Odhlučnění bytů


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Odhlučnení bytu + návrh řešení

5.0
— Kč
Odhlučnení bytu + návrh řešení
Odhlučnení bytu + návrh řešení
Odhlučnení bytu + návrh řešení
Zadání
Návrh + realizace odhlučnění sousedního bytu. Cca 20m2 stěny.
Hodnocení
S prací jsem velmi spokojen. Kvalitní práce, přátelský přístup, vždy dodržený přesný čas začátku práce, průběžný úklid pracoviště doporučuji!
Dodavatel
Macal Miroslav
Spořice

Zvuková izolace stěny pokoje sousedícího s koup...

5.0
— Kč
Zadání
Potřebujeme odhlučnit pokoj, který sousedí s koupelnou. Rozměr stěny cca 370 x 260 cm. Na stěně je vypínač a několik zásuvek. Realizace ideálně běhe… Více
Hodnocení
Dobře a rychle odvedená práce, příjemná komunikace, rozumná cena. S výsledkem jsme spokojeni, děkujeme a pana Štočka doporučujeme.
Dodavatel
Karel Štoček
Praha 5 - Lipence

Odhlučnění bytůTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Odhlučnění bytů
Odhlučnění bytů
Zadání
poptávám odhlučnění stěn bez vymalování, Teplice byt novostavba 98m2 přízemí, nad bytem 2 patra byty, nezařízený ve stavu finálních úprav před malov… Více
Hodnocení
spokojenost, rychlý nástup na realizaci zakázky, dokončeno před domluveným termínem, po domluvě ještě instalace bodových světel, výmalba stropů. Dodržená dohodnutá cena. Kvalitu odhlučnění nemohu za… Více
Dodavatel
Vít Novotný - Dobrý Dělník
Most - Bečov

Zhotovení minerálního kazetového podhledu v pan...

5.0
— Kč
Zadání
Zhotovení minerálního kazetového podhledu do závěsné konstrukce o rozměru cca 4x2m + dodatečná minerální izolace. Jedná se o vstupní chodbu v panelo… Více
Hodnocení
Pan Novotný a jeho kolega prováděli odhlučnění stropů panelového bytu 3 +1 sádrokartonovými podhledy s izolační vatou. S prací jsem velmi spokojen, práce byla provedena odborně v daném termínu a za… Více
Dodavatel
Vít Novotný - Dobrý Dělník
Most - Bečov

Akustické SDK konstrukceTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Akustické SDK konstrukce
Zadání
Sádrokartonové akustické konstrukce pro zlepšení zvukových vlastností v prostorách základní školy.
Hodnocení
Rychlé korektní jednání, realizace v domluveném termínu ve vynikající kvalitě.
Dodavatel
ARTHUR-GIPS s.r.o.
Mělník

Odhlučnění stropu

4.3
— Kč
Odhlučnění stropu
Odhlučnění stropu
Odhlučnění stropu
Zadání
Dobrý den, potřebuji poradit s odhlučněním stropu v bytě v paneláku. Nejvíc bych potřebovala obývák a ložnici. Nejsem si jistá, jestli to bude mít v… Více
Hodnocení
Firma naprosto bez chyby. Perfektní jednání a maximální vstřícnost a ochota řešení při případných vzniklých problémech. Firmu mohu jen doporučit. Výsledek perfektni a napinane stropy jsou luxusní.
Dodavatel
Ljubava Plus s.r.o.
Kladno

Odhlučnění stěny bytu

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, sháním řemeslníka na odhlučnění stěny. Jedná se o stěnu velikosti 4,95 m x 3,70 m. Preferuji použití Akustické desky Wolf. Stěna má dvě … Více
Hodnocení
Pána mohu doporučit. Vše dle dohody a nenastal žádný problém.
Dodavatel
Radek Letáček
Teplice

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?