Hydroizolace domu


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava hydroizolace beton.podlahy venkovního pr...

4.7
59 000 Kč
Oprava hydroizolace beton.podlahy venkovního prostoru -"dvorku" v1.patře-mezi domy.
Oprava hydroizolace beton.podlahy venkovního prostoru -"dvorku" v1.patře-mezi domy.
Oprava hydroizolace beton.podlahy venkovního prostoru -"dvorku" v1.patře-mezi domy.
Zadání
Oprava hydroizolace beton.podlahy např.tekutou gumou,asfaltem,lepenkou...Dle potřeby sespádovát povrch pro lepší odtok vody do odtokového kanálku-… Více
Hodnocení
Celkově spolehlivá firma,reagovali pružně,navrhli dvě možné varianty provedení ,mírné navýšení předem dohodnuté orientační ceny vzhledem vzniklým komplikacím napojení na odpad... Doporučuji!
Dodavatel
Jaroslav Turek
Vojtěchov

Hydroizolace domu

4.3
— Kč
Hydroizolace domu
Hydroizolace domu
Hydroizolace domu
Zadání
Dobrý den, poptáváme provedení hydroizolace kolem domu, vzlíná nám vlhkost po zdech od země cca do 30 cm výšky. Pokud se tímto problémem zabýváte, p… Více
Hodnocení
S firmou byla velmi dobrá komunikace, pan majitel byl příjemný , ochotný, vstřícný, vše podrobně vysvětlil, práce byly provedeny rychle a v termínu dle dohody. S firmou jsme tedy byli velmi spokojen… Více
Dodavatel
Petr Dostál - DomStavby
Bílov

Oprava balkonu

3.7
— Kč
Oprava balkonu
Oprava balkonu
Zadání
Poptávám opravu balkónu (omítka, případné zkrácení, jiné napojení na zábradlí, ...) a jeho hydroizolaci v řadovém domě v Jihlavě. Realizace nejlépe … Více
Hodnocení
Firma nám vyšla vstříc a vyhověla našemu termínu realizace. Oceňuji osobní, rychlý a hlavně profesionální přístup paní Novákové.
Dodavatel
navaskar stavební s.r.o.
Jihlava

Sádrokartonář

4.0
— Kč
Zadání
Dobry den, poptavam montaz sadrokartonoveho podhledu vcetne zatepleni mineralni vatou do pudni vestavby bytoveho domu ve Zdare nad Sazavou. Celko… Více
Hodnocení
Dobre jednani, dobra domluva, kvalitni vysledek, poctivost. Mohu doporucit.
Dodavatel
Pavel Hervíř - MOGIS
Jihlava

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?