Odhlučnění bytů


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Odhlučnění stěnyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Jedná se o odhlučnění jedné stěny v bytě proti hluku od sousedů, cca 16m2 Prosím o telefonickou konzultaci. Děkuji
Hodnocení
Pan Rak si přijel osobně hned druhý den prohlédnout stěnu pro odhlučnění .Dostali jsme odpovědi a cenovou nabídku na realizaci. S přístupem pana Raka jsme naprosto spokojeni a o realizaci přemýšlíme… Více
Dodavatel
Oldřich Rak
Chrudim I

Rekonstrukce bytu

1.0
— Kč
Zadání
Jedná se o rekonstrukci bytového jádra, podlahy, úprava dispozice stěn, odhlučnění stropu, srovnání stěn, koupelna a kuchyně. Součástí toho všeho je… Více
Hodnocení
S panem Mižigarem jsme se nedohodli na ceně a realizace rekonstrukce u něho neproběhla.
Dodavatel
Roman Mižigar
Náchod

SDK příčka

5.0
— Kč
Zadání
Chteli bychom v loznici zhotovit sdk akustickou predstenu o velikosti 4*2,7m. Montaz profilu, vypln mineralni vatou a zakryti akustickymi deskami ze… Více
Hodnocení
S celkovou realizaci jsme moc spokojeni, vysledek je opravdu pekny. Pracovnici se po celou dobu chovali skvele. Rozhodne se v budoucnu na pana Fialu opet obratim.
Dodavatel
Rostislav Fiala
Přelouč

Sádrokartonové podhledy a předstěny

5.0
— Kč
Zadání
Sádrokartonové podhledy v celém bytě (cca 58m2). Předstěny na třech stěnách (cca 28 m2). Na strop klasické bílé, na předstěny modré akustické + izol… Více
Hodnocení
Dobře odvedená práce, která odpovídala domluvě, rychlá realizace.
Dodavatel
Jiří Jaroš
Miletín

Odhlučnění stěnyTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, potřebuji přepůlit místnost stěnou, která bude odhlučněná a z druhé strany nebude nic slyšet, stěna 5x2,70m
Hodnocení
10/10 rychlá, čistá práce, spokojenost
Dodavatel
Jiří Jaroš
Miletín

Odhlučnění zdiTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
V ložnici potřebuji odhlučnit jednu stěnu, na stěně je na dvou místech jednozásuvka se světlem. rozměr 11m2 Zda jste schopni zajistit i to a pří… Více
Hodnocení
Komunikace byla výborná. Termíny, cena a vše domluvené platilo. S drobnými vícepracemi nebyl problém.
Dodavatel
Bohuslav Samek
Hradec Králové

Sádrokartonová příčka + dveře

5.0
— Kč
Zadání
Stavba sádrokartonové příčky (nejlépe s protihlukovou výplní, vata?) + dveří s obložkovou zárubní. Šířka dveří 70cm. Umístění příčky je v patře mezo… Více
Hodnocení
Jsem celkově spokojený s provedením zakázky.
Dodavatel
Rostislav Fiala
Přelouč

Čalounění dvou dveří

5.0
— Kč
Zadání
Potřebovala jsem odhlučnit očalouněním vchodové a interiérové dveře.
Hodnocení
Výborná práce, pan Holý, je profesionál, velice šikovný, ochotný, mohu jen doporučit, jsem moc spokojená!
Dodavatel
Petr Holý
Praha 4

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?