Zděné ploty


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Betonové ploty

2.7
100 000 Kč
Zadání
Mám zájem o betonový plot v délce 37 metrů a výšky 2 metry (možnost po dohodě v délce 68 metrů). Jedná se o plot typu skládaných betonových desek me… Více
Hodnocení
Jednání s firmou korektní. Termín po dohodě (změna termínu) dodržen. Kvalita provedení však neodpovídala zcela mým představám. Určitě to však není pouze subjektivní pocit člověka, který se celý živo… Více
Dodavatel
Viktor Vašíček
Jenišov

Oplocení kolem domu, opěrky

1.0
— Kč
Zadání
jedná se o 6 let stojící betonové oplocení domu stojícího ve svahu, které se začíná rozpadat
Hodnocení
Firma pana Martina Guláše z Chomutova odvedla práci nekvalitně a neprofesionálně,t.č. řešíme řadu závad, celkový výsledek hodnotím jako velkou katastrofu a to i s ohledem na to ,že celá investice ná… Více
Dodavatel
Štefánie Gulášová
Chomutov

Opěrná zeď u rodinného domu

4.0
— Kč
Opěrná zeď u rodinného domu
Opěrná zeď u rodinného domu
Opěrná zeď u rodinného domu
Zadání
Demolice staré a výstavba nové opěrné zídky s izolací folií,do tvaru L rozměry cca 2,5 m × 3,5 m výška 90 cm ze štípaného bednění ? a renovace popř.… Více
Hodnocení
S kvalitou a výsledkem práce jsem spokojena.
Dodavatel
Leon Červík
Klášterec nad

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?