Benátský štuk


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Benátský štuk do ložnice na plochu 3,5x2,4.Tato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
10 500 Kč
Benátský štuk do ložnice na plochu 3,5x2,4.
Benátský štuk do ložnice na plochu 3,5x2,4.
Benátský štuk do ložnice na plochu 3,5x2,4.
Zadání
Dobrý den, potřebovala bych to udělat co nejdřív z důvodu naléhavé rekonstrukce bytu,
Hodnocení
Pohotové a rychlé jednání na úrovni, skvěle odvedená práce, jako bonus sympatický člověk
Dodavatel
Marek Mikulčík
Vršovice

Aplikace benátského štuku 7,56 m2

5.0
— Kč
Zadání
Dobrý den, poptávám aplikaci benátského štuku (popř. obdobné "omítky") na stěně v ložnici. Jedná se o plochu 7,56 m2 (3 x 2,52m). Prosím o vystavení… Více
Hodnocení
S realizací jsem spokojena. Pan Tůma dodržel všechny smluvní podmínky. Bezproblémová komunikace, kvalitní práce, realizace bez závad. Určitě budu mít zájem o další práce. Možná bych příště věnova… Více
Dodavatel
Tůma Pavel
Praha 10

Dekorativní fasáda- imirace dřeva

5.0
— Kč
Dekorativní fasáda- imirace dřeva
Dekorativní fasáda- imirace dřeva
Dekorativní fasáda- imirace dřeva
Zadání
Očekávaná cena 30 000 Kč
Hodnocení
Velká spokojenost, vstřícné jednání, na všem jsme se domluvili. Vše klaplo, termín i cena. Pěkné provedení. Děkujeme moc.
Dodavatel
Krásné zdi s.r.o.
Líšťany

Stěrky

5.0
— Kč
Stěrky
Stěrky
Stěrky
Zadání
Dobrý den, rádi bychom si nechali udělat betonovou dekorační stěrku (mat) - a to za kuchyňskou linkou (mezi horními a dolními dvířky a na stěně ja… Více
Hodnocení
Spolupráce s p.Rolkem byla naprosto bezproblémová, betonová stěrka byla přesně podle našich představ, byt byl vymalován pečlivě, ve smluvený termín. Můžeme jen doporučit.
Dodavatel
Krásné zdi s.r.o.
Líšťany

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Podobná témata

Další zařazení

Potřebujete poradit?