Kovové schody


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Zábradlí na schodištěTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zábradlí na schodiště
Zábradlí na schodiště
Zadání
Dobrý den, potřebuji zábradlí na schodiště uvnitř domu. Je to přez 4 schody, délka asi 1 m. Dřevo nebo kov, nechám poradit
Hodnocení
Výborná komunikace, rychlost, profesionalita.
Dodavatel
JAMIL GROUP s.r.o.
Hradec Králové

Nerezové zábradlí SVJ domu v ČáslaviTato práce se opravdu povedla. Firma zašla o pomyslný metr dál než musela a zákazník jí udělil Kozlovu pečeť poctivosti.

5.0
— Kč
Zadání
Venkovní zábradlí nerez na 3 schody. Rozměr výška 1m, délka 1,2m, ukotvení boční.
Hodnocení
Ochotný, dodání zábradlí do týdne. Montáž proběhla v pořádku.
Dodavatel
Vladyslav Lenher
Nový Bydžov

Venkovní schody

5.0
11 500 Kč
Zadání
Dobrý den, potřebuji zhotovit schody ke vstupu do rodinného domu. Výška cca 0,6m, šířka 1,5m. Preferuji beton a obklad, ale může být také kov v komb… Více
Hodnocení
Perfektní přístup, nabídka řešení na míru našim potřebám. Skvělé jednání. Termín dodržen, výsledek i cena super. Moc panu Červinkovi děkujeme a můžeme jen doporučit, příště se opět obrátíme na něj.
Dodavatel
Josef Červinka
Kolín

Obklad betonového monolitu schodiště a případně...

4.0
— Kč
Obklad betonového monolitu schodiště a případně i nerezové zábradlí
Obklad betonového monolitu schodiště a případně i nerezové zábradlí
Obklad betonového monolitu schodiště a případně i nerezové zábradlí
Zadání
Jedná se o obklad betonového monolitu schodiště ( 18 schodů ) a případně i instalace nerezového zábradlí. Použitý materiál - masiv spárovka javor ev… Více
Hodnocení
Pan Vyleťal byl jediný z oslovených řemeslníků, který dokázal sehnat javorové dřevo a přiblížit se dekoru javoru dveří Sapeli v našem domě. Vymyslel a vytvořil sendvičovou skladbu: vrchní cca 3-4 mm… Více
Dodavatel
Truhlářství Vyleťal
Nový Bydžov

Dřevěné schodiště

3.7
— Kč
Dřevěné schodiště
Dřevěné schodiště
Dřevěné schodiště
Zadání
Poptáváme dřevěné schody (smrk, borovice nebo jasan) zatočené v horní části do "L". Včetně zábradlí a povrchové úpravy. Zábradlí by v ideálním přípa… Více
Hodnocení
S realizací jsme spokojeni, p. Vyleťal dokáže poradit i přijít s novým nápadem.
Dodavatel
Truhlářství Vyleťal
Nový Bydžov

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?