Lité podlahy


Celé Česko

Oslovíme za vás dobré firmy z vašeho okolí.

Dostanete zdarma nabídky od firem z vašeho okolí.

Víme, kdo je v této kategorii dobrý.

Anhydritovou podlahu

5.0
— Kč
Zadání
Poptávám anhydritovou podlahu do RD, na připravený podklad izolace, podlahové vodní topení, výška anhydritové vrstvy asi 5cm, plocha pro uložení … Více
Hodnocení
S firmou jsem byla spokojená, vše proběhlo bez problémů i když k nám byl ztížený přístup. termín dodržen dle dohody. Vše vyřešili k naší spokojenosti, firmu doporučuji. Cena byla jedna z nejlepšíc… Více
Dodavatel
www.anhydrit-podlahy.cz

Vylití anhydritové podlahy

5.0
— Kč
Vylití anhydritové podlahy
Vylití anhydritové podlahy
Zadání
Dobrý den.Jedná se o novostavbu v přizemi o rozloze cca.80m2.Realizace za měsíc.Děkuji Molnár
Hodnocení
Vše proběhlo dle domluvy.Jsem spokojen.
Dodavatel
Marek Furthner - MF Podlahy
Praha

Zákazníci jsou s NejŘemeslníky spokojení:

5 + 1 důvod, proč si u nás zadat poptávku

 • Vybíráte z osvědčených firem

  Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. U firem si totiž můžete prohlédnout ukázky jejich prací a hodnocení předchozích zákazníků. To je lepší než doporučení jednoho kámoše z hospody.

 • S podvodníky nepečeme

  Když se k nám firmy a řemeslníci registrují, kontrolujeme jejich živnostenské oprávnění. Taky ověřujeme každou referenci od zákazníků, abychom měli jistotu, že si firmy nenapsaly hodnocení samy.

 • Ušetříte spoustu času

  Místo toho, abyste sami hledali a obvolávali jednotlivé řemeslníky, zadáte si u nás poptávku. My ji rozešleme vhodným firmám ve vašem okolí, ty vám pošlou své nabídky a vy už si pak jen vyberete svého favorita.

 • S poptávkou vám pomůžeme

  Vaši poptávku před odesláním zkontrolujeme. Pokud v ní budou chybět důležité informace, zavoláme vám a společně je doplníme. Dodavatelé si tak na první dobrou přečtou všechno podstatné a můžou vám rychleji pomoct.

 • Rozumíme řemeslu

  Nejsme jenom poptávkový portál. V našem online magazínu najdete spoustu článků s návody, rady pro výběr materiálu nebo informace, kolik která práce stojí. A když budete chtít, pošleme vám každý měsíc e‑mail plný inspirace.

 • Služba je pro vás úplně zdarma

  Žádné poplatky za registraci ani za zadání poptávky. NejŘemeslníky máte úplně zdarma. Navíc vám se vším ochotně pomůžeme: poradíme, jak správně zadat poptávku nebo jak vybrat spolehlivého řemeslníka.

Envelope

Získejte ZDARMA

Potřebujete poradit?