Revize elektřiny


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Montáž kuchyňské linky na umakartové jádro

4.3
— Kč
Montáž kuchyňské linky na umakartové jádro
Montáž kuchyňské linky na umakartové jádro
Montáž kuchyňské linky na umakartové jádro
Zadání
Dobrý den, sundali jsme starou linku z jádra, jádro jsme neměnili, máme jádro stříkané i z chodby a v koupelně plus wc. Linku budeme vybírat buď ve … Více
Hodnocení
Kuchyň zatím drží, uvidíme časem jak to bude vypadat. Jen mě mrzí, že pan Tábořík měl mimo nás ještě rozdělané nejméně dvě práce a neměl tak více času na přesnější výkony. Až když odjel jsme zjistil… Více
Dodavatel
David Tábořík
České Budějovice 6

Drobné opravy v bytěTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, ráda bych u Vás poptala provedení drobných oprav v bytě 1) připojení dřezu ke stávajícímu funkčnímu odpadu (odpad se při mytí nádobí … Více
Hodnocení
Pan Pavel Boháč mojí poptávku vyřídil obratem. Byla jsem maximálně spokojena s rychlostí vyřízení i kvalitou služeb. Vám moc děkuji za zprostředkování, i s ním jsem byla velice spokojena.
Dodavatel
Pavel Boháč
Včelná

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?