Vodoměr


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Oprava vodoměrné soustavy

5.0
2 930 Kč
Oprava vodoměrné soustavy
Zadání
Kvůli netěstnostem spojů a nefungčních kulových ventilů jsme vyměnili celou soustavu a dali do mosazných fitinek. Je to připojka pro 4 chaty.a přidě… Více
Hodnocení
Popis výsledku: výsledek byl dle mého očekávání Jste z realizací spokojeni : ano Byl dodržen duhodnutý termín a cena : ano obojí Jaká byla komunikace s dodavatelem : výborná Vyskytly se po reali… Více
Dodavatel
Instalatérství DAMI
Včelnička

Vodoměr na zahradní vývod

4.7
— Kč
Zadání
Potřebuju oddělit vývod zahradní vody od zbytku, aby se dal připojit druhý vodoměr.
Hodnocení
Všechno ok. Jen cestovné poněkud vyšší.
Dodavatel
Martin Fialka
Praha

Realizace vodovodní přípojky k RD

5.0
— Kč
Realizace vodovodní přípojky k RD
Realizace vodovodní přípojky k RD
Realizace vodovodní přípojky k RD
Zadání
Realizace vodovodní přípojky k RD dle projektové dokumentace ( obec Mrač okr. Benešov) Jedná se cca 24 m délky výkopu - 20m volná zemina, 4 m asfal… Více
Hodnocení
Naprosto skvělý přístup i realizace dané zakázky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fotek je mnoho. Tyto jsou jen pro ilustraci.
Dodavatel
Josef Davídek
Praha - Běchovice

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Související témata

Podrobnější témata

Potřebujete poradit?