ale pan Procházka říkal "takovou vanu Vám budou všichni závidět, a 70 cm vana je malá". A to ještě navrhoval že vybouráme dveřní zárubně a prostor zvětšíme. No díky Bohu, že jsem ho neposlechla. Po celou dobu rekonstrukce jsem panu Procházkovi poskytovala nadstandardní servis – kávu, snídaně, odpolední kávu i sladké občerstvení. Považuji jeho chování za velmi neprofesionální, neuctivé a nevhodné. Po dobu, kdy je mu vycházeno maximálně vstříc, působí vstřícně, avšak v momentě, kdy je po něm požadováno odstranění vad či náprava, jeho přístup se zásadně mění. Podobnou zkušenost popisuje i další negativní recenze na tomto portálu. Dojde li k odstranění nedostatků a k respektování záruky na uvedenou práci, upravím poté recenzi - dle úprav které by byly provedeny. P. S.: V návaznosti na vyjádření pana Procházky a jeho opakované odmítání řešit reklamovanou vadu přikládám foto SMS zpráv, ve které výslovně uvádí, že odmítal platit příplatek za výjezd na opravu vaničky. Stejně tak je ve zprávách zahrnuto, že jsem si vybrala vanu 70 cm. 5.12. jsem požádala o pozastavení práce a 6.12. píši viz foto že bude vana. To je 24 hodin! At si každý udělá obrázek... Přiložené fotografie byly pořízeny v mé koupelně po rekonstrukci a jednoznačně dokládají existenci vady. Z tohoto důvodu budu celou záležitost řešit jinou, oficiální cestou. Upozorňuji, že provedené práce jsou stále v záruční lhůtě. Poskytnutá sleva se této vady netýkala. Tvrzení pana Procházky o komunikaci s mým otcem je nepravdivé a odmítám jej jako lživé. S otcem sem mluvila a ani on s jednáním pana Procházky nesouhlasí. Koupelna měla být dokončena v dohodnutém termínu, před Vánoci, který nebyl dodržen. Dále uvádím, že jsem původně objednala vanu o šířce 70 cm, mám potvrzující email ze SIKO. Tato varianta mi byla panem Procházkou rozmluvena a byla mi vnucena vana o šířce 80 cm, protože již měl hotové rozměry na sprchový kout 80 cm . Zároveň se pan Procházka sám nabídl k vyzvednutí vany i obkladů. Tímto pana Procházku vyzývám k okamžitému splnění povinností vyplývajících ze záruky a k nápravě vady bez dalších neopodstatněných podmínek. V případě, že k nápravě nedojde, budu nucena věc řešit prostřednictvím třetích stran. Tato výzva je myšlena jako poslední pokus o smírné řešení.

Hodnocení
Velké poděkování za výborné provedeni renovace obou kusů nábytku firmě i panu truhláři. Pan truhlář pracoval velmi pečlivě, s trpělivostí, kterou jsem u jiných truhlářů vůbec neviděla. Všechny otázky nebo nejasnosti se mnou průběžně a flexibilně projednával pomocí fotek a Whattsapp. Truhlář, kterého jsem oslovila původně, takovéhle komunikace vůbec nebyl schopen a ještě mi vynadal, co to po něm vlastně chci. Také jsem obdivovala, že pan truhlář všechno rozmontoval na prvočinitele, což mu umožnilo opravit každý díl perfektně. Stojí to čas, ale výsledek je vidět. Kromě toho nesmím zapomenout na velmi slušné jednání, dodržení dodacích lhůt a dobrou cenu, která byla nižší než jiné nabídky, které jsem měla. Tyto opravy jsou bohužel nákladné, ale má to svůj důvod, protože to obnáší spoustu práce. Celkově mohu tuto firmu jen doporučit.
Dodavatel
Praha 9- Klánovice
Zadání
Dobrý den, 1.Otázka: bylo by možné si u Vás nechat dodělat renovaci kredence (již obroušené, z větší části i slepené a zatmelené), je potřeba namontovvat nové magnetické uzavírání dveří a nalakovat 1x základovkou a 2x barvou (krémovou nebo slonovou kost)? 2.Otázka: mohl byste mi poradit, zda je technicky možné nechat opravit starý sektetář (jde o sentimentální důvody staršího člověka, vím, že cenově spíše nevýhodné), dýhovaný, viz foto. Děkuji i za hrubý odhad, zda možné a za kolik prněz.
Hodnocení
Velké poděkování za výborné provedeni renovace obou kusů nábytku firmě i panu truhláři. Pan truhlář pracoval velmi pečlivě, s trpělivostí, kterou jsem u jiných truhlářů vůbec neviděla. Všechny otázky nebo nejasnosti se mnou průběžně a flexibilně projednával pomocí fotek a Whattsapp. Truhlář, kterého jsem oslovila původně, takovéhle komunikace vůbec nebyl schopen a ještě mi vynadal, co to po něm vlastně chci. Také jsem obdivovala, že pan truhlář všechno rozmontoval na prvočinitele, což mu umožnilo opravit každý díl perfektně. Stojí to čas, ale výsledek je vidět. Kromě toho nesmím zapomenout na velmi slušné jednání, dodržení dodacích lhůt a dobrou cenu, která byla nižší než jiné nabídky, které jsem měla. Tyto opravy jsou bohužel nákladné, ale má to svůj důvod, protože to obnáší spoustu práce. Celkově mohu tuto firmu jen doporučit.

Hodnocení
Oprava dopadla katastrofálně. P.Jansa nainstaloval beztlakový ohřívač vody způsobem a na baterii, kdy se dá použít pouze tlakový ohřívač. Beztlakový boiler nebyl vybaven přetlakovým ventilem. Tlak, který v něm začal vznikat po jednom dni vytlačil těsnění, které je u topné spirály a tím začala z boileru unikat voda a vytopili jsme sousedku pod námi. Škoda zatím není vyčíslena, pojišťovna má 30 dní na vyčíslení, ale bude velká. U nás jsou zničené parkety, u sousedů pod nám strop, lustr, parkety, matrace, nábytek aj. Museli jsme zavolat jiného opraváře, který nainstaloval již správný boiler. Nikdy více takového opraváře. Náhradu budeme samořejmně požadovat na p. Jansovi.
Dodavatel

Jsme česká firma, která vám nabídne služby v oblasti: Instalatéři, Topenáři, Plynaři, Rekonstrukce bytových jader na klíč. Rozvody a instalace, Kanalizace a dešťové svody včetně strojní a tlakové čištění. Elektrické práce , Zahradní práce, Úklidové práce , Montáž kuchyňských linek . Pomocné práce. Montáž kotlů na klíč. Vyklízení půd a bytů.
Praha
Zadání
Dobrý den, potřebovala bych opravit starší průtokový ohřívač, který je umístěný pod kuchyňskou linkou. Sice kontrolka svítí, ale voda teče stále jen studená.
Hodnocení
Oprava dopadla katastrofálně. P.Jansa nainstaloval beztlakový ohřívač vody způsobem a na baterii, kdy se dá použít pouze tlakový ohřívač. Beztlakový boiler nebyl vybaven přetlakovým ventilem. Tlak, který v něm začal vznikat po jednom dni vytlačil těsnění, které je u topné spirály a tím začala z boileru unikat voda a vytopili jsme sousedku pod námi. Škoda zatím není vyčíslena, pojišťovna má 30 dní na vyčíslení, ale bude velká. U nás jsou zničené parkety, u sousedů pod nám strop, lustr, parkety, matrace, nábytek aj. Museli jsme zavolat jiného opraváře, který nainstaloval již správný boiler. Nikdy více takového opraváře. Náhradu budeme samořejmně požadovat na p. Jansovi.

Hodnocení
S realizací zakázky u firmy Restaurátorství ROTO jsem byla spokojená. Cena odpovídala nabídce, tj. za opravu jsem zaplatila 700,- Kč. Židle byla opravená ještě dříve, než jsme se domluvili. Případným zájemcům mohu tuto firmu jen doporučit.
Dodavatel
Restaurování nábytku, svítidel, hodin, obrazů, rámů, pozlacování, řezbářské či čalounické práce. Prodejní galerie, potahové látky, kůže a koženky.
Praha 11 - JM
Zadání
Rozložila se nám židle z kuchyňského setu vyrobená z masivního dubu. Hledáme truhláře, který by ji opravil (dodat ovální týbl a slepit)
Hodnocení
S realizací zakázky u firmy Restaurátorství ROTO jsem byla spokojená. Cena odpovídala nabídce, tj. za opravu jsem zaplatila 700,- Kč. Židle byla opravená ještě dříve, než jsme se domluvili. Případným zájemcům mohu tuto firmu jen doporučit.
Načítám recenze…
Poptávku zadáte zdarma. Ověření řemeslníci se vám ozvou sami a vy až ze 4 nabídek vyberete tu nejlepší.
Kolik to bude stát




Jak se vyhnout fušerům
Každý měsíc e-mail plný inspirace přímo do vaší schránky
Může vás zajímat








